Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 20, 2023

Як правильно заряджати IQOS VEEV?

Всі корисні поради щодо зарядки IQOS VEEV на одній сторінці. Як і чим заряджати міні-вейп? Скільки часу триває зарядка? На скільки вистачає заряду? Що робити, якщо Айкос Вів не заряджається? Гортай детальну інструкцію.

 1. На скільки вистачає заряду IQOS VEEV →
 2. Як перевірити рівень заряду IQOS VEEV →
 3. Як заряджати IQOS VEEV →
 4. Що робити, якщо Айкос Вів не заряджається →

На скільки вистачає заряду IQOS VEEV

Повного заряду батареї IQOS VEEV вистачає на ~220 затяжок. Це приблизно до 1 дня використання. З часом, від активного використання, батарея стане менш витривалою. Якщо використовувати девайс на холоді (за температури нижче 0°C), батарея також буде розряджатися швидше.

Лайфхак: при відключенні режиму віброзатяжок заряду вистачить на трохи довше.

Як перевірити рівень заряду IQOS VEEV

Як заряджати айкос вів

Все, що необхідно зробити для перевірки рівня заряду Айкос Вів — це подивитися на світлодіодні індикатори на боковій стороні корпусу. Якщо міні-вейп вимкнений, потрібно його включити. Для цього затисни єдину кнопку на гаджеті на 1 секунду. Пристрій завібрує, а індикатори засвітяться. 

На світлодіодній стрічці є 4 поділки, саме вони показують рівень заряду батареї:

 • Білим світяться 4 індикатори — девайс заряджений на 100%.
 • 3 індикатори, що світяться — заряду залишилось на 75%.
 • Світяться білим 2 індикатори — Вів заряджений на 50%.
 • Залишився світитися всього 1 індикатор — гаджет заряджений на 25% і скоро знадобиться підзарядка.

Якщо нижній індикатор блимає білим протягом декількох секунд, а потім гаджет вимикається — IQOS VEEV повністю розряджений. Настав час заряджати.

Як зарядити IQOS VEEV

Все, що тобі знадобиться для зарядки IQOS VEEV, є в комплекті з пристроєм: USB-кабель з роз’ємом Type C і блок живлення. Підключи гаджет до USB-кабеля, а адаптер — до розетки.

Як тільки почнеться зарядка, Вів завібрує. Поки LED-індикатор блимає білим, зарядка триває. Коли девайс зарядиться повністю, LED-індикатори ненадовго засвітяться і погаснуть. IQOS VEEV вміє заряджатися дуже швидко — повна зарядка триває всього півгодини.

Крім того, під час зарядки Айкос Вів можна використовувати, не від’єднуючи його від кабеля.

Ми радимо заряджати гаджет тільки за допомогою оригінальних брендових адаптера і USB-кабеля. Якщо кабель і адаптер з оригінальної комплектації загубились або вийшли з ладу, ти завжди можеш замовити нові. 

Важливо! Зверни увагу, кабель в стартовій комплектації IQOS VEEV має роз’єми Type-C и Type-C з обох сторін, а адаптер має порт під Type-C. Не переплутай його за кабелем з роз’ємами Type-A и Type-C!

Що робити, якщо Айкос Вів не заряджається

 • Скористайся оригінальними USB-кабелем і адаптером.
 • Якщо ти намагався зарядити гаджет від повербанку або лептопу і це не спрацювало, підключи Вів до розетки за допомогою оригінальних аксесуарів для зарядки.
 • Спробуй перезавантажити IQOS VEEV. Для цього затисни кнопку на 10 секунд і відпусти. Декілька вібрацій і блимання індикаторів підтвердять, що гаджет перезавантажився.
 • Якщо індикатори не світяться, просто дай гаджету трохи часу. Можливо, він розрядився до нуля і знадобиться деякий час, щоб Вів «прийшов до тями».
 • Нічого не допомагає? У такому випадку звернись до служби підтримки IQOS і ми постараємось тобі допомогти. Зробити це можна у будь-якому IQOS Space (знаходь найближчий на інтерактивній мапі), через бот у Viber або Telegram або просто зателефонувавши нам за номером 4767 або 0 800 507 807.

На IQOS VEEV діє гарантія 12 місяців.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.