Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 26, 2024

IQOS ILUMA вже в Україні

Знаємо, що жодну систему нагрівання тютюну в Україні не чекали так, як IQOS ILUMA. Подолавши довгий шлях морем і суходолом, довгоочікуваний вантаж нарешті прибув до України. Тож всі, хто чекав на Айкос нового покоління, вже можуть замовляти девайс та стіки до нього.

Про IQOS ILUMA

IQOS ILUMA — це IQOS з технологією індукційного нагрівання тютюну, без вбудованого нагрівального леза та без потреби в чистці, з автозапуском та управлінням за допомогою смарт жестів.

IQOS ILUMA працює з інноваційними стіками TEREA. Ці стіки не лише закриті фільтрами-заглушками з обох боків, а й мають всередині одноразовий нагрівальний елемент, який IQOS ILUMA розігріває за допомогою електромагнітного поля. Завдяки такій конструкції тютюн зі стіка не контактує з девайсом, тож Айкос Ілюма не потребує чистки. Ніколи.

Більше того, Айкос Ілюма — це не один новий девайс, а серія з трьох різних моделей: Айкос Ілюма Прайм, Айкос Ілюма та Айкос Ілюма Ван. Усі три вже можна купити в Україні.

IQOS ILUMA PRIME — найдосконаліша система нагрівання тютюну IQOS. З новою технологією індукційного нагріву тютюну. З повністю новим дизайном і новою формою девайсу, алюмінієвим корпусом зі вставками з тканини чи шкіри, новою серією аксесуарів. З новими просунутими функціями: смарт жестами, автозапуском і автостопом. З новими стіками TEREA. Без чистки й поломок леза.

IQOS ILUMA — нове покоління IQOS у класичному дизайні. З новою технологією індукційного нагрівання тютюну. З класичними дизайном і формою, схожими на IQOS DUO, але з круглим тримачем з алюмінія та незвичайним матовим фактурним покриттям зарядного пристрою. З новими просунутими функціями: автозапуском і автостопом, смарт жестами. З новими стіками TEREA. Без чистки й поломок леза.

IQOS ILUMA ONE — девайс у моноформаті в лінійці IQOS ILUMA. З новою технологією індукційного нагрівання тютюну. З новим дизайном, алюмінієвим корпусом. З потужною батареєю, розрахованою на 20 стіків без підзарядки. З новими стіками TEREA. Без чистки й поломок леза.

Як купити IQOS ILUMA в Україні

Уже маємо достатньо пристроїв IQOS ILUMA, щоб запропонувати їх усім користувачам — можна замовити онлайн або завітати в будь-який з наших фірмових магазинів, щоб побачити і потримати новенькі девайси в руках.

Замовити IQOS ILUMA з безкоштовною доставкою

Пристрої IQOS ILUMA, стіки TEREA та нові аксесуари ти можеш замовити на офіційному сайті iqos.ua, у чат-ботах IQOS у Viber і Telegram, через службу підтримки IQOS за номером 4767.

Отримати замовлення можна:

  • з безкоштовною експрес-доставкою по Києву в той же день;
  • забрати самостійно в найближчому фірмовому магазині IQOS Space;
  • з безкоштовною доставкою Новою Поштою по Україні.

Купити IQOS ILUMA в IQOS Space

Девайси Айкос Ілюма вже продаються у фірмових магазинах Айкос — найближчий знайдеш на інтерактивній мапі.

магазини IQOS Space

В IQOS Space можна побачити всі девайси лінійки IQOS ILUMA, обрати модель та колір, підібрати аксесуари та дізнатися більше про смаки стіків TEREA. Експерти IQOS влаштують міні презентацію нових функцій IQOS ILUMA та допоможуть із будь-якими питаннями щодо пристрою.

Окрім цього, у наших брендових магазинах ти також можеш апгрейднути свій старий девайс на Айкос Ілюма та стати учасником IQOS 360. Нагадуємо, що учасники програми IQOS 360 можуть першими замовити пристрої Айкос та лімітовані версії, які ще не продаються в Україні.

IQOS ILUMA в Алло та інших мережах

Пристрої Айкос Ілюма, а також стіки TEREA продаються у великих мережах супермаркетів, вейпшопів, заправок:

  • магазинах електроніки АЛЛО та Розетка;
  • мережах супермаркетів Сільпо, Fozzy, Фора;
  • вейп шопах Табакерка, Сотка, Tobacco Market;
  • заправках Сокар, WOG, OKKO тощо.

Найближчу точку продажів також знайдеш на інтерактивній мапі.

Як купити стіки TEREA

Із цим проблем виникнути не повинно. Стіки TEREA вже з’явилися не лише на iqos.ua та у берндових магазинах IQOS Space, а й у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок.

Читати ще: Огляд усіх смаків стіків TEREA для IQOS ILUMA

На офіційному сайті є інтерактивна карта, на якій відображені всі місця, де можна купити стіки та поди. Просто обираєш своє місто і виставляєш фільтр залежно від того, що шукаєш.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.