Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 10, 2024

Які стіки підходять для IQOS ILUMA: тільки TEREA чи HEETS, Fiit і BLENDS

Розповідаємо, чому для пристроїв IQOS ILUMA підходять лише стіки TEREA та чим вони відрізняються від HEETS, Fiit і BLENDS.

Для користувачів IQOS, які перейшли на IQOS ILUMA, знову актуальним стає питання вибору стіків. Якщо раптом закралася думка, що HEETS, Fiit або BLENDS підходять до IQOS ILUMA, то одразу відповідаємо — ні. IQOS ILUMA має відмінну від усіх попередніх пристроїв технологію нагрівання тютюну і стіки для неї створили спеціальні.

Які стіки використовувати з IQOS ILUMA

TEREA — тютюнові стіки, які розробили для системи нагрівання тютюну IQOS ILUMA. Стіки TEREA за розміром не відрізняються від HEETS, Fiit та BLENDS. Проте конструкцію вони мають різну. В тютюновій частині стіка TEREA є вкрита нержавіючою сталлю металева пластина. Саме її нагріває система IQOS ILUMA.

Як це працює: індукційна спіраль у тримачі IQOS ILUMA генерує електромагнітне поле, яке нагріває металеву пластину, а вона — розігріває тютюн до стану випаровування аерозолю. Тому багато споживачів погоджуються, що IQOS ILUMA дає кращий смак, ніж IQOS попередніх поколінь.*
*63% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021

Стік TEREA з обох боків закритий фільтрами-заглушками, тож тютюн не висипається з нього і не контактує з девайсом. Саме тому IQOS ILUMA не потрібно чистити. Ніколи. До того ж від IQOS ILUMA менше запаху, коли дістаєш стік, ніж від IQOS попередніх поколінь.*
*84 % з 726 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021

Докладніше про смаки, міцність і склад стіків читай у великому гайді стіками TEREA.

Чи можна використовувати IQOS ILUMA зі стіками HEETS та Fiit

Наголошуємо — ні, не можна.

Стіки TEREA, HEETS та Fiit схожі лише за розміром. HEETS і Fiit створили для систем нагрівання тютюну IQOS та lil з нагрівальним лезом або голкою, які пронизують тютюн і розігрівають його зсередини.

Пристрої IQOS ILUMA не мають вбудованого леза та працюють за технологією індукційного нагрівання. Відповідно, якщо вставити HEETS та Fiit у IQOS ILUMA, то стік просто не нагріється.

Чи можна використовувати IQOS ILUMA зі стіками BLENDS

Знову ж — ні.

Хоч і стіки BLENDS, і TEREA закриті фільтрами-заглушками, пристрої IQOS ILUMA та BONDS по-різному нагрівають тютюн. Тож стіки принципово відрізняються за внутрішньою конструкцією.

Бондз працює за технологією RoundHeat, нагріваючи стік по контуру напряму від стінок нагрівальної камери. Айкос Ілюма розігріває металеву пластину всередині стіка Тереа, не нагріваючи його зовні.

Якщо вставити BLENDS в IQOS ILUMA шкоди девайсу не буде (хоча ми все одно не радимо цього робити), але нагрівання не почнеться, бо в стіках BLENDS немає вбудованої нагрівальної пластини.

Чи можна використовувати IQOS ILUMA із сигаретами

Ні, так теж не можна робити.

IQOS ILUMA можна використовувати тільки з призначеними для нього стіками. Сигарети для нього не підходять взагалі. Вони містять тютюн, що оброблений за іншою технологією — він не зволожений гліцерином та недостатньо дрібно мелений, тож не буде нагріватися до випаровування тютюнового аерозолю. Та й технологічно це неможливо — Айкос не призначений для куріння сигарет, оскільки він нагріває тютюн, а не спалює його. Навіть якщо вставити в Айкос Ілюма сигарету та увімкнути його, аерозолю не буде.

Запам’ятай: девайси лінійки IQOS ILUMA можна використовувати лише зі спеціально призначеними для них стіками TEREA.

Якщо думаєш, що серед смаків TEREA не зможеш знайти «свій», ділимося лайфхаком — поглянь на назви стіків. Помітив, що вони схожі на HEETS? Це тому, що у асортименті Тереа є усі найпопулярніші смаки, що й у Хітс.

Купити стіки Тереа можна онлайн на сайті, через Viber і Telegram-боти IQOS, або через гарячу лінію за номером 4767. Для замовлень на суму від 425 грн доставка безкоштовна, а на меншу суму — за тарифами НП (зазвичай від 65 грн) або експрес-доставка за 99 грн. Придбати TEREA офлайн можна в брендових магазинах IQOS та великих мережах супермаркетів, заправок, кіосків та вейп шопів.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.