Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 4, 2024

Нарешті! Нове покоління IQOS — IQOS ILUMA — вирушає до України

UPD. IQOS ILUMA вже в Україні. Пристрої IQOS ILUMA можна купити онлайн на сайті з безкоштовною доставкою та у всіх фірмових магазинах IQOS Space.

Найпоширеніше запитання, яке ми отримуємо останнім часом — коли нарешті в Україні з’явиться IQOS ILUMA, що вже продається у багатьох країнах Європи? Можемо поділитися хорошими новинами.

IQOS ILUMA нарешті вирушає до України. Бірюзові контейнери вже на борту! Лишилося подолати пів світу морем, розвантажитись у Роттердамі, постояти на польському кордоні, а далі — «Укрзалізницею» та вантажівками по всіх містах України.

Стежити за пересуванням IQOS ILUMA можна тут: Де зараз IQOS ILUMA. До речі, зможеш також підписатися на міні-оновлення та дізнаватися першим, куди просунувся довгоочікуваний вантаж.

Довідка: IQOS ILUMA — це наступне покоління пристроїв для нагрівання тютюну з новою технологією SMARTCORE INDUCTION SYSTEM та дизайном. Працює на базі індукційного нагрівання, без леза у девайсі. За допомогою електромагнітного поля нагріває одноразовий нагрівальний елемент, захований прямо всередині стіка. Спеціально для Айкос Ілюма ми випустили особливі стіки TEREA із вбудованою металевою пластинкою для нагрівання. IQOS ILUMA взагалі не потребує чистки. З цим пристроєм ніколи не зламаєш нагрівальне лезо. А ще зможеш скористатися цілим набором нових функцій — автозапуском, смарт жестами, автостоп та іншими.

Більше про IQOS ILUMA та стіки TEREA.

А що далі? Коли чекати на IQOS ILUMA в Україні?

Очікуємо, що IQOS ILUMA нарешті з’явиться в Україні наприкінці березня. Спочатку відкриємо передпродаж для учасників IQOS 360. Чому так? По-перше, ми обіцяли, що учасники програми IQOS 360 зможуть першими отримати довгоочікуваний девайс Ілюма. По-друге, перша партія не така й велика.

Разом з новим девайсом презентуємо і стіки до нього — TEREA. Стіки TEREA зможуть купити не лише учасники IQOS 360, а й усі користувачі IQOS ILUMA з зареєстрованим у профілі девайсом (потрібно буде просто скопіювати серійний номер пристрою і все).

А щойно матимемо достатньо пристроїв в Україні, зможемо запропонувати їх усім охочим користувачам і курцям.

5 речей, які можна зробити, поки чекаєш на IQOS ILUMA

  1. Обрати, яка з трьох моделей (IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE) тобі подобається набільше. Подивитися на девайси ILUMA і зробити передзамовлення.
  2. Підписатися на трекінг і слідкувати за переміщеннями довгоочікуваних бірюзових контейнерів.
  3. Завітати до брендових магазинів IQOS Space (встановили там дещо цікаве) та зробити пару фото у дусі «ждуна». Знаходь найближчий на інтерактивній мапі.
  4. Зафолловити IQOS у соціальних мережах @iqos_ua та IQOS Ukraine та на YouTube-каналі IQOS Україна. Усі огляди ILUMA найперше з’являтимуться тут.
  5. Стати учасником IQOS 360 (якщо ти ще не там) та мати можливість першим в Україні замовити IQOS ILUMA. А також — купувати стіки TEREA за цінами для підписників.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.