Трав 7, 2023

Міні-вейп IQOS VEEV: що це, як працює і де купити?

Для тих, хто тільки знайомиться з IQOS VEEV, зібрали в одній статті важливу інформацію про електронні сигарети від Айкос, їхній принцип роботи, місця продажу, тощо.

 1. Що таке міні-вейп IQOS VEEV?
 2. Як працює IQOS VEEV?
 3. Де купити IQOS VEEV?
 4. IQOS VEEV: що в комплекті
 5. Картриджі VEEV для IQOS VEEV
 6. Смаки подів VEEV
 7. Аксесуари для IQOS VEEV: чохли та ковпачки
 8. IQOS VEEV: сервіс та гарантія
 9. Технічні характеристики IQOS VEEV

Що таке міні-вейп IQOS VEEV?

IQOS VEEV – це електронна сигарета (можна також назвати міні-вейпом або под-системою) від IQOS. На відміну від інших гаджетів IQOS та lil SOLID, IQOS VEEV нагріває не тютюн, а рідину.

Для Айкос Вів не потрібні тютюнові стіки, він працює з одноразовими подами, наповненими спеціальною рідиною. При нагріванні рідина випаровується і утворюється аерозоль, що містить значно менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретним димом.*

* «Менше шкідливих хімічних речовин» означає ряд шкідливих хімічних речовин, що не виявлені у аерозолі IQOS VEEV, але є у димі еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Як працює IQOS VEEV?

Айкос вів

Ми створили IQOS VEEV після 6 років наукових досліджень та інженерних випробувань. За цей час ми не лише додали под-систему до технологічного портфелю IQOS, а й змогли надати міні-вейпу ряд додаткових функцій та можливостей:

 • Технологія IQOS MESH. Нагрівальний елемент сконструйований у вигляді сіточки, яка повністю занурюється у рідину в поді. Контакт із рідиною не переривається протягом всього використання, що зберігає однаковий смак при кожній затяжці.
 • Смарт-контроль. Коли рівень рідини опускається, датчики контролю автоматично вимикають пристрій для захисту від сухих та горілих затяжок (з цією проблемою часто зустрічаються власники вейпів).
 • Сенсорний режим IQOS VEEV або віброзатяжки. При кожній затяжці пристрій трохи вібрує, підлаштовуючись під силу та інтенсивність затягування. Можна налаштувати різні режими вібрації через додаток або просто вимкнути цю функцію.
 • Мобільний додаток IQOS App дозволяє підключити VEEV через Bluetooth та змінити налаштування: режими віброзатяжок, кількість пари, яскравість підсвітки. Також в Айкос Епп можна оновити прошивку, встановити контроль використання або знайти загублений пристрій.
 • IQOS VEEV повністю заряджається за 30 хвилин. Одного заряду батареї вистачає на ~220 затяжок (більше, ніж половина поду).

Де купити IQOS VEEV?

IQOS VEEV можна замовити онлайн з безкоштовною доставкою Новою Поштою по всій Україні або експрес-доставкою кур’єром у 23 містах.

Якщо шукаєш, де купити Айкос Вів у своєму місті, перейди на інтерактивну мапу по фільтру “IQOS VEEV”.

У багатьох інших країнах ти також можеш зустріти моделі IQOS VEEV, які не представлені в Україні. Наприклад, міні-вейп VEEV ONE або одноразову електронну сигарету VEEV NOW. Зауваж, що картриджі від VEEV ONE не підходять до IQOS VEEV, який продається в Україні.

IQOS VEEV: що в комплекті

Айкос вів що в комплекті

Стандартна комплектація IQOS VEEV включає такі елементи:

 • сам девайс IQOS VEEV
 • кабель для зарядки (Type C-Type C)
 • блок живлення (Type C)

Важливо: поди не входять у комплектацію девайсу.

Картриджі VEEV для IQOS VEEV

Для використання IQOS VEEV знадобляться спеціальні одноразові поди VEEV. В одній упаковці 2 поди, об'єм кожного – 1,5 мл. Цього в середньому вистачає на 800 затяжок (одного пода ~ на 400). Вміст нікотину – від 0% до 3,5%.

Усі поди VEEV виробляються в ЄС.

Поди VEEV не призначені для дозаправки. Коли рідина закінчиться, под потрібно замінити на новий, а використаний віддати на переробку. Більше про про переробку та утилізацію використаних подів VEEV.

Смаки подів VEEV

В Україні представлено 21 смак подів VEEV, з нікотином та без.

Айкос вів маки подів

Основна лінійка подів налічує 13 смаків: від фруктово-ягідних до ментолових та тютюнових. Крім них Айкос Вів має лінійку подів VEEV Accents та поди з 0% нікотину.

Рідина для подів VEEV Accents виготовляється на основі натурального нікотину, що видобувається з тютюнового листя. Можна обрати один з трьох тютюнових ароматів з різною насиченістю та вмістом нікотину (від 0.9% до 1.5%). Пачки подів VEEV Accents – коричневого кольору.

Безнікотинові поди схожі за смаком на основну лінійку картриджей Вів. Аналог подам VEEV з нікотином можна знайти за назвою, а відрізнити за позначкою 0% нікотину на упаковці.

Аксесуари для IQOS VEEV: чохли та ковпачки

IQOS VEEV має лінійку аксесуарів — силіконові чохли та ковпачки. Вони захищають девайс від подряпин, а поди — від потрапляння всередину дрібного сміття й пилу.

У колекції 5 кольорів: теракотовий, індиго, графітовий, лазурний та персиковий. Можна обрати, як чохол у комплекті з ковпачком для всього гаджету, так і ковпачок соло для захисту пода.

Більше про лінійку аксесуарів для IQOS VEEV: Захисні ковпачки та чохли для IQOS VEEV.

IQOS VEEV: сервіс та гарантія

На IQOS VEEV діє гарантія 12 місяців. Це означає, що якщо пристрій вийде з ладу протягом року, ми безкоштовно замінимо його на новий за гарантією. Звернутися за сервісним обслуговуванням можна у фірмовий магазин IQOS Space або отримати гарантійну заміну з безкоштовною доставкою після онлайн-діагностики несправностей на сайті або у чат-боті IQOS.

Тут більше інформації про те, як працюєгарантія IQOS VEEV.

Технічні характеристики IQOS VEEV

 • Вага: 33 г
 • Ширина: 15.9 мм
 • Висота: 98.9 мм
 • Час повної зарядки: 30 хв.
 • Діапазон оптимальних температур роботи: 0-40⁰C
 • Порт для заряджання Type-C
 • Підтримує Bluetooth
 • Ємність батареї 230 МаЧ

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.