Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 4, 2023

IQOS ORIGINALS ONE: монодевайс, розрахований на 20 стіків без підзарядки

IQOS ORIGINALS ONE – це система нагрівання тютюну із потужною батареєю, заряду якої вистачає на 20 використань без перерв на підзарядку. Компактний пристрій без поділу на тримач та зарядний пристрій. Важить всього 70 грамів.

Айкос Оріджиналз Ван доступний у брендових магазинах IQOS Space по всій Україні або онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою.

Розглянемо детальніше характеристики та принцип роботи IQOS ORIGINALS ONE.

Що таке IQOS ORIGINALS ONE і як він працює?

IQOS ORIGINALS ONE (Айкос Оріджиналс Ван) – це система нагрівання тютюну у форматі "все в одному". Завдяки технології HeatControl, керамічне лезо нагріває тютюн у стіку без горіння – так замість диму утворюється тютюновий аерозоль.

IQOS не виділяє "смоли". IQOS нагріває тютюн, а не спалює його, утворюючи тютюновий аерозоль, що принципово відрізняється від сигаретного диму. Тому IQOS не виділяє "смоли", а його тютюновий аерозоль містить в середньому на 95% нижчі рівні шкідливих хімічних речовин.* Наші докази також свідчать, що повний перехід на IQOS менш шкідливий, ніж продовжувати курити. IQOS — кращий вибір, ніж сигарети, для вас і всіх дорослих курців, які інакше продовжували б палити. 
* Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%.

IQOS залишає менше стійкого запаху на руках, волоссі та одязі, ніж сигарети.

IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин у порівнянні з сигаретами.*

Важлива інформація: Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає всі ризики.
*”95% менше” означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Конструкція та функціонал відрізняються від інших пристроїв IQOS: у ORIGINALS ONE немає традиційного поділу на тримач та зарядний пристрій. Ті, хто давно з IQOS, можливо, пам'ятають IQOS MULTI, який був схожий на цей девайс і теж мав монолітну конструкцію. Справді, можна сказати, що IQOS ORIGINALS ONE нагадує MULTI, однак, має батарею на 20 стіків (замість 10) та індикатор, що відраховує залишок затяжок.

Характеристики IQOS ORIGINALS ONE

  • Формат «все в одному» – девайс має монолітну конструкцію, без поділу на тримач та зарядний пристрій.
  • Потужна батарея, повного заряду якої вистачає на 20 стіків без підзарядки.
  • Повна зарядка за 1,5 години – це на півгодини швидше, ніж в інших пристроях Айкос.
  • Індикатор відліку затяжок: світловий індикатор показує не лише рівень заряду, а ще й скільки часу залишилося до кінця використання. Приблизно після кожних трьох затяжок він показуватиме на одну поділку менше.

IQOS ORIGINALS ONE доступний у чотирьох кольорах, які вже знайомі користувачам по лінійці IQOS ORIGINALS DUO: червоний, бірюзовий, графітовий та срібний.

На IQOS ORIGINALS ONE діє гарантія 12 місяців. Це означає, що якщо пристрій вийде з ладу протягом року, ми безкоштовно замінимо його на новий за гарантією. Також протягом року діє одна бонусна негарантійна заміна на випадок поломки леза.

Звернутися за сервісним обслуговуванням можна в будь-який фірмовий магазин IQOS Space або службу підтримки за номером 4767, або провести онлайн-діагностику на сайті, ботах IQOS в Viber і Telegram.

Разом із IQOS ORIGINALS ONE ми запустили у продаж додатковий сервіс для нього – екстра гарантію. Це 1 рік додаткової гарантії, яка почне діяти після закінчення звичайної гарантії. Замовити її можна одразу при покупці пристрою або придбати окремо для старого девайсу, якщо він відповідає низці умов. Докладніше про Екстра гарантію.

IQOS ORIGINALS ONE: що входить до комплекту

Стандартна комплектація IQOS ORIGINALS ONE включає:

  • девайс,
  • двосторонній інструмент для чистки,
  • кабель для зарядки (USB A-Type C),
  • адаптер USB-A.


У комплект входить двосторонній інструмент для чистки: з одного боку у нього кругла щіточка для чищення нагрівальної камери, з іншого – насадка для леза. Кругла щіточка дозволяє очистити нагрівальну камеру від частинок тютюну, а насадка для леза – шліфує його та прибирає залишки тютюну, до яких не дісталася щіточка.

IQOS ORIGINALS ONE: ціна, де купити?

Айкос Оріджиналз Ван можна купити онлайн на iqos.ua з безкоштовною доставкою, у брендових магазинах IQOS Space та партнерських магазинах.

Ціна IQOS ORIGINALS ONE – 799 грн.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.