Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 30, 2023

Чому стіки HEETS "мокнуть" або "підгоряють"?

Для початку розберемося, як у нормі має виглядати стік HEETS після використання. 

Як має виглядати використаний стік HEETS/Fiіt?

Після закінчення сеансу використаний стік Хітс або Фіт завжди виглядатиме інакше, ніж новий стік у пачці. По-перше, паперова оболонка навколо тютюну потемніє (візуально це буде схоже на сліди горіння, але насправді це просто вологий тютюн забарвлює папір).По-друге, стік може здаватися трохи вологим. По-третє, фільтр використаного стіку стане більш твердим і трохи змінить колір.

Якщо ти спостерігаєш ці «симптоми» у використаного стіку HEETS або Fiit, значить все ок — IQOS працює справно, а у стіків немає проблем з якістю. Пояснюємо детальніше, чому після сеансу використання стік темніє і здається мокрим.

IQOS

Чому стік HEETS/Fiіt стає мокрим після використання?

IQOS не підпалює, а нагріває тютюн. При цьому з тютюну випаровується ароматний аерозоль. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* 
Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає усіх ризиків.
* "95% менше" означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Тютюн для стіків обробляють за особливою технологією, щоб він легко «віддавав» аерозоль при нагріванні. Його подрібнюють і зволожують гліцерином, потім сушать, нарізають та пресують. Більше про те, з чого зроблені стіки HEETS: Склад HEETS: з чого зроблені стіки для IQOS.

Завдяки такій технології обробки при нагріванні стіку утворюється насичений аерозоль з тютюновим ароматом. Аерозоль IQOS на 76% складається з водяної пари, на 9% з гліцерину. Коли з тютюну починає випаровуватися аерозоль, пара також зволожує паперову оболонку стіку. Через це використаний стік може здаватися трохи мокрим.

Чому стік HEETS/Fiіt підгорає та стає коричневим?

Коли аерозоль остигає, вода переходить з газоподібного агрегатного стану в рідкий. Мікрокрапельки конденсату залишаються на внутрішній стороні паперової оболонки і при контакті з тютюном забарвлюються у його природний колір — коричневий. Через це паперова обгортка стіка теж темніє — на ній з'являються коричневі смуги, але це просто природний пігмент тютюну, а не стік, що «пригорів».

IQOS лише нагріває тютюн у стіку, горіння чи тління у процесі використання відсутні. Тому стік чи тютюн у ньому не можуть підгорати.

Чому фільтр у використаних стіках темніє?

Фільтр стіку також може виглядати трохи інакше після використання. Фільтр у стіках HEETS та Fiit відрізняється від фільтрів у сигаретах. Головне завдання фільтра в стіку — охолоджувати аерозоль та поглинати надлишок вологи, а не абсорбувати продукти горіння, оскільки при використанні Айкос горіння відсутнє. Також IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.* 

Важливо: це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає усіх ризиків.
* "95% менше" означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Тому замість ацетатних волокон з вугільним прошарком (як у сигаретах) всередині фільтра Хітс і Фіт знаходиться біополімерна плівочка з полілактиду.

Більше про те, з чого зроблений фільтр у стіках: З чого зроблений фільтр у стіках HEETS для IQOS?

Коли гарячий аерозоль проходить крізь фільтр, полілактид поглинає надлишок вологи, тим самим знижуючи температуру аерозолю. На виході аерозоль набуває комфортної температури для вдихання. Фільтр, крізь який проходив гарячий аерозоль, може стати трохи темнішим, твердим та ущільненим. Це природна реакція полілактиду на високу температуру та вологу.

Чому раніше стіки не темніли і не ставали вологими після використання?

Якщо ти давно з IQOS, можливо, ти пам'ятаєш, що колись у стіків HEETS була двошарова оболонка з папером зовні і фольгою всередині. Оскільки фольга водонепроникна, конденсат аерозолю залишався всередині тютюнової секції стіку, не контактував із паперовою обгорткою та не залишав на ній коричневі смуги. 

На початку 2022 року ми трохи оновили конструкцію стіків, зокрема, прибрали фольгу. Зміни торкнулися тільки конструкції, смак стіків та процес їх використання не змінилися.

Що робити, якщо стік у IQOS дійсно підгоряє?

Якщо ти впевнений, що тютюн у стіку дійсно підгоряє, наприклад, ти відчуваєш горілий присмак або запах, ймовірно, девайс потребує якісної чистки.

Для початку добре почисти тримач, лезо і ковпачок IQOS. Інструкція з чистки: Як правильно чистити IQOS?

Якщо не робити цього регулярно, на дні ковпачка та нагрівальної камери можуть накопичуватися частинки тютюну, які при повторюваному нагріванні можуть давати неприємний запах і присмак.

Також ти можеш скористатися безкоштовною професійною чисткою. Просто принеси свій пристрій у будь-який IQOS Space, та наші експерти почистять його як слід. Це займе всього кілька хвилин. Знайти найближчий магазин можна на інтерактивній мапі.

Залишилися питання? Можеш зателефонувати на гарячу лінію за номером 4767, зв’язатись з нами у Viber або Telegram, чи написати нам в Instagram або Facebook.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.