Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Вер 5, 2023

Підтримка IQOS: телефон, сайт, соціальні мережі. Куди і як звертатися?

Одразу до найважливішого:

Якщо твій девайс зламався і ти шукаєш, як замінити його на новий за гарантією, переходь одразу в Діагностику несправностей.

Тут ти зможеш замовити новий пристрій на заміну за гарантією: безкоштовно, онлайн та з доставкою. Без дзвінків у службу підтримки чи особистих візитів у магазин.Що робити, якщо IQOS зламався, не заряджається, блимає червоним? Якщо ти не знаєш, чи діє ще на твій пристрій гарантія, та як нею скористатися? Де купити стіки або новий Айкос? За яким графіком працюють магазини IQOS і сервісні центри? Як скористатися гарантією?

Розповідаємо, де отримати допомогу і вичерпну інформацію з будь-якого питання, пов'язаного з девайсами від IQOS, стіками TEREA, HEETS, Fiit та подами VEEV.

Офіційний сайт iqos.ua

офіційний сайт iqos

Найповніше джерело інформації про IQOS — це сайт бренду. Тут ми зібрали максимум корисної інформації:

Купити онлайн — офіційний інтернет-магазин IQOS з безкоштовною доставкою по всій Україні. 

Магазини — актуальна інтерактивна мапа усіх фірмових магазинів бренду, сервісних центрів та магазинів і кіосків, де продаються стіки.

Порівняння всіх моделей – детальний розбір характеристик всіх моделей та їх ключових відмінностей.

Інструкції з використання – тут ти дізнаєшся, як використовувати, чистити та заряджати IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE, IQOS ORIGINALS ONE, IQOS ORIGINALS DUO, IQOS VEEV, lil SOLID Es/2.0 та BONDS.

Гарантія – найдетальніша інформація про гарантію: як працює, як перевірити, чи ще діє гарантія, як замінити несправний пристрій та що робити, якщо гарантія закінчилась.

Оплата та доставка – вся інформація про різні способи замовити та отримати IQOS, стіки та поди. 

Повернення замовлення – не підійшов пристрій? Розуміємо, буває. Зробили покрокову інструкцію для повернення замовлення.

Питання і відповіді — найпоширеніші питання щодо усіх пристроїв від IQOS, стіків та подів. Хочеш знати, чому айкос може не заряджатися? Яка ємність акумулятора у кожної версії пристрою? Навіщо в IQOS Bluetooth? Де виробляють стіки? І з чого вони робляться? Тобі сюди.

Служба підтримки IQOS: телефон 4767

Якщо тобі зручніше вирішувати питання по телефону, можеш звернутись на гарячу лінію IQOS за коротким безкоштовним номером 4767 або 0 800 507 807. Працюємо щодня з 9:00 до 21:00. 

Тут зможемо відповісти на питання, розказати більше про IQOS і провести діагностику несправностей девайса прямо під час розмови. Через кол-центр IQOS можна також замовити пристрій, стіки та поди, заміну несправного пристрою за гарантією, зареєструвати свій IQOS, дізнатися статус замовлення, поділитися враженнями про сервіс.

Чат-бот IQOS в Viber і Telegram

telegram та viber iqos

IQOS-бот в Viber і Telegram — зручний помічник для користувачів IQOS та lil SOLID. Бот працює цілодобово і без очікування на лінії. Взаємодіяти з людьми теж не обов'язково, можна обійтися допомогою штучного інтелекту. Маленька мрія інтроверта.

Що можна зробити в чат-ботах IQOS:

 • Замовити з доставкою IQOS, стіки або аксесуари прямо у Viber або Telegram. 
 • Провести діагностику несправностей та, якщо потрібно, зробити заміну за гарантією.
 • Знайти найближчі сервісні центри і точки продажу девайсів, стіків, подів та аксесуарів (бот навіть може прокласти маршрут до потрібного місця за допомогою Google Maps).
 • Поставити питання нашій службі підтримки у чаті. Щодня з 9:00 до 21:00.
 • Перевірити графік роботи магазину. Під кнопкою «Як ми працюємо» зробили зручну автоматизовану перевірку роботи магазину під час тривог або відключень електроенергії. 

Найголовніша перевага наших IQOS-ботів — вони максимально прості у використанні, відповідають миттєво, без очікування на лінії і працюють цілодобово, сім днів на тиждень. Весь функціонал доступний буквально в пару кліків, все інтуїтивно зрозуміло.

Facebook IQOS Ukraine

Маєш IQOS-запитання або хочеш залишити відгук про наш сервіс? Можеш зробити це на офіційній сторінці у Facebook — IQOS Ukraine. Просто пиши в особисті повідомлення – з усім допоможемо!

Instagram IQOS: @iqos_ua

instagram iqos

Якщо ти все ще не фоловиш нас в Instagram, то, можливо, зараз саме час це зробити? Тут також розповідаємо актуальні новини для користувачів, ділимось лайфхаками і відповідаємо на IQOS-запитання практично 24/7. 

YouTube IQOS Україна

youtube iqos

На офіційному YouTube каналі IQOS Україна ти знайдеш відео-інструкції до кожної з моделей IQOS, інформацію про технологію IQOS, склад стіків HEETS, лайфхаки з використання тощо.

Брендові магазини IQOS Space

Брендові магазини iqos

Фірмові магазини IQOS Space працюють у 24 містах України. Кожен брендовий магазин працює в тому числі як повноцінний сервісний центр. Тут можна не тільки купити айкос, стіки і аксесуари, але і зробити діагностику несправного пристрою і замінити його на новий за гарантією, якщо усунути проблему не вийде.

Карта всіх магазинів IQOS Space (встанови відповідний фільтр на карті).

Зверни увагу, що магазини зачиняються під час повітряної тривоги.

Додаток IQOS App

IQOS App — це додаток для користувачів IQOS в трьох версіях: мобільний додаток для Android, додаток на комп (Windows та MacOS) і веб-версія додатку для використання з iPhone. Більше про додаток IQOS App.

Додаток дозволяє підключити IQOS до смартфону чи комп’ютера за допомогою Bluetooth або кабелю та отримати доступ до багатьох корисних функцій, зокрема:

 • Безкоштовне оновлення прошивки IQOS до найсвіжішої версії.
 • Управління смарт жестами і автозапуском IQOS ILUMA і IQOS ILUMA PRIME.
 • Блокування/розблокування пристрою.
 • Вибір режимів віброзатяжок IQOS VEEV.
 • Онлайн діагностика та автоматичне усунення несправностей IQOS.
 • Пошук загубленого пристрою.
 • Статистика використання IQOS.
 • Налаштування режимів вібросигналів або індикаторів.
 • Обмеження використання IQOS VEEV (можна встановити ліміт на кількість затяжок).

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.