Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Квіт 26, 2024

IQOS у Дрогобичі: де купити IQOS, lil SOLID, BONDS, HEETS, Fiit та BLENDS

Фірмовий магазин IQOS тепер є і в Дрогобичі.Розповідаємо про графік роботи IQOS Space, асортимент, сервіси та іншу корисну інформацію для споживачів IQOS.

Як знайти фірмовий магазин IQOS у Дрогобичі

Брендовий магазин IQOS у Дрогобичі розташований за адресою вул.Володимира Великого, 1 — у ТРЦ Park. Орієнтир, щоб швидко знайти IQOS Space у торговому центрі — він знаходиться праворуч від головного входу, біля магазинів Sinsay та Silpo.

Магазин працює щодня з 9:00 до 21:00.

Де купити IQOS та стіки в Дрогобичі

У фірмовому магазині IQOS Space

Весь асортимент пристроїв IQOS, lil SOLID, BONDS аксесуари та HEETS, Fiit, BLENDS можна придбати в новому магазині Айкос у Дрогобичі. Також можеш отримати професійну консультацію від наших експертів. Вони допоможуть зі всім, що тебе цікавить про пристрої Айкос.

В IQOS Space у Дрогобичі ти можеш скористатися багатьма нашими сервісами:

  • IQOS Апгрейд — це програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що працює за принципом розширеної гарантії. Дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну Айкос або Ліл (з моменту покупки якої минуло більше 3 місяців), а також систему нагрівання тютюну Бондз (з моменту покупки якої минуло більше 1 місяця), яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса / моделі.
  • IQOS 360 — набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців. До неї входять стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення девайсів, які ще не з’явилися в Україні.
  • Екстра гарантія — один рік додаткової гарантії для твого девайса.

Замовити Новою Поштою

Нові пристрої IQOS ORIGINALS, lil SOLID, IQOS VEEV, BONDS, стіки HEETS, Fiit, BLENDS, аксесуари та інше можна замовити онлайн на офіційному сайті iqos.ua або через Viber / Telegram-бот. Доставка замовлень на суму від 425 грн Новою Поштою безкоштовна. Замовлення з меншою вартістю — за тарифами Нової Пошти.

У мережі супермаркетів електроніки Алло

У магазинах АЛЛО, як і в IQOS Space, можна купити будь-яку модель девайсів Айкос, стіки, поди, аксесуари, отримати сервісне та гарантійне обслуговування, і замінити несправний пристрій на новий за гарантією, якщо потрібно. 

Алло у Дрогобичі є за адресами:

  1. пл. Ринок, 21
  2. вул. Володимира Великого, 1-Р, ТРЦ "PARK"

Купити на ROZETKA, Табакерка та в магазинах у Дрогобичі

Девайси, стіки та аксесуари також можна купити в магазинах ROZETKA та вейп шопі Табакерка. Окрім цього ти знайдеш стіки у 130 магазинах і кіосках у Дрогобичі.Найближчу точку продажу можна знайти на інтерактивній мапі. Обирай своє місто та потрібний фільтр залежно від того, що саме ти шукаєш.

Професійна чистка Айкос у Дрогобичі

Якщо відчуваєш, що стіки погано тягнуться чи мають гіркуватий присмак, то однією з причин може бути неякісна та нерегулярна чистка девайса. Щоб уникнути цього, можеш звернутися за діагностикою та професійною чисткою IQOS або lil SOLID у наш фірмовий магазин в Дрогобичі. Це безкоштовно.

Ресайклінг-бокси для IQOS у Дрогобичі

У кожному IQOS Space є спеціальні ресайклінг-бокси, куди можна здати на перероблення все, що пов’язане зі системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами. Можеш приносити туди старі девайси, використані стіки, поди VEEV, аксесуари, і навіть одноразки будь-яких інших виробників.

Підтримка IQOS у Дрогобичі

Додаткова інформація для користувачів IQOS:

  1. На офіційному YouTube-каналі IQOS є відеогайди для користувачів IQOS: що таке стіки TEREA, що означають індикатори BONDS, або як заряджати Iil SOLID, та багато іншого.
  2. Інструкція, як провести діагностику пристроїв IQOS самостійно.
  3. Якщо залишилися запитання, звертайся до нашого FAQ.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.