Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 31, 2024

У чому відмінність між стіками TEREA, HEETS, Fiit і BONDS

В Україні з’являють нові бренди систем нагрівання тютюну, а разом з ними і нові види стіків. Допоможемо розібратися у розмаїтті марок стіків. Пояснюємо, у чому відмінність між стіками TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS, та які з них підходять до яких моделей девайсів. 

Різні стіки для різних пристроїв

Перше й найголовніше, кожен бренд стіків створений спеціально для використання з конкретним девайсом:

  • TEREA — з девайсами IQOS ILUMA з індукційним нагріванням;
  • HEETS — з девайсами IQOS, що мають нагрівальне лезо (ORIGINALS, DUO, 3, ONE, MULTI, 2.4+), але технічно також сумісні з lil SOLID;
  • Fiit — з девайсами lil SOLID, але технічно також сумісні з IQOS з нагрівальним лезом;
  • BLENDS — з девайсами BONDS з нагріванням по контуру стіка.

Тому стіки відрізняються будовою, наявністю чи відсутністю вбудованого нагрівального елементу, технологією обробки тютюну, конструкцією фільтрів. А також — асортиментом і ціною.

таблиця порівняня стіків

Стіки TEREA для IQOS ILUMA

Підходить тільки для використання з пристроями IQOS ILUMA, IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA ONE.

Технологія

Стіки Тереа розроблені спеціально для лінійки пристроїв Айкос Ілюма з індукційним нагріванням за технологією SMART INDUCTION SYSTEM. Девайси Айкос Ілюма не мають нагрівального леза — нагрівальний елемент вбудований прямо у стіки TEREA. Коли вставляєш Тереа, IQOS ILUMA починає генерувати електромагнітне поле, що нагріває металеву смужку, заховану всередині стіка. А та, в свою чергу, розігріває тютюн до випаровування аерозолю.

Конструкція

Особлива конструкція стіків TEREA обумовлена принципом роботи IQOS ILUMA. Ці стіки закриті фільтрами-заглушками з обох боків, всередині тютюнової частини розташована металева пластинка — той самий нагрівальний елемент. Завдяки індукційному нагріванню тютюн зі стіка не контактує напряму з девайсом і не забруднює його.

Обробка тютюну

У стіках використовується тютюн тих самих сортів, що й у сигаретах, сигарах або сигарилах. Відрізняється процес відбору й технологія обробки. Для всіх видів стіків використовується суміш із трьох основних сортів тютюну: Вірджинія (Virginia), Бьорлей (Burley) й Орієнтал (Oriental), без стебел і прожилок. Для TEREA тютюн подрібнюють, зволожують гліцерином, висушують, нарізають рівними смужками та щільно спресовують, щоб зафіксувати нагрівальний елемент.

Смаки стіків

В асортименті стіків TEREA 15 смаків, серед яких — класичні тютюнові, фруктові, ментолові та стіки з капсулами. У Тереа є всі ті ж популярні смаки, що й у Хітс — їх назви співпадають. Але є і нові смаки, що не мають відповідників серед Хітс: TEREA Blossom Wave (Тереа Блоссом Вейв), TEREA Floret Wave (Тереа Флорет Вейв), TEREA Sun Pearl (Тереа Сан Пьорл) з капсулою.

Більше про: «Всі смаки стіків TEREA для IQOS ILUMA за смаком, кольором, міцністю».

таблиця порівняня стіків

Стіки HEETS, створені для IQOS

Розроблені для використання зі старішими моделями IQOS (не IQOS ILUMA), що мають нагрівальне лезо. Наприклад: ORIGINALS DUO, ORIGINALS ONE, 3 DUO, 3 MULTI, 3, 2.4 Plus, 2.4. Також сумісні з lil SOLID.

Технологія

Стіки Хітз призначені для використання системами нагрівання тютюну IQOS, що мають нагрівальне лезо та працюють за технологією Heat Control. Стіки Хітс, на відміну від Тереа, не “запаяні” повністю у паперову обгортку та мають відкритий кінчик на тютюновій частині. Коли вставляєш стік, нагрівальне лезо пронизує тютюн та нагріває стік зсередини. Тому HEETS не підходять для використання з девайсами з іншими технологіями нагрівання.

Конструкція

Стік HEETS складається з двох частин: тютюнового блоку та фільтру. Тютюн для стіків Хітс ретельно відбирають за якістю та обробляють за особливою технологією. А фільтр, насправді, призначений не для фільтрування (адже з Айкос це не потрібно), а для поглинання надлишкової вологи та охолодження аерозолю до комфортної для вдихання температури. Тому фільтр у Хітс зовсім не схожий на сигаретний, а має вигляд біополімерної плівки.

Тютюн

Для HEETS тютюн подрібнюють, зволожують гліцерином, висушують під пресом і нарізають смужками — завдяки цьому нагрівальне лезо безперешкодно входить у стік та ефективно прогріває тютюн.

Смаки 

Асортимент стіків для IQOS налічує 13 різних смаків. Зокрема є й стіки з капсулою — HEETS Twilight Pearl зі смаком чорниці та ментолу в ароматі тютюнового аерозолю.

Стіки Fiit, створені для lil SOLID

Розроблені для використання з девайсами lil SOLID: Es, 2.0, 1.0. Технічно також сумісні з моделями IQOS, що мають нагрівальне лезо.

Технологія

Стіки Фіт створені спеціально для використання системами нагрівання тютюну lil. Девайси lil мають нагрівальний елемент у вигляді голки та працюють за тим же принципом що й IQOS. 

Конструкція

Конструкція стіків Fiit аналогічна до HEETS. За розміром та вагою вони теж однакові: довжина — 4.5 см, діаметр — 0.7 см, вага тютюну — 5.3 г у стіках без ментолу, 5.4 г у стіках з ментолом.

Обробка тютюну

Тютюн для стіків Fiit оброблений за тою ж технологією, що й для HEETS: подрібнений, зволожений гліцерином, спресований, висушений і укладений смужками. Виробляються стіки Фіт на тій же фабриці у Італії (Болонья), де і Хітс. 

Смаки 

До портфелю входить 6 видів стіків Fiit з ментоловими, фруктовими, та тютюновими смаками.

таблиця порівняня стіків

Стіки BLENDS для BONDS

Підходить тільки для використання з пристроями BONDS.

Технологія 

Система нагрівання тютюну Бондз працює за технологією — RoundHeat. Він нагріває стік по контуру напряму від стінок нагрівальної камери. Хоча візуально стік BLENDS схожий на стік TEREA, він не підходить для IQOS ILUMA. Якщо вставити Бленд у Айкос Ілюма, нагрівання навіть не почнеться.

Конструкція 

У стіках Блендс тютюнова частина закрита фільтрами-заглушками з обох боків. Тож, тютюн взагалі не контактує з девайсом BONDS і не забруднює його. 

Тютюн

Для BLENDS висушений тютюн просто подрібнюють (як для сигарет) і злегка зволожують гліцерином, щоб при нагріванні стіка випаровувався аерозоль. 

Смаки

Портфель стіків BLENDS складається з 6 смаків: класичні тютюнові, фруктово-ментолові та чисті ментолові смаки.

Більше про: «Стіки BLENDS для BONDS: види, смаки, ціни, що всередині».

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.