Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 31, 2023

Як самостійно зробити “ремонт” lil SOLID, якщо він вийшов з ладу

Зверни увагу, lil SOLID 2.0 вже знятий з продажу в Україні, на зміну йому прийшла новіша модель девайсу — lil SOLID Es. Гарантія і сервіс для lil SOLID 2.0 продовжують працювати. Якщо твій Солід 2.0 вийшов з ладу, можеш провести діагностику несправностей та замінити на новий пристрій за гарантією (якщо саме твоєї моделі вже не буде, запропонуємо іншу).

lil SOLID — один з найнадійніших пристроїв для нагрівання тютюну. Він має міцний нагрівальний елемент та стійкий до пошкоджень корпус. Проте розуміємо, що всяке може трапитися — іноді навіть найнадійніші гаджети виходять з ладу. Ділимося корисною інструкцією як самостійно відремонтувати ліл СОЛІД, що перестав коректно працювати.

Як полагодити lil SOLID самостійно

lil SOLID

Порада №1. Виведи ліл Солід зі сплячого режиму

Проблема: новий lil SOLID, тільки з коробки, не вмикається.

Якщо ти щойно придбав lil SOLID, в коробці він знаходиться у сплячому режимі. Щоб активувати девайс під’єднай його до розетки хоча б на пару секунд. Після того як індикатор на корпусі загориться синім, можна використовувати. Залишати пристрій до повної зарядки необов’язково.

Важливо: використовуй саме оригінальні кабель та зарядний блок. lil SOLID може не реагувати на інші.

lil зарядка

Порада №2. Повністю заряди lil SOLID

Проблема: lil SOLID не вмикається, lil SOLID не світиться, lil SOLID блимає червоним.

Можливо пристрій потрібно просто підзарядити. Наприклад, коли при натисканні кнопки індикатор блимає червоним протягом 3 секунд та гасне. Або пристрій взагалі не світиться та не вмикається. Це свідчить про те, що він розрядився.

Просто постав свій Ліл на зарядку. Рекомендуємо заряджати від розетки та використовувати оригінальні аксесуари, які йшли в комплекті з девайсом. Під час зарядки світловий індикатор на корпусі Ліл блиматиме, а коли пристрій зарядиться повністю індикатор погасне.

Якщо Ліл не вдається зарядити скільки б він не був підключеним до розетки, в першу чергу перевір, чи ти заряджаєш його саме оригінальними кабелем та адаптером. Lil SOLID може не реагувати на інші. Також можна перевірити контакти зарядного роз’єму з нижнього боку пристрою — можливо туди потрапили частинки тютюну після використання і роз’єм потрібно почистити.

lil кнопка

Порада №3. Перезавантаж lil SOLID

Проблема: lil SOLID не вмикається, lil SOLID блимає червоним, lil SOLID не заряджається, сеанс триває менше 5 хвилин, lil SOLID завис.

Іноді може трапитись, що електроніка чи програмне забезпечення ліл СОЛІД підвисає. Помітити це ти можеш за сигналами індикатора: lil SOLID 2.0 блимне червоним 5 разів поспіль, а lil SOLID попереднього покоління — 7 разів. У такому випадку має допомогти перезавантаження пристрою.

Для цього затисни кнопку на корпусі пристрою приблизно на 8 секунд. Девайс завібрує, а індикатор на корпусі заблимає різними кольорами двічі по черзі: червоним, помаранчевим, блакитним та синім. Коли індикатор засвітиться синім, а сам девайс завібрує два рази — перезавантаження успішно виконано, можна знову використовувати.

Дивись відео-інструкцію з перезавантаження lil SOLID 2.0lil почистити

Порада №4. Почисти lil SOLID

Проблема: у lil SOLID не вставляється стік, lil SOLID погано тягнеться, lil SOLID погане пахне, lil SOLID гірчить.

Під час використання тютюнових стіків разом з lil SOLID на дні нагрівальної камери можуть залишатися частинки тютюну після використання. Тому рекомендуємо чистити пристрій після кожної пачки. Це просто та не займе багато часу.

Спершу переконайся, що девайс вимкнено і він достатньо охолонув після сеансу. Можна переходити до чистки.

Для lil SOLID 2.0: усі пристрої lil SOLID в комплекті мають інструмент для чистки. У моделі другого покоління він двосторонній: з одного боку обладнаний щіточкою, а з іншого — лопаткою для чистки нагрівальної голки. Можна також використовувати палички для чистки, щоб позбутися навіть найменших частинок тютюну. Спершу очищаємо голку за допомогою лопатки, а потім — саму нагрівальну камеру за допомогою щіточки і паличок.

Для lil SOLID 1.0: у першої моделі Ліла інструмент для чистки складається зі щіточки та спеціального штифту, схожого на лопатку. 

  1. Спочатку зніми ковпачок та кришечку нагрівальної камери, потягнувши її вгору. Легенько постукай по девайсу, щоб видалити рештки тютюну. 
  2. Встав щіточку у пристрій та покрути декілька разів. 
  3. Якщо у девайсі залишився бруд, вичисти залишки за допомогою штифта. 
  4. Наостанок пройдися паличками для чистки по нагрівальній камері.

У lil SOLID є спеціальна функція — автоматична чистка. Пристрій у такий спосіб прибирає тютюн, що залишився всередині. Для запуску швидко натисни п’ять разів на кнопку. Індикатор блиматиме помаранчевим протягом 1,5 хвилини, коли він погасне — це сигналізуватиме про завершення автоматичної чистки.

Зверни увагу, що під час автоматичного чищення Ліл може сильно нагріватися.

Дізнатися більше про правильну чистку lil SOLID.Що робити якщо у Ліл потрапила вода? Якщо ліл СОЛІД першого покоління блимає зеленим — пристрій сигналізує про те, що у нагрівальну камеру потрапила рідина. Можливо, накопичився конденсат або залишилась волога, якщо ти чистив девайс звичайними ватними паличками, змоченими водою чи спиртом. У такому випадку потрібно ретельно витерти девайс зсередини паличками для чистки (або сухими ватними) та трохи зачекати.

lil температура

Порада №5. Зігрій або охолоди lil SOLID до кімнатної температури

Проблема: lil SOLID не вмикається, lil SOLID завис, блимає червоним 5 разів при натисканні.

Девайс може не працювати належним чином, якщо він довгий час знаходився на морозі, або на спеці. Про це повідомить світловий індикатор при натисканні на кнопку — він блиматиме 5 разів червоним. Щоб «реанімувати» Ліл просто занеси його до приміщення з кімнатною температурою та дай йому трохи часу, щоб адаптуватись. Не потрібно вживати інших заходів та штучно гріти чи охолоджувати lil. Просто трохи зачекай. Коли девайс охолоне або нагріється його знову можна буде використовувати.

lil змінні елементи

Порада №6. Заміни пошкоджені змінні елементи
Проблема: бічні панелі lil SOLID 2.0 потерлися ли зламалися; загубилась кришечка камери нагрівання lil SOLID 1.0; тріснув чи потерся ковпачок.

В цілому, lil SOLID витривалий та надійний гаджет з міцним корпусом, стійким до механічних пошкоджень. Але розуміємо, всяке може трапитися — випадково впустив пристрій чи наступив на нього, або загубив якусь змінну детальку. Не страшно, на щастя, lil SOLID має декілька змінних елементів, які можна просто замінити на нові. Вони продаються окремо, тому можна обійтися без покупки нового девайсу.

Важливо: lil SOLID першої та другої версії мають різні аксесуари, які не є взаємозамінними.

Купити ковпачок для lil SOLID 2.0

Купити змінні бокові панелі для lil SOLID 2.0

Купити кришку нагрівальної камери для lil SOLID 1.0

lil lil діагностика

Не вдалося починити lil SOLID? Проведи швидку автоматичну діагностику

Якщо тобі не вдалося самостійно «починити» несправний lil, пропонуємо пройти онлайн діагностику на сайті, у нашому Telegram-боті або Viber-боті. Просто тисни на «Діагностика та гарантія» — бот допоможе ідентифікувати проблему та підкаже як її виправити.

Якщо нічого не допомагає, нагадуємо, що lil SOLID має гарантію на 1 рік. Тож, якщо пристрій вийде з ладу, ми безкоштовно замінимо його на новий за гарантією. 

Куди звернутися за гарантійною заміною lil SOLID?

Звісно, ти завжди можеш звернутися до нас за безкоштовною консультацією та діагностикою твого Ліл. Якщо ще не закінчився термін гарантії, а поломку пристрою неможливо виправити — можна звернутись за гарантійною заміною:

  • Онлайн-діагностика. Ти можеш самостійно провести онлайн діагностику девайса та замовити заміну по гарантії з безкоштовною доставкою.
  • IQOS Space. Звернувшись до нашого брендового магазину зробити діагностику та оформити замовлення на новий девайс можна прямо на місці. Адреси магазинів знаходь на інтерактивній мапі.
  • Колцентр: 4767 або 0 800 507 807. Експерти IQOS проведуть діагностику твого пристрою в телефонному режимі, допоможуть перевірити гарантію та оформити заміну з доставкою за лічені хвилини.
  • Чат-ботиViber та Telegram. Можеш самостійно провести онлайн діагностику та за потреби замовити заміну за гарантією.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.