Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Вер 17, 2023

IQOS впав у воду, намок або у девайс потрапила вода. Що робити?

Потрапляння води у будь-який електричний пристрій може пошкодити його або й зовсім вивести з ладу. З IQOS так само. Пристрій має чутливу до вологи електроніку. Через особливості конструкції і використання (потрібен прямий доступ стіка для нагрівальної камери, тощо) корпус не є водонепроникним. Тому краще запобігати будь-якому контакту Айкос з рідиною. Якщо ж все-таки не вдалося цього уникнути, ділимося порадами, що робити, і чого точно не варто робити, якщо Айкос впав у воду, намок, або у пристрій потрапила вода.

IQOS або lil SOLID намок: що робити

Потрапив з Айкосом під дощ або на пристрій потрапили кілька крапель води? Не страшно. Це не має вплинути на роботу пристрою. Головне – якнайшвидше витерти корпус насухо, щоб краплі води не потрапили всередину та не дісталися електроніки.

До речі, можеш надягнути на IQOS чохол. Він не є герметично водонепроникним, оскільки не закриває девайс повністю, а лишає доступ до камери нагрівання та зарядних роз’ємів, але все ж таки буде додатковим захистом для девайсу від дощу чи бризків води. Найефективніше з цією задачею впорається силіконовий чохол.

Купити чохол IQOS

Купити чохол для IQOS ORIGINALS DUO/DUO

Купити чохол для IQOS ORIGINALS ONE

Купити чохол для IQOS ILUMA PRIME

Всередину IQOS або lil SOLID потрапила вода: що робити

Якщо помітив всередині тримача рідину, потрібно якнайшвидше її прибрати. Скористайся для цього паличками для чистки IQOS, щоб протерти нагрівальну камеру насухо. Якщо при подальших використаннях пристрій працюватиме нормально, можеш продовжувати користуватися ним. Якщо помітиш будь-які відхилення у роботі (пристрій глючить, жужить, шипить, горить червоним), можливо, рідина все таки пошкодила електроніку, тому краще не використовувати цей Айкос або ліл.

Як рідина могла потрапити у нагрівальну камеру? Найчастіше вода потрапляє в Айкос при спробі почистити його звичайними ватними паличками, змоченими у воді чи спиртовому розчині, замість спеціальних паличок для чистки. Якщо ти впевнений, що чистив пристрій правильно, не впускав Айкос у воду, нічого не розливав на нього та взагалі уникав контакту з водою, тоді маємо два припущення. Можливо, ти промивав щіточку для чистки водою та не висушив її повністю. Між лопатями щіточки залишилася вода і потрапила всередину тримача IQOS під час чистки. Також у нагрівальній камері міг зібратися конденсат від аерозолю. Зазвичай користувачі не стикаються з цим, але якщо раптом так сталося, просто витри нагрівальну камеру насухо паличкою для чистки.

Айкос чи ліл Солід впав у воду і горить червоним: що робити

Перше і найважливіше – як і будь-який виробник електроніки, ми рекомендуємо не використовувати, не вмикати та не заряджати Айкос або ліл, якщо до того він впав у воду. Навіть якщо індикатор не горить червоним, а девайс виглядає справним. Якщо спробуєш увімкнути девайс, вода, що потрапила всередину, може спричинити коротке замикання в електронних компонентах.

Якщо ти все-таки вирішив дочекатися, поки Айкос висохне і спробувати покористуватись ним, будь обережним. Якщо девайс працюватиме не так як зазвичай (не реагуватиме на натискання кнопки, блиматиме дивним чином, видаватиме нетипові звуки, тощо), одразу перестань використовувати його.

Чи покриває гарантія Айкос падіння у воду?

На жаль, поломка IQOS внаслідок контакту з водою не покривається гарантією, тож ми не зможемо замінити втоплений Айкос на новий за гарантією. Проте ми все одно маємо кілька пропозицій, що можуть стати в нагоді:

  • Скористатися IQOS Апгрейд

Програма для користувачів IQOS і lil, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну (з моменту покупки якої минуло більше 3 місяців) та BONDS (з моменту покупки якої минуло більше 1 місяця), яка зносилася або вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі. Апгрейднути можна пристрої IQOS моделей ILUMA PRIME, ILUMA, ILUMA ONE, ORIGINALS DUO, ORIGINALS ONE, 3 DUO, 3 DUO REFRESHED, lil SOLID Es, lil SOLID 2.0, lil HYBRID до IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE або lil SOLID Es.

  • Купити окремо тримач або зарядний пристрій замість пошкодженого елемента

Якщо раптом у воду впав лише тримач або зарядний пристрій, можеш не купувати одразу новий Айкос, а купити несправний елемент окремо – в офіційному онлайн-магазині, через Viber-бот, у фірмових магазинах IQOS Space або у партнерських магазинах електроніки АЛЛО.

  • Замовити новий Айкос або ліл Солід

Якщо ти все одно задумувався про те, що час замовити інший девайс, можеш переглянути різні моделі систем нагрівання тютюну з актуальними цінами:

Огляд усіх моделей пристроїв Айкос: IQOS ILUMA, IQOS ORIGINALS, lil SOLID чи BONDS

Що НЕ варто робити, якщо Айкос впав у воду?

  1. Використовувати, вмикати та заряджати.
  2. Сушити Айкос феном.
  3. Сушити пристрій на батареї опалення, біля каміну або багаття.
  4. Класти Айкос в рис.

Що НЕ варто робити з IQOS



Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.