Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лют 1, 2024

Чи варто купувати Айкос, що був у використанні? Яка альтернатива?

Не рекомендуємо, але розуміємо, що іноді хтось купує бу Айкоси. Зазвичай тому, що шукає дешевший спосіб купити IQOS з OLX чи Prom. Або сумнівається, чи підійде йому девайс та обережно ставить до покупки нового за повну ціну. Якщо це про тебе, спробуємо допомогти. 

Пояснюємо, чому не радимо купувати бу Айкоси (втрачаєш більше, ніж економиш), які альтернативи можемо запропонувати, та що робити, якщо у тебе все ж таки вже є вживаний IQOS.

Чому не варто купувати б/у Айкос і інші гаджети для курців?

А тепер поговоримо про ризики, які можуть спіткати тебе при купівлі “з рук” Айкоса, що вже був у використанні. 

 1. Незадовільний стан пристрою
  Купуючи бу Айкос ти отримуєш девайс, про історію якого не знаєш нічого: як довго та наскільки акуратно ним користувалися, як чистили, чи не розбирали, чи не був він втоплений. Від цього залежить, наскільки добре працюватиме IQOS (та чи працюватиме взагалі) і як довго тобі прослужить.
 2. Несправності
  Немає жодної гарантії, що ти отримаєш справний девайс. Навіть, якщо візуально чи при перевірці з ним все нормально, є ризик, що при використанні IQOS буде працювати незадовільно (наприклад, вимикатиметься під час сеансу або швидко розряджатиметься, що свідчить про знос батареї, не заряджатиметься, зависатиме) або просто скоро вийде з ладу.
 3. Не зможеш скористатися гарантією
  Якщо купуєш Айкос з OLX, то з великою ймовірністю у нього вже закінчилась гарантія. Тож, якщо девайс вийде з ладу, то у сервісі вже не допоможуть. Також купуючи вживаний пристрій ризикуєш отримати перезібраний IQOS – такий, який розбирали і самостійно заміняли деталі. Ці дії анулюють гарантію.
 4. Переплата за доставку
  Замовляючи б/у девайс ти, ймовірно, матимеш оплатити його доставку, тож до ціни товару можеш додати ще 50-100 грн за пересилку. А якщо це післяплата, то ще +2% від суми товару. Коли купуєш IQOS на офіційному сайті, доставка безкоштовна.
 5. Ризик шахрайства
  На жаль, на популярних маркетплейсах часто можна натрапити на шахраїв і отримати не те, про що домовлялися, або взагалі порожню коробку. Будь обачливим та уважно ознайомся з правилами платформи, щоб мінімізувати ризик втратити свої кошти. Також звертай увагу на очевидні маркери шахрайства – підозріло низьку ціну, обов’язкову передплату на картку, щойно створений профіль продавця та інші.

Які є безпечні і надійні альтернативи покупці бу Айкоса?

Можеш скористатися однією з безпечних, надійних і доступних альтернатив, що пропонують офіційні представництва IQOS в Україні:

1. Обрати систему нагрівання тютюну від IQOS, яка підходить за ціною – від 399 до 1399 грн

Діапазон цін на б/у Айкос на популярних українських маркетплейсах складає від 300 до 1000 грн. В той же час нові пристрої для нагріву тютюну від IQOS коштують від 399 до 1399 грн в залежності від моделі. Тож, практично за ту ж ціну отримуєш новенький пристрій у брендовій упаковці та повній комплектації (з аксесуарами для зарядки і чистки, якщо такі передбачені) та з гарантією від виробника на 1 рік. Наявність гарантії означає, що, якщо протягом року IQOS зламається, його безкоштовно замінять на новий за гарантією.

Переглянути девайси, перевірити наявність та ціни можеш прямо в інтернет-магазині. Огляди і порівняння всіх систем нагрівання тютюну: Усі моделі IQOS, BONDS та lil: чим відрізняються та який обрати.

iqos всіх систем нагрівання тютюну

2. Замовити IQOS 3 DUO Refreshed – офіційний відновлений девайс від виробника

Якщо тебе цікавить саме класична модель IQOS, але ціна здається зависокою, маємо IQOS 3 DUO Refreshed (Відновлений) за 799 грн. Це пристрій, який деякий час використовували, але повернули назад. Можливо, через те, що не підійшов колір або обрали іншу електронну альтернативу курінню. IQOS REFRESHED пройшов повний цикл заводського відновлення з професійною чисткою, дезінфекцією, оновленням прошивки до останньої версії, повною діагностикою і перевіркою батареї. Також, окрім відмінного стану, IQOS Refreshed має гарантію на 1 рік. Більше про IQOS 3 DUO Refreshed.

iqos DUO Refreshed

3. IQOS Апгрейд

Якщо ти вже маєш старий IQOS чи інший з наших девайсів, можеш скористатися Апгрейдом. Це програма, що підставі розширеної гарантії дозволяє оновити IQOS чи lil, якому більш як 3 місяці, а також BONDS, з моменту покупки якого минуло більш як 1 місяць. Вартість IQOS новішої моделі за апгрейдом складає від 399 грн.

Що робити, якщо так сталося, що я все-таки маю бу Айкос?

Якщо так склалося, що у тебе Айкос з ОЛХ, або, наприклад, друг віддав тобі свій старий девайс, найперше зроби ці 5 кроків:

 1. Зареєструй IQOS у профілі
  Реєстрація девайсу в твоєму акаунті відкриває доступ до всіх програм та сервісів IQOS: гарантійного і сервісного обслуговування, екстра гарантії, Апгрейду та інших. Це швидко і безкоштовно. Більше про те як зареєструвати IQOS або lil на сайті.
 2. Перевір, чи діє на твій пристрій гарантія
  У профілі, в розділі «Мої пристрої» побачиш свій девайс. Натисни кнопку «Перевірити гарантію» під ним, щоб побачити дату, до якої діє гарантія на тримач та зарядний пристрій (вони можуть відрізнятися). Якщо девайс, на який діє гарантія, зламається, ти зможеш замовити гарантійну заміну на сайті після онлайн-діагностики або звернення до служби підтримки за номером 4767. Більше про те, чи діє гарантія на IQOS, який купив на OLX.
 3. Перевір, які умови маєш участі у програмі IQOS Апгрейду 
  Апгрейд – це програма, що дозволяє оновити систему нагрівання тютюну IQOS або lil SOLID (з моменту покупки якої пройшло більше 3 місяці), яка зносилася чи вийшла з ладу, на новий пристрій на підставі розширеної гарантії. Перевір умови програми у розділі IQOS Апгрейд.
 4. Якісно почисть пристрій
  Обов’язково ретельно почить Айкос, скориставшись інструментом та паличками для чистки. Рекомендуємо використовувати брендові аксесуари для чистки. Більше про те, як чистити IQOS правильно.
 5. Заміни ковпачок на новий
  Зважаючи, що у тебе бу Айкос, важко точно визначити як давно попередній користувач замінював ковпачок, та чи замінював його взагалі. Ми радимо оновлювати ковпачок кожні 3 місяці, оскільки з часом він може вбирати запах тютюну. Тож, якщо у тебе бу девайс, обов’язково зроби це.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.