Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лист 13, 2023

Як користуватися одноразкою VEEBA (VEEV NOW): покрокова інструкція

VEEBA (в більшості країн Європи продається під брендом VEEV NOW) — це одноразова електронна сигарета. Вона працює за тим самим принципом, що й інші одноразки: під час затяжки вона вмикається і подає пару, коли перестаєш тягнути — автоматично вимикається. Пристрій не потребує чистки, зарядки або дозаправки.

Як працює одноразова електронна сигарета VEEBA?

VEEBA, як і більшість одноразових електронних сигарет, проста та інтуїтивно зрозуміла у використанні. Всередині одноразки знаходиться батарея, резервуар з бавовняним наповнювачем, просоченим ароматизованою нікотиновмісною рідиною, датчик затяжки та нагрівальний елемент. Зовні VEEBA – алюмінієвий корпус і пластиковий мундштук для затяжки. В корпус вбудований світловий індикатор, що сигналізує про закінчення рідини/заряду та підсвічується в момент затяжки. До речі, 80% компонентів VEEBA можна переробляти.

Під час використання VEEBA датчик затяжки реагує на тягу повітря, що посилюється, і запускає нагрівальний елемент. Він своєю чергою розігріває просочений рідиною наповнювач до появи пари. Коли перестаєш втягувати пару, контакт розривається і елемент припиняє нагрівання.

Одноразові електронні сигаретии VEEBA VEEBA

Як використовувати VEEBA: інструкція

1. Зніми захисний ковпачок.

VEEBA має захисну силіконову накладку на ковпачку. Звучить смішно, але на всяк випадок нагадаємо: не забудь зняти її перед використанням.

2. Зроби першу затяжку.

На Вібі немає кнопки увімкнення, просто почни затягуватися. Вона автоматично вмикається при затяжці і вимикається після неї. Під час затяжки на корпусі світитиметься білим маленький круглий індикатор.

3. Продовжуй використання.

VEEBA тягнеться легко, тож тобі не потрібно робити аж надто сильні затяжки. Важливо: під час використання, слідкуй за тим, щоб випадково не закрити пальцями отвори для забору повітря — це 2 невеликі круглі дірочки по боках корпусу VEEBA. Якщо випадково їх закрити, VEEBA просто не буде тягнутися.

4. Автоматичне вимкнення

Вимикати Вібу не потрібно — це відбувається автоматично, коли ти не робиш затяжку. 

Одноразові електронні сигаретии VEEBA VEEBA

На скільки затяжок вистачає одноразки VEEBA?

Одна VEEBA (2 мл) розрахована на 300-600 затяжок*.

*на основі ємності акумулятора нового виробу і середньої тривалості затяжки в 1-3 секунди. Можуть відрізнятися залежно від індивідуальних особливостей використання.

Фактична кількість залежить від сили та інтенсивності затяжок, а вони у кожного користувача індивідуальні. 

Якщо порівнюватимеш Вібу з іншими одноразками, радимо орієнтуватися не на кількість затяжок, а на універсальний показник — об'єм рідини. Так буде точніше, оскільки різні виробники розраховують кількість затяжок за різною методологією.

Як зрозуміти, що VEEBA закінчилася? Це просто. Коли лампочка на одноразці заблимає 10 разів, це означатиме, що у батареї залишилося менше 10% заряду. Крім того, ти помітиш що пари стало менше. А коли при спробах затягнутися індикатор блиматиме — це означатиме, що ця VEEBA закінчилася, можна брати нову. 

Одноразові електронні сигаретии VEEBA VEEBA

Що робити з використаною порожньою одноразкою VEEBA 

80% компонентів VEEBA можна переробляти. В жодному разі не викидай одноразові електронні сигарети, що закінчилися у смітник. Принось використану одноразку на переробку в один з 80 наших ресайклінг пойнтів. Адресу найближчого знаходь на інтерактивній мапі.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.