Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 14, 2024

Перший магазин IQOS у Павлограді: де купити IQOS, lil, BONDS і стіки

Користувачам Айкос у Павлограді відтепер буде простіше знайти все, що потрібно для девайсів Айкос — у місті відкрився IQOS Space. Розповідаємо, де знаходиться брендовий магазин IQOS, як працює доставка у Павлограді та де можна купити Айкос, Ліл Солід, Бондз і стіки до них.

Де у Павлограді купити IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки

Пристрої від IQOS та стіки до них знайдеш:

  • у фірмовому магазині IQOS у Павлограді;
  • в супермаркетах, магазинах електроніки, вейп шопах, кіосках, на заправках;
  • онлайн на офіційному сайті iqos.ua з безкоштовною (для замовлень від 425 грн) або платною (для замовлень з меншою вартістю) доставкою.

Фірмовий магазин IQOS у Павлограді

Магазин IQOS у Павлограді розташований на першому поверсі ТЦ «Олімпія» за адресою вул. Горького, 166. Наш компактний «острівець» знаходиться біля магазину NORMA. Працюємо з 8:00 до 21:00 без вихідних.

Це місце, де ти можеш побачити пристрій наживо перед покупкою, обрати девайс, підібрати смак стіків та отримати відповіді на свої питання. Ось що чекає на тебе там:

Повний асортимент девайсів IQOS. У брендових магазинах зможеш знайти оптимальну для себе електронну альтернативу курінню — систему нагрівання тютюну IQOS, lil SOLID чи BONDS. Наші фахівці професійно проконсультують щодо кожного з пристроїв, розкажуть про їхні характеристики, покажуть, як ними користуватися, та дадуть відповіді на всі твої запитання.

Стіки. Найбільший асортимент смаків стіків TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS, що представлені в Україні, є саме в магазині Айкос.

Аксесуари. В наших фірмових магазинах є широкий вибір аксесуарів для всіх девайсів — від чохлів і бокових панельок до контейнерів для використаних стіків (стічниць) і зарядних аксесуарів.

Тест-драйв. Якщо складно визначитися з девайсом, можеш взяти IQOS ORIGINALS DUO у прокат на 14 днів всього за 69 грн, щоб зрозуміти, чи підходить тобі пристрій. Після прокату просто повертаєш Айкос назад до магазину IQOS або відправляєш Новою Поштою (нашим коштом).

Сервісне обслуговування. Кожен наш брендовий магазин — це ще й сервісний центр Айкос. Тож, якщо пристрій зламався, наші експерти безкоштовно проведуть повну діагностику, визначать у чому проблема та вирішать її, оновлять прошивку, а, за необхідності, замінять Айкос на новий за гарантією. Більше про гарантію на IQOS.

Екстра гарантія. У фірмовому магазині ти можеш придбати платний сервіс — екстра гарантію. Це додаткові 12 місяців гарантії до звичайної річної на твій девайс. Таким чином, твій Айкос буде з гарантійним обслуговуванням упродовж двох років.

Апгрейд. Повернути старий девайс та обрати Айкос наступного покоління можна за допомогою сервісу Апгрейд на умовах Розширеної гарантії. Для апгрейду підходять IQOS чи lil, з моменту покупки яких пройшло не менш як 3 місяці, або BONDS, з моменту покупки якого пройшов не менш як 1 місяць. Консультанти проведуть коротку онлайн-діагностику твого пристрою та підберуть новенький.

Ресайклінг. У магазині IQOS ти завжди можеш здати на переробку усе, що пов’язане з електронними альтернативами курінню: старі пристрої, стіки, аксесуари, одноразки будь-яких виробників. Тож не викидай їх, а принось до найближчої точки ресайклінгу на переробку. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

Стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS в Павлограді

У Павлограді є понад 100 точок продажу стіків TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS:

  • магазинах електроніки АЛЛО та Rozetka;
  • в мережах супермаркетів Сільпо, АТБ, VARUS та продуктових магазинах;
  • на заправках OKKO, Shell, Glusko, Ukrnafta та інших;
  • в магазинах та вейп шопах Табакерка;
  • в тютюнових кіосках.

Найближчу точку продажу стіків знайдеш на інтерактивній мапі за відповідним фільтром.

Офіційний сайт iqos.ua або чат-бот IQOS у Viber

Ще один зручний спосіб купити будь-який девайс IQOS, lil SOLID та BONDS, стіки та аксесуари до них — замовити їх на офіційному сайті iqos.ua з доставкою Новою Поштою:

  • для замовлень від 425 грн доставка безкоштовна;
  • для замовлень на меншу суму — за тарифами НП (зазвичай від 65 грн).

Також можливий самовивіз з брендового магазину IQOS.

Можна замовити девайси, стіки та поди, провести діагностику несправного пристрою, оформити заміну на новий за гарантією, а також знайти найближчу точку продажу через IQOS-бот у Viber або Telegram.

Підтримка IQOS в Павлограді:

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.