Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 11, 2023

Всі смаки подів для IQOS VEEV. З нікотином і без нікотину.

Підготували огляд усіх смаків подів VEEV, які були представлені, або ще продаються в Україні, та відповіли на найважливіші питання: Як визначитися, який смак подів для IQOS VEEV обрати? Які взагалі бувають смаки VEEV? Який вміст нікотину у картриджах VEEV? Які з них мають більш насичений аромат? Чи є поди для IQOS VEEV без нікотину?

 1. Огляд усіх смаків подів VEEV
 2. Картриджі VEEV 1,6% нікотину
 3. Картриджі VEEV 3,5% нікотину
 4. Поди VEEV Accent на основі екстракту натурального тютюну
 5. Поди VEEV без нікотину
 6. Де продаються поди VEEV?

Огляд усіх смаків подів VEEV

До заборони ароматизованих рідин для електронних сигарет портфель картриджів для IQOS VEEV в Україні складав 23 смаки подів з різним вмістом нікотину від 0% до 3,5%. В асортименті подів для IQOS VEEV було 8 видів картриджів із вмістом нікотину 3,5%, 7 — із вмістом нікотину 1,6%, 3 натуральні тютюнові смаки лінійки VEEV Accents з різним вмістом нікотину, та 5 безнікотиних подів.

З 11 липня 2024 року в Україні взагалі заборонено продавати ароматизовані поди, одноразки, рідини для електронних сигарет та вейпів (безнікотинові теж). Тепер дозволені лише тютюнові смаки, тож якщо маєш VEEV, можеш купити поди з тютюновим ароматом. У тютюнових подів зовсім не такий смак, як у сигарет. Навпаки, ніжний, солодкий, без гірчинки.

Якщо VEEV ще на гарантії і з ним є проблеми, зможемо замінити його на інший доступний пристрій. Якщо ж гарантія вже закінчилася, зможемо апгрейднути VEEV на новий IQOS ILUMA по програмі Апгрейд.

Всі поди для IQOS виробляються в ЄС. Для виготовлення рідини використовується нікотин фармацевтичного рівня чистоти (найвища ступінь чистоти речовин, стандарт для медпрепаратів) і безпечні харчові ароматизатори (ті самі, що використовуються в продуктах харчування).

Детально про склад картриджів Вів: З чого зроблені поди для IQOS VEEV: склад, об'єм, кількість нікотину.

Картриджі VEEV 1.6% нікотину

Thulian Mix (Туліан Мікс) — малина з вершковими нотками в ароматі пари. Рожева упаковка.

Thulian Mix (Туліан Мікс)Summer Blush (Самер Блаш) — манго з охолоджуючими ментоловими нотками в ароматі пари. Помаранчева упаковка.

Summer Blush (Самер Блаш)Rio Bay (Ріо Бей) — екзотичний фрукт з освіжаючими м’ятними нотками в ароматі пари. Грейпфрутова упаковка.

Rio Bay (Ріо Бей)September Twist (Септембер Твіст) — яблуко і розмарин з вершковими нотками в ароматі пари. Зелена упаковка.

September Twist (Септембер Твіст)Rosy Noon (Роузі Нун) — персик з вершково-базиліковими нотками в ароматі пари. Персикова упаковка.

Rosy Noon (Роузі Нун)Classic Auburn (Класік Оборн) — класичний тютюновий смак в ароматі пари. Темно-коричнева упаковка.

Classic AuburnClassic Umber (Класік Амбер) — ніжний тютюновий смак в ароматі пари. Світло-коричнева упаковка.

Classic UmberКартриджі VEEV 3.5% нікотину

Velvet Valley (Вельвет Веллі) — ваніль з фруктовими нотками в ароматі пари. Помаранчева упаковка.

Velvet Valley (Вельвет Веллі)Island Cascade (Айленд Каскад) — кавун з нотками освіжаючої м’яти в ароматі пари. Рожева упаковка.

Island Cascade (Айленд Каскад)Red Mix (Ред Мікс) — червоні ягоди у ароматі пари. Червона упаковка.

Red Mix (Ред Мікс)Sunglow Mix (Санглоу Мікс) — бразильська вишня з кисло-солодким відтінком у ароматі пари. Пурпурова упаковка.

Sunglow Mix (Санглоу Мікс)Mauve Mix (Мов Мікс) — маракуя з кисло-солодкими нотками в ароматі пари. Фіолетова упаковка.

Mauve Mix (Мов Мікс)Classic Mint (Класік Мінт) — перцева м’ята з освіжаючим та вершковим відтінком у ароматі пари. Блакитна упаковка.

Classic Mint (Класік Мінт)Green Mix (Грін Мікс) — освіжаюча м'ята з огірковими нотками в ароматі пари. Світло-зелена упаковка.

Green Mix (Грін Мікс)Classic Blond (Класік Блонд) — солодкий тютюн у ароматі пари. Жовта упаковка.

Classic Blond (Класік Блонд)Поди VEEV Accents на основі екстракту натурального тютюну

Аромат аерозолю подів з лінійки VEEV Accents відрізняється від інших подів VEEV. Рідина для подів з колекції Accents виготовляється на основі натурального нікотину, що видобувається з тютюнового листя. На всіх етапах виготовлення рідини ми дбаємо про те, щоб зберегти оригінальний смак та м'який аромат тютюну. У картриджах лінії Accents можна обрати не тільки насиченість смаків аерозолю, але й кількість нікотину, адже в кожному виді подів вона різна. Більше про VEEV Accents: Лінійка подів IQOS VEEV Accents з тютюновим ароматом.

VEEV Accents Bright Blend (Вів Акцент Брайт Бленд) — це найм'якші поди в лінійці. З легким тютюновим смаком в ароматі пари. Вміст нікотину — 0.9%.

VEEV Accents Bright Blend

VEEV Accents Balanced Blend (Вів Акцент Баланс Бленд) — поди з середньою насиченістю і м’яким тютюновим смаком в ароматі пари. Вміст нікотину — 1.2%.

VEEV Accents Balanced Blend

VEEV Accents Rich Blend (Вів Акцент Річ Бленд) — поди з насиченим тютюновим смаком в ароматі пари. Вміст нікотину — 1.5%.

VEEV Accents Rich Blend

Поди VEEV без нікотину

Ми обрали 5 смаків подів VEEV з нікотином (фруктовий, ягідний, фруктово-ментольний, м’ятний і тютюновий) та створили їхні безнікотинові аналоги. Безнікотинові поди мають такий же смак як їхні відповідники з нікотином. Їх легко можна відрізнити за кольоровою упаковкою та позначкою 0% нікотину.

Більше про Поди VEEV без нікотину: кавун з ментолом, маракуя, ягоди, м’ята, тютюн в ароматі пари.

VEEV Island Cascade (Айленд Каскад) 0% нікотину — кавун і ментол у ароматі пари без нікотину.

VEEV Island Cascade 0%

VEEV Red Mix (Ред Мікс) 0% нікотину — червоні ягоди в ароматі пари без нікотину.

VEEV Red Mix (Ред Мікс) 0%

VEEV Classic Mint 0% нікотину — солодка м’ята в ароматі пари без нікотину.

VEEV Classic Mint 0%

VEEV Mauve Mix 0% нікотину — маракуя в ароматі пари без нікотину.

VEEV Mauve Mix 0%

VEEV Classic Blond 0% нікотину — солодкий тютюн у ароматі пари без нікотину.

VEEV Classic Blond 0%

Де продаються поди VEEV?

Поди VEEV з нікотином та без нікотину можна купити:

 • онлайн на iqos.ua із безкоштовною експрес-доставкою чи доставкою Новою Поштою (для замовлень від 599 грн);
 • у брендових магазинах IQOS Space (адреси Айкос Спейсів можна переглянути на нашій мапі);
 • в магазинах електроніки АЛЛО, Розетка, Жжук;
 • в мережах супермаркетів Сільпо, Новус, Фора, Велика Кишеня, тощо;
 • у магазинах та вейп шопах Фортуна, Табакерка, Сотка, Tobacco Market;
 • на заправках SOCAR, ОККО, WOG, SHELL;
 • з доставкою у Glovo Express (Київ, Одеса, Дніпро, Львів);
 • в тютюнових кіосках.

На інтерактивній карті позначені всі магазини, де можна купити будь-які поди. Просто потрібно вибрати фільтр в залежності від того, що саме ти шукаєш.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.