Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 19, 2023

Що означають сигнали індикаторів в IQOS ORIGINALS ONE?

Почнемо з головного:

Якщо твій девайс зламався і ти шукаєш, як замінити його на новий за гарантією переходь одразу в Діагностику несправностей.

Ти можеш замовити пристрій на заміну за гарантією онлайн з безкоштовною доставкою. Без дзвінків у службу підтримки чи особистих візитів у магазин.IQOS спілкується з користувачем за допомогою вібросигналів та світлових індикаторів. Лампочки IQOS можуть змінювати колір, блимати чи горіти рівно, сигналізуючи про помилки у роботі, рівень заряду чи зміни статусів роботи.

IQOS ORIGINALS ONE має один індикатор (у вигляді світлодіодної смужки), розташований на кнопці. Індикатор складається з 4-х поділок.

Розповідаємо детальніше, що означають різні сигнали індикаторів IQOS ORIGINALS ONE та що робити, якщо пристрій блимає чи світиться незвичайним кольором.

Індикатори IQOS ORIGINALS ONE світяться або блимають білим

Один чи кілька індикаторів IQOS ORIGINALS ONE світяться білим рівно, не блимаючи

У такий спосіб IQOS ORIGINALS ONE показує рівень заряду батареї або кількість затяжок, що залишилися до кінця сеансу, (під час використання).

Якщо ти увімкнеш Айкос і побачиш, що світяться всі 4 поділки, це означатиме що девайс повністю заряджений (на 20 використань). 3 індикатори ー лишилося 75% заряду, 2 ー 50%, один ー 25% і менше.

Якщо подивишся на індикатор в процесі використання стіка, помітиш, що на початку сеансу всі 4 поділки світитимуться білим. Кожні 2-3 затяжки на індикаторі світитиметься на одну поділку менше. Таким чином IQOS ORIGINALS ONE відраховує затяжки, що залишилися до кінця сеансу.Індикатори IQOS ORIGINALS ONE блимають білим

Блимання індикаторів білим свідчить про зміну статусів у роботі пристрою. Це означає, що прямо зараз IQOS знаходиться у якомусь процесі ー зарядка, перезавантаження, нагрівання стіка, тощо.

Нижній індикатор IQOS ORIGINALS ONE блимає білим

Це означає, що пристрій знаходиться за межами оптимальної температури (від 0 до 40°C), тобто перегрівся або переохолонув. Не потрібно докладати зусиль, щоб нагрівати чи охолодити його. Просто залиш IQOS за кімнатної температури на 10-15 хвилин. 

IQOS ORIGINALS ONE блимає білим двічі та вимикається

Пристрій знаходиться у режимі автоохолодження. Після трьох використань поспіль Айкос Оріджиналс Ван автоматично запускає охолодження (приблизно на 5 хвилин). Якщо намагатися увімкнути девайс під час охолодження, він буде блимати білим двічі і гаснути.IQOS ORIGINALS ONE блимає жовтим

Нижній індикатор Айкос блимає жовтим

Якщо нижній індикатор блимає жовтим (оранжевим), це означає, що пристрій розрядився. Просто постав IQOS на зарядку.

Тобі знадобиться 90 хвилин, щоб зарядити девайс повністю. Зауваж, що ти можеш почати використовувати його, не чекаючи повної зарядки.

IQOS ORIGINALS ONE блимає червоним

Нижній індикатор Айкос Оріджиналз Ван блимає червоним

Айкос Ван може блимати червоним у двох випадках: коли у нього зламалося нагрівальне лезо або стався збій в електроніці чи програмному забезпеченні.

Для початку зазирни всередину та подивись чи не зламане лезо. Якщо помітиш поломку, перевір чи у твого IQOS ще залишилася бонусна негарантійна заміна. Для цього зайди у свій профіль, пункт меню «Мої пристрої». Поломка леза не покривається гарантією, але ти можеш замінити несправний пристрій на новий, скориставшись бонусною негарантійною заміною.

Якщо лезо ціле, але Айкос блимає червоним, ймовірно, це збій ПО або електроніки. Спробуй перезавантажити пристрій. Для цього затисни кнопку на 10 секунд. Девайс має увімкнутися, вимкнутися та знову увімкнутися.

Індикатори Айкос не горять

Жоден з індикаторів IQOS ORIGINALS ONE не світиться

Якщо індикатори IQOS ORIGINALS ONE не горять, це означає, що девайс вимкнений або повністю розряджений.

Спочатку спробуй увімкнути Айкос, натиснувши на кнопку. Якщо індикатори не загоряються, постав пристрій на зарядку та почекай хоча б 10-15 хвилин.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.