Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Груд 13, 2023

Чи може IQOS перегріватися? Чому так стається і що з цим робити?

Почнемо з головного:

Якщо твій девайс зламався і ти шукаєш, як замінити його на новий за гарантією переходь одразу в Діагностику несправностей.

Ти можеш замовити пристрій на заміну за гарантією онлайн з безкоштовною доставкою. Без дзвінків у службу підтримки чи особистих візитів у магазин.
IQOS – це електричний гаджет для нагрівання тютюну, що працює за технологією HeatControl. Усередині IQOS знаходиться спеціальне керамічне лезо, яке нагріває тютюн до температури 300-350℃, не підпалюючи його. Внаслідок цього замість диму утворюється тютюновий аерозоль. При використанні IQOS може трошки нагріватися. Але якщо пристрій нагрівається так сильно, що його стає некомфортно тримати, це може свідчити про якусь проблему у роботі девайсу. Нижче розказуємо чому Айкос може нагріватися і що в такому випадку робити.

Чому тримач Айкос нагрівається під час використання? Що робити?

Використав 2 стіки поспіль. Коли ти використовуєш IQOS, нагрівальний елемент генерує тепло. Тому тримач IQOS може трохи нагріватися в процесі використання. Це може відчуватися сильніше, якщо ти використав два стіки поспіль або навіть три (після швидкої підзарядки). Можеш просто зробити невелику паузу та почекати, поки Айкос охолоне.

Тримач IQOS забруднився. Іноді Айкос може перегріватись, коли у нагрівальній камері тримача накопичилися часточки тютюну. Шар тютюну заважає нормальному тепловідведенню, тому девайс нагрівається нерівномірно та перегрівається у деяких ділянках. Цю проблему легко усунути якісною чисткою. Радимо скористатися спеціальними щіточкою та паличками для чистки Айкос. Більше про те, як правильно чистити IQOS.

IQOS перегрівся на сонці. Айкос працює оптимально за температури від 0 до +50ºC. Якщо пристрій перегріється (на сонці, біля джерела опалення, тощо), індикатор на кнопці тримача почне двічі блимати білим. Помісти девайс у кімнатну температуру та дай йому півгодинки, щоб охолонути. Якщо індикатор продовжує блимати, перезавантаж Айкос, затиснувши кнопку тримача на 10 секунд. 

IQOS

Чому зарядний пристрій Айкос нагрівається? Що робити?

Зарядка неоригінальними аксесуарами або не від розетки. Якщо заряджати IQOS від ноутбука, павербенка, чи прикурювача в авто, під час зарядки девайс може сильніше нагріватися через недостатню силу струму. Краще заряджати Айкос від розетки. Також іноді IQOS може нагріватися під час зарядки, якщо заряджати його за допомогою неоригінальних кабеля та блочка. 

Збій електроніки. Можливо, з твоїм IQOS щось сталося? Він падав чи всередину пристрою потрапляла рідина? Фізичне пошкодження могло спричинити збій в роботі батареї або електроніки. В такому випадку девайс краще не використовувати.

Знос акумулятора IQOS. З часом батарея у будь-якої електроніки може зношуватися. Тож, якщо девайс у тебе давно, під час зарядки він іноді може перегріватися. 

IQOS

Айкос перегрівається: чи можна замінити за гарантією?

Зазвичай більшість проблем, пов’язаних із нагріванням IQOS можна вирішити самостійно. Іноді достатньо просто трошки зачекати, перезавантажити або ретельно почистити пристрій. 

Якщо Айкос перегрівається через фізичні пошкодження, це не є гарантійним випадком, тож, на жаль, ми не зможемо замінити такий Айкос на новий за гарантією. Проте маємо для тебе декілька рекомендацій, що можна зробити:

  • апгрейднути IQOS (з моменту покупки якого минуло більше 3 місяців), який зносився або вийшов з ладу, до новішого девайса/моделі;
  • купити окремо тримач або зарядний пристрій замість пошкодженого – в офіційному онлайн-магазині, через Viber-бот, у фірмових магазинах IQOS Space або у партнерських магазинах електроніки АЛЛО;
  • замовити новий Айкос або ліл. 

Якщо ти давно задумувався про те, що час замовити інший девайс, можеш переглянути різні моделі систем нагрівання тютюну з актуальними цінами: Огляд усіх моделей пристроїв Айкос: IQOS ORIGINALS, IQOS VEEV чи lil SOLID.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.