Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Вер 5, 2023

Як зареєструвати IQOS або lil, і навіщо це потрібно

Можливо, тобі доводилося чути поради, що краще, коли IQOS зареєстрований у твоєму кабінеті. Пояснюємо, що це означає «зареєструвати Айкос», навіщо потрібно та як це зробити.

Якщо твій IQOS чи lil зареєстровані, це означає, що у базі даних користувачів ми можемо зв’язати твій акаунт із твоїм пристроєм. А отже, можемо надати тобі доступ до усіх сервісів і програм, які пов’язані з пристроєм. Наприклад, ти зможеш:

 • скористатися гарантією або бонусною негарантійною заміною;
 • перевірити термін дії гарантії у профілі;
 • зробити Апгрейд свого девайсу; 
 • провести онлайн-діагностику несправностей;
 • продовжити термін дії гарантії за допомогою екстра-гарантії;

та інші.

Реєстрація IQOS і lil безкоштовна. Найчастіше, ми автоматично реєструємо пристрій у твоєму профілі одразу після покупки. Але якщо ні, ти зможеш зробити це самостійно та швидко. Реєстрація IQOS не накладає на тебе жодних зобов’язань, навпаки, відкриває додаткові сервіси та можливості.

Як перевірити, чи твій IQOS зареєстрований

Якщо ти купував IQOS, IQOS ILUMA, IQOS VEEV, lil SOLID чи lil HYBRID на офіційному сайті (інтернет-магазині), пристрій мав автоматично додатися до твого профіля на сайті. При покупці в брендовому магазині IQOS Space — зазвичай теж. 

Щоб перевірити, чи зареєстрований твій девайс у кабінеті, авторизуйся на сайті (логін і пароль не потрібні, вхід просто по твоєму номеру телефона), зайди в особистий профіль, у розділ «Мої пристрої». Тут побачиш перелік усіх пристроїв (з назвою моделі, кольором та серійним номером), зареєстрованих у твоєму акаунті. 

Якщо не побачиш там свій девайс, зможеш одразу його додати. 1 хвилинки на це вистачить. А якщо помітиш у переліку якісь старі пристрої, які вже давно здав на переробку чи подарував, зможеш їх видалити.

Як зареєструвати IQOS або lil на сайті iqos.ua

Реєстрацію Айкоса чи ліла можна зробити у профілі на сайті iqos.ua. Для цього залогінься на сайті по номеру телефона (той номер, який вказував при покупці). Якщо не маєш профілю, створи його. Однієї хвилини на це вистачить.

Навіть якщо ти не реєструвався на сайті, але купував IQOS чи lil у фірмовому магазині IQOS Space, в АЛЛО, на Розетці або у інших партнерських магазинах (пам’ятаєш, ти вказував номер телефону для активації гарантії?), ми вже створили профіль для тебе. Твій логін — це твій номер телефону.

Для того, щоб додати у профіль свій пристрій:

 1. Заходимо в «Мій профіль» (іконка людини в правому верхньому куті екрану), вкладка «Мої пристрої».
 2. Натискаємо «Додати».
 3. Вводимо серійний номер пристрою з коробки пристрою.
 4. Якщо коробки у тебе вже немає, потрібно ввести код з самого девайсу. Зверни увагу, що для тримача і зарядного пристрою треба ввести обидва номери окремо.

Готово — новий пристрій має з'явитися в профілі.

Де знайти серійний номер у IQOS, IQOS ILUMA та lil?

Серійний номер можна знайти на коробці від девайсу (12-ти символьний буквено-цифровий код). Якщо введеш його, коди тримача та зарядного пристрою підтягнуться у профіль автоматично.

Якщо коробка не збереглася, можеш ввести серійний номер, надрукований на самому девайсі. Тільки зверни увагу, що у двокомпонентних пристроїв (як IQOS ORIGINALS DUO/DUO) тримач і зарядний пристрій мають власні серійні номери. Тобі потрібно буде ввести обидва.

Серійний номер зарядного пристрою знаходиться під боковою панелькою або під кришкою-накладкою у IQOS ILUMA PRIME (їх потрібно зняти), а тримача — під ковпачком або на самому у тримачі (у IQOS ILUMA і IQOS ILUMA PRIME).

У монодевайсів lil SOLID та IQOS ORIGINALS ONE серійний номер вказаний під ковпачком (щоб побачити його, потрібно повністю зняти ковпачок). У IQOS ILUMA ONE та IQOS VEEV код вказаний прямо на корпусі пристрою.

Через боти IQOS у Viber або Telegram

Боти IQOS у Viber або Telegram — це один з найзручніших способів робити замовлення, користуватися сервісами, проводити онлайн-діагностику несправностей, тощо.

Щоб зареєструвати девайс:

 1. Заходиш у чат-бот у Вайбері чи Телеграмі;
 2. В головному меню заходиш в розділ «Діагностика пристроїв», і натискаєш «Підв’язати пристрій»;
 3. Обираєш модель девайсу та по черзі реєструєш тримач і зарядний пристрій. 

Готово!

Бот сам підказує, що робити далі.

Реєстрація IQOS через NFC чіп (або QR код у коробці)

Якщо у тебе IQOS ORIGINALS DUO, його можна зареєструвати через вбудований NFC чіп. Приклади смартфон до бокової панелі Айкоса. 

Після підтвердження віку, на екрані відкриється сторінка на сайті, де можна переглянути свої девайси. Якщо ти не зареєстрований, створи новий профіль. Зазвичай серійний номер пристрою вводити не потрібно — він підтягнеться в профіль автоматично. Але якщо за якихось причин цього не сталось, натисни «Оновити девайси у профілі», далі «Додати» і введи серійний номер пристрою (окремо для тримача і для зарядного пристрою).

NFC іноді не спрацьовує з Айфонами. В такому випадку можна просто відсканувати QR код всередині коробки. Швидше за все пристрій з таким серійним номером одразу з’явиться у профілі (а якщо ні — можеш додати його самостійно). Все, IQOS зареєстрований.

Зареєструвати IQOS через додаток IQOS App

Ми маємо спеціальний додаток для твого Айкос — IQOS App. З його допомогою можна оновити прошивку IQOS, слідкувати за статистикою використання, знайти загублений пристрій та багато іншого. 

Через додаток також можна зареєструвати девайс. Одразу хочемо зауважити, що це не найзручніший спосіб для реєстрації Айкос. По-перше, додаток не підтримує пристрої lil SOLID та lil HYBRID, по-друге, якщо підключати IQOS ORIGINALS DUO (або IQOS DUO), то зареєструється лише зарядний пристрій, а тримач все одно доведеться реєструвати окремо — на сайті чи у Viber-боті. 

Якщо ти все ж таки хочеш спробувати зареєструвати Айкос через додаток, тобі потрібно:

 1. Встановити додаток IQOS App на комп’ютер (Windows / Mac OS), або смартфон (для iPhone веб-версія);
 2. Залогінитися у додатку за номером телефону;
 3. Підключити Айкос до додатку через блютуз (для смартфонів) або з допомогою USB-кабелю (для ноутбуків). 
 4. Коли додаток побачить твій Айкос, натисни «Підключити пристрій», далі вимкни і увімкни зарядний пристрій, і натисни «Далі». Якщо реєструєш через додаток на комп’ютері — після під’єднання Айкосу за допомогою кабелю, натисни «Зареєструвати пристрій» і зачекай декілька хвилин. 

Більше про Додаток IQOS: як завантажити та як користуватися.

Реєстрація через службу підтримки IQOS за номером 4767

Ще один спосіб зареєструвати Айкос — через службу підтримки за номером телефону 4767. Тут все просто — телефонуєш в кол-центр, оператор запитає серійний номер пристрою (тому заздалегідь підготуй його), і зареєструє девайс. 

Підтримка IQOS:
Кол-центр: 4767
Viber-bot IQOS
Telegram
Facebook
Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.