Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 11, 2024

Що робити користувачам VEEV після остаточної заборони ароматизованих електронних сигарет і подів в Україні

11 липня 2024 року починає діяти заборона на продаж ароматизованих електронних сигарет та подів згідно з Законом «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» (Закон України 1978–IX). Це означає, що тепер усі ароматизовані електронні сигарети, вейпи, под-систем, одноразки та рідини для вейпів остаточно зникають з продажу.

Ароматизовані — це фруктові, ягідні, ментолові смаки. Тютюнові поди з вмістом нікотину не більш ніж 2% залишаються у продажу.

Більше про те, чому зникли поди VEEV та одноразки.

Що робити користувачам VEEV, які використовували ароматизовані поди

1. Можна спробувати поди VEEV з тютюновими ароматами

Заборона не поширюється на тютюнові поди, тож вони й надалі продаватимуться — онлайн на сайті, у фірмових магазинах IQOS Space та деяких інших магазинах. 

Випереджаючи запитання, одразу уточнимо, що тютюнові поди не схожі за смаком на сигарети чи стіки. Навпаки, вони мають солодкий та ніжний аромат, без гірчинки. Серед тютюнових подів VEEV є поди із різним вмістом нікотину від 0% до 1,6%.

2. Перейти на IQOS ILUMA

IQOS ILUMA — це девайс з новою технологією та стіками з арома капсулами, що смакує інакше, ніж попередні покоління систем нагрівання тютюну. Більше відчуваються фрукти і ментол, та менше – тютюнові гіркі нотки.

Користувачам VEEV, що перейшли на Айкос Ілюма та стіки Тереа, найчастіше подобаються такі смаки:

TEREA

3. Замінити VEEV за гарантією на інший девайс

Якщо твій IQOS VEEV ще на гарантії, і з ним є проблеми (зникнення ароматизованих подів — теж проблема), зможемо безкоштовно замінити його на новенький IQOS ILUMA або IQOS ILUMA ONE — після швидкої онлайн-діагностики або перевірки у фірмових магазинах IQOS Space.

Більше про IQOS ILUMA та IQOS ILUMA ONE.

4. Апгрейднути VEEV на інший пристрій

Якщо гарантія на IQOS VEEV вже закінчилася, ти можеш апгрейднути свій девайс на іншу/новішу модель, навіть на IQOS ILUMA. Умови та ціни Апгреду можеш перевірити тут: IQOS Апгрейд.

5. Взяти IQOS ILUMA на тест-драйв на 14 днів

Щоб упевнитися в тому, чи підійде тобі IQOS ILUMA, можеш взяти його в прокат на 14 днів. Цього часу вистачить, щоб затестити девайс і зрозуміти, чи подобається він тобі, та оцінити смак.

Для тест драйву пропонуємо дві моделі — Айкос Ілюма та Айкос Ілюма Ван. Вони працюють за однаковою технологією, але відрізняються зовні: Айкос Ілюма це девайс з тримачем та зарядним пристроєм, а Айкос Ілюма Ван — пристрій все-в-одному.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.