Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лют 8, 2024

Куди зникли поди VEEV та одноразки?

Нагадуємо, що 11 липня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» (Закон України 1978-IX), який запровадив суворіші правила регулювання продажу та комунікації продуктів для споживачів нікотиновмісної продукції, в тому числі, ароматизованих електронних сигарет, под-систем, одноразок, рідин для вейпів. Більше: 10 фактів про новий закон щодо IQOS, стіків, електронних сигарет, сигарет з капсулами та інших продуктів з нікотином.

Оновлене законодавство забороняє продаж електронних сигарет і вейпів, подів, одноразок з додаванням будь-яких ароматизаторів, які надають таким продуктам характерного запаху та/або смаку. Дозволяється лише продаж рідин з тютюновим смаком. Також заборонений продаж вейпінгових рідин, подів, одноразок із вмістом нікотину більше 2%. Залишки подів, рідин і одноразок зі старих партій (вироблених і завезених в Україну до 11 липня 2023 року) можуть залишатися у продажі до 11 липня 2024 року. Після цього продажі будь-яких ароматизованих електронних сигарет повністю зупиняться. Дія закону поширюється також на безнікотинові рідини, поди та одноразки.

Де та які поди VEEV можна купити до 11 липня 2024 року?

Актуальний асортимент подів VEEV з нікотином і без нікотину, які залишаються в продажі, можна перевірити в інтернет-магазині.

Щоб перевірити наявність подів у IQOS Space та з доставкою у твоєму місті, клікни на потрібний смак та натисни «Перевірити наявність». Також можеш купити поди у багатьох мережах супермаркетів, вейп шопів і заправок: усі адреси на інтерактивній мапі за фільтром Поди для IQOS VEEV.

Які з наявних смаків VEEV найбільше схожі на ті, що вже зникли з продажу?

Поди VEEV Island Cascade (кавун з м’ятою), 3,5% можна спробувати замінити на такі аромати:

Поди VEEV Red Mix (червоні ягоди), 3,5% можеш спробувати замінити такими ароматами:

Поди VEEV Classic Mint (солодка м’ята), 3,5% можеш замінити на такі аромати:

veev pods

Де та які поди VEEV можна купити після 11 липня 2024 року?

Після 11 липня 2024 року у продажу залишаться лише поди з тютюновими ароматами та вмістом нікотину до 2% (20 мг/мл). У портфелі картриджів для IQOS VEEV таких 6:

Що робити, якщо мені не подобаються рідини з тютюновими ароматами?

З 11 липня 2024 ароматизовані рідини для електронних сигарет, а також ароматизовані сигарети та сигарети з капсулами повністю зникнуть з продажу. Серед популярних продуктів для курців у продажі залишаться лише ароматизовані стіки та стіки з капсулами для систем нагрівання тютюну. Ми маємо 22 різні смаки стіків для IQOS і lil, включаючи 13 ароматизованих і капсульних стіків: Всі смаки стіків HEETS і Fiit за смаком, кольором і міцністю.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.