Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 5, 2024

Як знайти роботу в IQOS: вакансії та контакти

Зібрали разом усю інформацію про вакансії і кар’єрні можливості з IQOS. Якщо знаєш, що шукаєш, переходь одразу до потрібного розділу:

  1. Робота у службі підтримки IQOS →
  2. Робота у доставці IQOS →
  3. Робота у фірмових магазинах IQOS Space →
  4. Робота бренд консультанта бренда IQOS →
  5. Програми стажування IQOS для студентів і випускників →
  6. Робота в українському офісі IQOS →
  7. Робота в IQOS закордоном →
  8. Якщо твоєї вакансії мрії зараз немає →

Робота у службі підтримки IQOS

В Україні ~1.5 мільйонів користувачів IQOS, про яких дбає наша служба підтримки. Команда підтримки IQOS працює з двох міст – Києва та Черкас, і відповідає за турботу про користувачів з усієї країни через кол-центр, чати Viber/Telegram, електронну пошту.

Служба підтримки IQOS може стати класною можливістю як для першої роботи, так і для досвідчених експертів з підтримки. Можна працювати на повний робочий день, парт тайм або поєднувати з навчанням; в офісі та віддалено (усе необхідне обладнання надаємо).

Якщо у тебе є досвід роботи у кол-центрах, службі підтримки, у магазинах, закладах, тощо – це супер! Але навіть якщо немає, ми навчимо тебе усьому, що знадобиться. 

Інсайдерська інформація: це дружна команда з найприкольнішими вечірками. Коли ми кажемо “дружна”, то реально маємо це на увазі. Служба підтримки IQOS не схожа на типовий кол-центр з шаленим плином кадрів. Наші фахівці з підтримки працюють з нами в середньому по 2,5 роки. Багато хто отримує підвищення та зростає як керівник напрямку.

Шукай актуальні вакансії у службі підтримки Айкос.

Робота у доставці IQOS

IQOS запустив експрес-доставку вже у 24 містах, щоб не покладатися на поштові відправки та доставляти замовлення з iqos.ua у той же день.

Ти зможеш працювати за гнучким графіком та управляти своєю зайнятістю, використовувати той транспорт, з яким зазвичай працюєш: шукаємо піших, авто, мото, вело кур’єрів. 

Якщо маєш досвід роботи у службах доставок, це супер!

Інсайдерська інформація: замовлень більше ніж достатньо для того, щоб добре заробляти. За тиждень, коли ми відкрили продажі IQOS ILUMA, наш найкращий кур’єр заробив не тільки на власний IQOS ILUMA PRIME, а й на новий Айфон.

Шукай актуальні вакансії у доставці Айкос.

Робота у фірмових магазинах IQOS Space

IQOS – один з небагатьох брендів у галузі FMCG та електроніки, що має власну мережу брендових магазинів IQOS Space, та ще й у 27 найбільших містах України. 

Кожен магазин IQOS Space – це унікальний простір, де поєднані бутік, сервісний центр та просто місце для лаверів бренду. У великих IQOS Space є додаткові цікавості: принти на девайсах, кава корнери, арт-інсталяції та навіть коворкінг!

Ми шукаємо не просто продавців-консультантів, а справжніх експертів IQOS – тих, хто стане голосом, душею і обличчям бренду в очах наших користувачів. 

Інсайдерська інформація: якщо раніше ти працював у рітейлі і маєш з чим порівняти, одразу відчуєш різницю у можливостях і умовах роботи, коли приєднаєшся до IQOS. Експерти IQOS мають класний кар’єрний розвиток – стають менеджерами магазинів, займаться відкриттям нових бутіків або переходять на інші позиції у команді IQOS.

Шукай актуальні вакансії у фірмових магазинах Айкос

Робота консультанта бренду IQOS

Ми називаємо цю посаду – Бренд експерти. Схоже на роботу консультантів, промоутерів чи хостес, але з брендом лавмарком, зі 100%-им знанням усього про IQOS і можливостями розвитку та постійного працевлаштування.

Ймовірно, ти зустрічав Бренд експертів IQOS на різних заходах, у трендових закладах або популярних магазинах з товарами для курців. Зможеш приєднатися до команди і виконувати завдання з гнучким графіком, підлаштованим під твоє навчання чи інші справи.

Якщо вже маєш досвід роботи промоутером, хостес, консультантом, у магазинах, закладах, тощо – взагалі супер! Якщо ні, то допоможемо навчитися усьому, що знадобиться.

Інсайдерська інформація: багато талановитих бренд експертів приєднуються до нас надовго та роблять вау-кар’єру. Як, наприклад, менеджерка з залучення споживачів, яка управляє знайомими тобі програмами – Тест-драйв та IQOS Апгрейд, або керівник з комерційного планування, що зараз відповідає за команду з 25 людей.

Шукай актуальні вакансії консультантів Айкос

P.S. Якщо це не твоє місто, скопіюй назву з вакансії у пошук на work.ua – побачиш такі ж вакансії в інших містах. 

Програми стажування IQOS для студентів і випускників 

Щороку IQOS проводить оплачувані програми стажування для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів. Це класна можливість отримати свою першу роботу та перший серйозний досвід, спробувати себе у новій ролі та визначитися, чого ти хочеш у професійній сфері.

Досвід роботи мати не обов'язково, але палке бажання нового досвіду і розвитку – must have! 

Можливості для стажування з’являються у більшості великих міст України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів та інші. Найчастіше шукаємо джунів у команди: маркетинг, фінанси, продажі, ІТ, діджитал, комунікації, клієнтський досвід, робота з персоналом. Також маємо навчальні бізнес-програми (наприклад, Philip Morris Business Academy) для студентів і випускників.

Інсайдерська інформація: стажування оплачувані; 6 з 10 учасників програм стажування отримують пропозицію постійної роботи у компанії.

Шукай інформацію про актуальні стажування у IQOS та інших відділах. З питанням звертайся: ukraine.inkompass@pmi.com

Робота в українському офісі IQOS

Будемо раді, якщо ти долучишся до нашої команди в Києві або інших містах. Багато з наших колег з впевненістю скажуть вам, що це найкраще місце для роботи (так, ми вимірюємо навіть це, з e-NPS 87), а компанія потрапила у рейтинг найкращих роботодавців України за версією Forbes.

Чому? По-перше, працювати з брендом-лавмарком – це кайф. 

По-друге, тільки в IQOS знайдеш таку роботу, як ніде більше. Наприклад, можеш управляти брендовими магазинами IQOS Space та відкривати нові, вигадувати і втілювати у життя такі надзвичайні речі як Розвантажувальна станція або ко-воркінг на Хрещатику, розробляти чат-боти, відповідати за клієнтський досвід, створювати контент та курувати зйомки для IQOS або планувати, які нові продукти IQOS з’являться в Україні.

По-третє, в команді IQOS по-справжньому відчуваєш, що таке. коли компанія про тебе дбає. 

Шукай інформацію про вакансії IQOS в Україні.

Робота в IQOS закордоном

IQOS – це глобальний бренд, тож міжнародний обмін талантами – поширена практика у компанії. Так, як-то кажуть, релокейт не тільки для IT. Українців часто можна зустріти в різних країнах на посадах усіх рівнів. Наприклад, глобальний президент з вейпінгових продуктів IQOS, директор IQOS у США, директор з користувацького досвіду IQOS у Мексиці, директорка з персоналу в ОАЕ, комерційний директор у Польщі, керівниця IQOS та бездимних продуктів у дьюті фрі, IT директор на Філіппінах і безліч інших.

Ти можеш приєднатися до команди IQOS в Україні та з часом зробити міжнародну кар’єру. Або податися на будь-яку з вакансій по всьому світу. Тільки зверни увагу, що деякі позиції вимагають знання місцевої мови та іноді наявності відповідних дозволів на роботу.

Шукай інформацію про вакансії IQOS по всьому світу.

Якщо твоєї вакансії мрії зараз немає

Якщо зараз жодна з наших вакансій не схожа на роботу твоєї мрії, просто переглянь їх ще раз завтра, і післязавтра, і через тиждень. Нові позиції з’являються часто, адже ми відкриваємо нові магазини, розширюємо покриття доставки, розвиваємо наші топ-таланти та відправляємо стажуватися за кордон, тощо.

Також можеш підписатися на наші соціальні мережі, щоб не пропустити свіжі вакансії:

@iqos_ua

@philipmorris_ua

IQOS Україна

Philip Morris International

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.