Лип 20, 2023

Як правильно заряджати IQOS VEEV?

Всі корисні поради щодо зарядки IQOS VEEV на одній сторінці. Як і чим заряджати міні-вейп? Скільки часу триває зарядка? На скільки вистачає заряду? Що робити, якщо Айкос Вів не заряджається? Гортай детальну інструкцію.

 1. На скільки вистачає заряду IQOS VEEV →
 2. Як перевірити рівень заряду IQOS VEEV →
 3. Як заряджати IQOS VEEV →
 4. Що робити, якщо Айкос Вів не заряджається →

На скільки вистачає заряду IQOS VEEV

Повного заряду батареї IQOS VEEV вистачає на ~220 затяжок. Це приблизно до 1 дня використання. З часом, від активного використання, батарея стане менш витривалою. Якщо використовувати девайс на холоді (за температури нижче 0°C), батарея також буде розряджатися швидше.

Лайфхак: при відключенні режиму віброзатяжок заряду вистачить на трохи довше.

Як перевірити рівень заряду IQOS VEEV

Як заряджати айкос вів

Все, що необхідно зробити для перевірки рівня заряду Айкос Вів — це подивитися на світлодіодні індикатори на боковій стороні корпусу. Якщо міні-вейп вимкнений, потрібно його включити. Для цього затисни єдину кнопку на гаджеті на 1 секунду. Пристрій завібрує, а індикатори засвітяться. 

На світлодіодній стрічці є 4 поділки, саме вони показують рівень заряду батареї:

 • Білим світяться 4 індикатори — девайс заряджений на 100%.
 • 3 індикатори, що світяться — заряду залишилось на 75%.
 • Світяться білим 2 індикатори — Вів заряджений на 50%.
 • Залишився світитися всього 1 індикатор — гаджет заряджений на 25% і скоро знадобиться підзарядка.

Якщо нижній індикатор блимає білим протягом декількох секунд, а потім гаджет вимикається — IQOS VEEV повністю розряджений. Настав час заряджати.

Як зарядити IQOS VEEV

Все, що тобі знадобиться для зарядки IQOS VEEV, є в комплекті з пристроєм: USB-кабель з роз’ємом Type C і блок живлення. Підключи гаджет до USB-кабеля, а адаптер — до розетки.

Як тільки почнеться зарядка, Вів завібрує. Поки LED-індикатор блимає білим, зарядка триває. Коли девайс зарядиться повністю, LED-індикатори ненадовго засвітяться і погаснуть. IQOS VEEV вміє заряджатися дуже швидко — повна зарядка триває всього півгодини.

Крім того, під час зарядки Айкос Вів можна використовувати, не від’єднуючи його від кабеля.

Ми радимо заряджати гаджет тільки за допомогою оригінальних брендових адаптера і USB-кабеля. Якщо кабель і адаптер з оригінальної комплектації загубились або вийшли з ладу, ти завжди можеш замовити нові. 

Важливо! Зверни увагу, кабель в стартовій комплектації IQOS VEEV має роз’єми Type-C и Type-C з обох сторін, а адаптер має порт під Type-C. Не переплутай його за кабелем з роз’ємами Type-A и Type-C!

Що робити, якщо Айкос Вів не заряджається

 • Скористайся оригінальними USB-кабелем і адаптером.
 • Якщо ти намагався зарядити гаджет від повербанку або лептопу і це не спрацювало, підключи Вів до розетки за допомогою оригінальних аксесуарів для зарядки.
 • Спробуй перезавантажити IQOS VEEV. Для цього затисни кнопку на 10 секунд і відпусти. Декілька вібрацій і блимання індикаторів підтвердять, що гаджет перезавантажився.
 • Якщо індикатори не світяться, просто дай гаджету трохи часу. Можливо, він розрядився до нуля і знадобиться деякий час, щоб Вів «прийшов до тями».
 • Нічого не допомагає? У такому випадку звернись до служби підтримки IQOS і ми постараємось тобі допомогти. Зробити це можна у будь-якому IQOS Space (знаходь найближчий на інтерактивній мапі), через бот у Viber або Telegram або просто зателефонувавши нам за номером 4767 або 0 800 507 807.

На IQOS VEEV діє гарантія 12 місяців.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.