Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 8, 2023

Що робити, якщо lil SOLID 2.0 не працює, гірчить чи не заряджається?

Зверни увагу, lil SOLID 2.0 вже знятий з продажу в Україні, на зміну йому прийшла новіша модель девайсу — lil SOLID Es. Гарантія і сервіс для lil SOLID 2.0 продовжують працювати. Якщо твій Солід 2.0 вийшов з ладу, можеш провести діагностику несправностей та замінити на новий пристрій за гарантією (якщо саме твоєї моделі вже не буде, запропонуємо іншу).

lil SOLID 2.0 — система нагрівання тютюну, яка має зрозумілий у користуванні дизайн та конструкцію, в якій буквально нічому ламатися. Але про всяк випадок ми зібрали в одній статті інформацію про можливі несправності ліл СОЛІД (не вмикається, не нагріває, блимає червоним, тощо) та способи їх усунення.

lil SOLID 2.0 не вмикається, не розпочинає нагрівання або блимає червоним

ліл солід бримає червонимЙмовірно, ці проблеми могли виникнути через одну з причин нижче:

1. Ліл Солід 2.0 знаходиться у «сплячому режимі»

Якщо ти купив Ліл Солід 2, витягнув його з коробки, а він не вмикається — це нормально. Девайс просто «спить». Перед першим використанням його необхідно активувати. Для цього затисни кнопку на пристрої на 2 секунди або постав його на зарядку та трохи зачекай. Ти зрозумієш, що Ліл активовано, коли він заблимає двічі червоним, оранжевим, блакитним та синім.

2. Ліл Солід 2.0 розрядився

Якщо пристрій не вмикається або блимає червоним, швидше за все, він розрядився. Підключи Ліл до розетки та перевір рівень заряду, натиснувши на кнопку. Якщо індикатор блиматиме червоним, Ліл повністю розрядився. Просто постав пристрій на зарядку.

3. Ліл Солід 2.0 перегрівся або змерз

Ще одна причина, чому Ліл може не вмикатися — девайс перегрівся або «змерз». Наприклад, якщо протягом тривалого часу він залишався на вулиці за мінусової температури, або ж навпаки — на сонці. В будь-якому випадку цю проблему легко вирішити. Просто залиш Ліл Солід в кімнатній температурі на деякий час і він відновить свою «працездатність».

4. Збій програмного забезпечення або електроніки

Якщо індикатор на твоєму девайсі раптово почав блимати червоним, можливо, стався збій електроніки і твій Ліл «завис». Це не страшно і можна легко виправити самостійно, перезавантаживши пристрій. Як перезавантажити Ліл Солід 2.0?

  1. Затисни та утримуй кнопку на Ліл Солід протягом 8 секунд. Так, девайс може вібрувати, все ок.
  2. Далі lil завібрує один раз і заблимає двічі червоним, оранжевим, блакитним та синім — саме у такому порядку. Це означає, що девайс перезавантажується.
  3. Коли Ліл загориться блакитним і двічі завібрує — це сигнал того, що перезавантаження завершилось.

lil SOLID 2.0 не заряджається

Якщо lil SOLID 2.0 не вмикається і не заряджається, а перезавантаження та тривала зарядка не допомогли, краще звернутися до служби підтримки. Якщо твоєму Ліл ще не виповнилось 12 місяців з моменту покупки, на нього діє гарантія. А отже, ми зможемо безкоштовно замінити його за гарантією після швидкої діагностики.

lil SOLID повільно заряджається

ліл солід lil SOLID не заряджаєтьсяЯкщо твій пристрій повільно заряджається, перевір, чи ти використовуєш для зарядки оригінальний адаптер і кабель — ті, що були в коробці з Лілом. Ми рекомендуємо використовувати саме цей комплект — так девайс точно заряджатиметься якнайшвидше.

Лайфхак: заряджай Ліл від розетки. Це швидше ніж від ноутбуку чи павербенку.

lil SOLID 2.0 швидко розряджається

Ліл Солід швидко розряджається? Ймовірно, батарея пристрою вийшла з ладу. Спробуй звернутися по професійну допомогу для Ліл Солід до служби підтримки за коротким номером 4767 або 0 800 507 807, або ж до одного з брендових магазинів IQOS Space. Адреси магазинів знаходь на інтерактивній мапі.

lil SOLID 2.0 погано тягнеться або дає мало аерозолю

ліл солід як чистити1. Якщо Ліл Солід не тягнеться

Найперше — перевір чи девайс працює. Можливо, ти випадково вимкнув його і не помітив. Тепер перевір, чи правильно вставлений стік. Він має бути вставлений до сріблястої лінії тютюном донизу. Прокрути стік тричі та дістань. Перевір, чи всередині нагрівальної камери не залишився тютюн від попереднього стіка. Якщо залишився, треба почистити ліл.

Далі, встав новий стік в Ліл Солід тютюновою стороною донизу, не прокручуючи його.

Дивись відео-інструкцію як використовувати Ліл Солід.Якщо ж ти правильно вставив стік, а аерозолю все одно немає або його дуже мало, можливо, девайс потребує якісної чистки. Дивись відеоінструкцію як чистити lil SOLID 2.0.2. Якщо аерозолю під час використання менше, ніж зазвичай

Найчастіше, аерозолю мало у двох випадках: lil забруднився або ти робиш занадто сильні/часті затяжки.

Ми рекомендуємо чистити девайс після кожної пачки. Для цього використовуй лише інструмент для чистки, що йде у комплекті з девайсом. Також, рекомендуємо використовувати палички для чистки Айкос, які підходять і для Ліл Солід. З ними зможеш легко позбутися навіть найдрібніших частинок тютюну.

Ще одна рекомендація — роби невеликі паузи між затяжками. Так нагрівальна голка зможе якнайкраще прогрівати тютюн. Аерозолю буде достатньо, а кожне використання Ліл Солід буде таким, як має.

Аерозоль lil SOLID гірчить або погане пахне

Якщо Ліл Солід погано пахне або гірчить при використанні, ти можеш легко виправити це самостійно — просто ретельно почисти девайс. А щоб такі ситуації не повторювались, рекомендуємо чистити Ліл щодня.

lil SOLID 2.0 блимає жовтим/помаранчевим

Якщо Ліл горить помаранчевим, це означає, що пристрій автоматично запустив режим охолодження після того, як ти використав 3 стіки поспіль без перерви. Девайсу знадобиться 3,5 хвилини, щоб охолонути. Після цього ти знову зможеш використовувати його.

lil SOLID блимає зеленим або іншими кольорами

lil SOLID 2.0 не має зеленого сигналу індикатору. Тут світлодіод може світитися лише червоним, оранжевим, блакитним та синім.

Але якщо у тебе lil SOLID попереднього покоління, то зелений вогник індикатора означає, що у нагрівальну камеру потрапила рідина. Щоб виправити це, зніми ковпачок та кришку нагрівальної камери і почисти її за допомогою щіточки та паличок.

Що робити, якщо в Ліл Солід зламався нагрівальний елемент (голка)?

На жаль, пошкодження нагрівального елементу найчастіше виникає внаслідок неправильного або необережного використання пристрою, тому вважається негарантійним випадком та не покривається гарантією.

Тож, щоб уникнути цього, завжди обережно вставляй стік у девайс, не натискай на нього і чисти Ліл згідно з інструкцією. А коли виймаєш використаний стік, не забувай прокручувати його тричі в одну сторону і лише після цього діставати стік з пристрою.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.