Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 7, 2023

Міні-вейп IQOS VEEV: що це, як працює і де купити?

UPD. Через заборону ароматизованих е-сигарет в Україні, міні-вейп IQOS VEEV і поди до нього поступово зникатимуть з продажу по мірі того, як закінчуватимуться залишки зі старих партій. Тютюнові поди VEEV (з вмістом нікотину до 2%) будуть продаватися й надалі без обмежень. Переглянути актуальний асортимент картриджів VEEV.

Для тих, хто тільки знайомиться з IQOS VEEV, зібрали в одній статті важливу інформацію про електронні сигарети від Айкос, їхній принцип роботи, тощо.

 1. Що таке міні-вейп IQOS VEEV?
 2. Як працює IQOS VEEV?
 3. Де купити IQOS VEEV?
 4. IQOS VEEV: що в комплекті
 5. Картриджі VEEV для IQOS VEEV
 6. Смаки подів VEEV
 7. Аксесуари для IQOS VEEV: чохли та ковпачки
 8. IQOS VEEV: сервіс та гарантія
 9. Технічні характеристики IQOS VEEV

Що таке міні-вейп IQOS VEEV?

IQOS VEEV – це електронна сигарета (можна також назвати міні-вейпом або под-системою) від IQOS. На відміну від інших гаджетів IQOS та lil SOLID, IQOS VEEV нагріває не тютюн, а рідину.

Для Айкос Вів не потрібні тютюнові стіки, він працює з одноразовими подами, наповненими спеціальною рідиною. При нагріванні рідина випаровується і утворюється аерозоль, що містить значно менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретним димом.*

* «Менше шкідливих хімічних речовин» означає ряд шкідливих хімічних речовин, що не виявлені у аерозолі IQOS VEEV, але є у димі еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Як працює IQOS VEEV?

Айкос вів

Ми створили IQOS VEEV після 6 років наукових досліджень та інженерних випробувань. За цей час ми не лише додали под-систему до технологічного портфелю IQOS, а й змогли надати міні-вейпу ряд додаткових функцій та можливостей:

 • Технологія IQOS MESH. Нагрівальний елемент сконструйований у вигляді сіточки, яка повністю занурюється у рідину в поді. Контакт із рідиною не переривається протягом всього використання, що зберігає однаковий смак при кожній затяжці.
 • Смарт-контроль. Коли рівень рідини опускається, датчики контролю автоматично вимикають пристрій для захисту від сухих та горілих затяжок (з цією проблемою часто зустрічаються власники вейпів).
 • Сенсорний режим IQOS VEEV або віброзатяжки. При кожній затяжці пристрій трохи вібрує, підлаштовуючись під силу та інтенсивність затягування. Можна налаштувати різні режими вібрації через додаток або просто вимкнути цю функцію.
 • Мобільний додаток IQOS App дозволяє підключити VEEV через Bluetooth та змінити налаштування: режими віброзатяжок, кількість пари, яскравість підсвітки. Також в Айкос Епп можна оновити прошивку, встановити контроль використання або знайти загублений пристрій.
 • IQOS VEEV повністю заряджається за 30 хвилин. Одного заряду батареї вистачає на ~220 затяжок (більше, ніж половина поду).

Де купити IQOS VEEV?

З 11 липня 2024 року в Україні взагалі заборонено продавати ароматизовані одноразки, поди, рідини для електронних сигарет та вейпів (безнікотинові теж). Тепер дозволені лише тютюнові смаки, тож якщо маєш VEEV, можеш купити поди з тютюновим ароматом. У тютюнових подів зовсім не такий смак, як у сигарет. Навпаки, ніжний, солодкий, без гірчинки.

Якщо VEEV ще на гарантії і з ним є проблеми, зможемо замінити його на інший доступний пристрій. Якщо ж гарантія вже закінчилася, зможемо апгрейднути VEEV на новий IQOS ILUMA по програмі Апгрейд.

У багатьох інших країнах ти також можеш зустріти моделі IQOS VEEV, які не представлені в Україні. Наприклад, міні-вейп VEEV ONE або одноразову електронну сигарету VEEV NOW. Зауваж, що картриджі від VEEV ONE не підходять до IQOS VEEV.

IQOS VEEV: що в комплекті

Айкос вів що в комплекті

Стандартна комплектація IQOS VEEV включає такі елементи:

 • сам девайс IQOS VEEV
 • кабель для зарядки (Type C-Type C)
 • блок живлення (Type C)

Важливо: поди не входять у комплектацію девайсу.

Картриджі VEEV для IQOS VEEV

Для використання IQOS VEEV знадобляться спеціальні одноразові поди VEEV. В одній упаковці 2 поди, об'єм кожного – 1,5 мл. Цього в середньому вистачає на 800 затяжок (одного пода ~ на 400). Вміст нікотину – від 0% до 3,5%.

Усі поди VEEV виробляються в ЄС.

Поди VEEV не призначені для дозаправки. Коли рідина закінчиться, под потрібно замінити на новий, а використаний віддати на переробку. Більше про про переробку та утилізацію використаних подів VEEV.

Смаки подів VEEV

В Україні було представлено 21 смак подів VEEV, з нікотином та без.

Айкос вів маки подів

Основна лінійка подів налічувала 13 смаків: від фруктово-ягідних до ментолових та тютюнових. Крім них Айкос Вів мав лінійку подів VEEV Accents та поди з 0% нікотину.

Рідина для подів VEEV Accents виготовляється на основі натурального нікотину, що видобувається з тютюнового листя. Можна обрати один з трьох тютюнових ароматів з різною насиченістю та вмістом нікотину (від 0.9% до 1.5%). Пачки подів VEEV Accents – коричневого кольору.

Безнікотинові поди схожі за смаком на основну лінійку картриджей Вів. Аналог подам VEEV з нікотином можна знайти за назвою, а відрізнити за позначкою 0% нікотину на упаковці.

Аксесуари для IQOS VEEV: чохли та ковпачки

IQOS VEEV має лінійку аксесуарів — силіконові чохли та ковпачки. Вони захищають девайс від подряпин, а поди — від потрапляння всередину дрібного сміття й пилу.

У колекції 5 кольорів: теракотовий, індиго, графітовий, лазурний та персиковий. Можна обрати, як чохол у комплекті з ковпачком для всього гаджету, так і ковпачок соло для захисту пода.

Більше про лінійку аксесуарів для IQOS VEEV: Захисні ковпачки та чохли для IQOS VEEV.

IQOS VEEV: сервіс та гарантія

Міні-вейп IQOS VEEV вже не продається в Україні, але наші сервіси діють для користувачів цих пристроїв. Ти можеш звернутися в Службу підтримки, провести діагностику або замінити девайс за гарантією, якщо він досі на гарантійному обслуговуванні.

Тут більше інформації про те, як працюєгарантія IQOS VEEV.

Технічні характеристики IQOS VEEV

 • Вага: 33 г
 • Ширина: 15.9 мм
 • Висота: 98.9 мм
 • Час повної зарядки: 30 хв.
 • Діапазон оптимальних температур роботи: 0-40⁰C
 • Порт для заряджання Type-C
 • Підтримує Bluetooth
 • Ємність батареї 230 МаЧ

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.