Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 3, 2024

Розвантажувальна станція: концепт поп-ап стор IQOS у Unit.City

Концептуальний поп-ап магазин IQOS Space під назвою «Розвантажувальна станція» у поп-ап форматі працював з 25 по 28 квітня на території інноваційного парку UNIT.City. Тепер про все докладніше.

Чому саме поп-ап магазин (і що це взагалі таке)

Поп-ап магазин – це тимчасовий рітейл; магазин, що може змінювати розташування, переїжджаючи з місця на місце, або працювати лише протягом певного часу (у літній сезон, до якоїсь події, тощо). Іноді поп-ап магазин – це просто звичайна точка продажу у міні форматі або острівець у торгівельному центрі, а іноді – масштабний тематичний простір з особливою атмосферою, що розповідає історії про бренд і продукти. У світових брендів поширена практика відкривати концептуальні поп-ап стори до запусків найважливіших продуктів. Мабуть, багато хто одразу згадав такі магазини з кросівками чи сумочками.

Що означає назва «Розвантажувальна станція»

Назва «Розвантажувальна станція» — це гра слів на межі карго-розвантаження (у сенсі доставки вантажу) та емоційного розвантаження, потреба у якому, здається, накопичилася у кожного з нас.

Тож, розвантажили з бірюзових контейнерів наш найочікуваніший вантаж – IQOS ILUMA. А також вивантажили те, що хотілося вивантажити. Перезавантажилися. Завантажили мрії, відчуття та враження.

Що було у концепт поп-ап магазині IQOS «Розвантажувальна станція»

Дивись відео, як це було, та гортай фотозвіт.

Контейнерне містечко

Тимчасовий IQOS Space мав вигляд контейнерного містечко, побудованого зі 100 контейнерів, у яких в Україну доставили довгоочікуваний IQOS ILUMA. Контейнерне містечко наповнили неочікуваним і перезавантажувальним.

Презентація IQOS ILUMA на головній площі

Усі шляхи в контейнерному лабіринті виводять до центру подій – точки продажу IQOS ILUMA.

Кінотеатр простонеба

Одразу за нею (або навіть над нею) – екран для кінопоказу просто неба. Відвідувачі концепт стора могли зробити перерву у Ілюма-шопінгу, щоб подивитися кіно, яке не навантажує.

Пустельний бар

Найцікавіше всередині контейнерів. Наприклад, пустеля з дзеркальними стінами і баром між барханами. Inspired by Maraya (незвичайний концерт-хол посеред пустелі у Саудівській Аравії, найбільша дзеркальна будівля світу) та, звісно ж, by Дюна.

Пікнік на галявині

Чим далі в ліс, тим більше контенту. Якщо піти на спів пташок, потрапляєш у справжній ліс з живими деревами і 5-метровим водоспадом. На галявині на відвідувачів чекають кошики для пікніку.

Прогулянки поверхнею води

Ще однією натхненна природою локація – стежка з камінців на воді. Дехто, одразу впізнав вайб Тулуму. Можна пройтися камінцями або взути гумачки і спуститися у воду.

Лагідна лимонізація

Не чекай, коли життя підкине тобі лимони, щоб перетворити їх на лимонад. Випереди життя і підкинь собі лимон сам. Пам’ятаєш автомати у парках розваг? Тоді спробуй вхопити лимон. Дістати їх – задачка не з простих, але ми бачили таких щасливчиків.

Кастомізація

Зробити свій IQOS не схожим на жоден інший? Без проблем. Усі власники пристроїв Айкос змогли нанести креативні принти, а ще замовити кастомну футболку.

Квіткова крамничка

У лабіринті знайшлося місце й для квіткової крамниці від Mutabor Flower Service. Ай кен бай майселф флаверс, як співається. Багато хто так і зробив.

Фотоспоти

По лабіринту з контейнерами розкидані неочікувані яскраві споти. А, щоб не загубитися серед спогадів у фотострічці на смартфоні, можна було зробити класні кадри у фотобудці та одразу отримати роздруковані фото.

Що буде з «Розвантажувальною станцією» далі

Ці питання очолюють рейтинг найпопулярніших запитань квітня і травня – чи буде продовжувати роботу «Розвантажувальна станція» IQOS? Чи можна буде прийти ще? Тимчасовий магазин на те і тимчасовий, щоб показати IQOS ILUMA, вразити відвідувачів та зникнути. Як-то кажуть – поп-ап тимчасовий, враження назавжди.

Але по секрету – подумаємо над тим, щоб відкрити «Розвантажувальну станцію» в інших містах.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.