Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 31, 2023

Що означають сигнали індикаторів IQOS: червоний, білий

Почнемо з головного:

Якщо твій девайс зламався і ти шукаєш, як замінити його на новий за гарантією переходь одразу в Діагностику несправностей.

Ти можеш замовити пристрій на заміну за гарантією онлайн з безкоштовною доставкою. Без дзвінків у службу підтримки чи особистих візитів у магазин.Знайти спільну мову з IQOS простіше, ніж здається. Він спілкується з користувачами за допомогою вібросигналів і світлових індикаторів. Індикатори розкажуть все про роботу Айкос, якщо правильно їх розуміти. Навчитися цій мові сигналів IQOS можна за пару хвилин — слід просто прочитати цю статтю і подивитися картинки.

Які індикатори є у IQOS

Тримач Айкоса вібрує всього у трьох випадках:

 • коли вмикаєш, і тютюн починає нагріватися,
 • коли стік нагрівся, та пристроєм можна користуватися,
 • коли до кінця сеансу залишилося кілька затяжок.

У всіх інших випадках девайс подає сигнали за допомогою світлових індикаторів. Зауваж, у IQOS ORIGINALS DUO, IQOS DUO і у IQOS 2.4+ дві частини: зарядний пристрій і тримач. У кожної — свої індикатори.

Індикатори заряду Айкос

 1. Індикатор на кнопці тримача. У тримача Айкос Дуо їх два, оскільки модель розрахована на два сеанси поспіль без підзарядки. У Айкоса 2.4+, відповідно, один.
 2. Довгий індикатор заряду на зарядному пристрої. У IQOS DUO — це LED-смужка біля кнопки. У IQOS 2.4 Plus — лінія з 4 крапок збоку.
 3. Маленький індикатор заряду тримача на зарядному пристрої. У IQOS DUO — 2 круглі лампочки. А у IQOS 2.4 Plus — одна трохи витягнута лампочка над лінією з 4 індикаторів-крапок.

Індикатори IQOS ORIGINALS DUO

Коли Айкос Оріджиналз Дуо блимає білим?

Білий колір індикаторів на будь-якому елементі говорить про те, що зараз в процесі базові операції пристрою: зарядка або перезавантаження. Такі сигнали означають, що девайс працює справно.

Чому Айкос Дуо блимає білим?

Крім цього лампочки на тримачі заблимають білим після натискання на кнопку. Так тримач сигналізує, що почав нагрівати стік. Через 20 секунд, коли лампочка перестане блимати — IQOS готовий до використання.

Коли Айкос Оріджиналз Дуо блимає червоним?

Якщо індикатор на кожній із частин пристрою горить червоним — це сигнал про проблему: збій в програмному забезпеченні або у роботі електроніки, поломка леза, проблема з контактами. Є кілька способів виправити це:

Чому Айкос Дуо блимає червоним?

 1. Перевір, чи не пошкоджене нагрівальне лезо. Щоб перевірити, чи не зламане лезо, зніми ковпачок і зазирни всередину тримача. Якщо лезо пошкоджене, ти одразу це помітиш. Поломка леза не покривається гарантією, але у будь-якого IQOS є одна бонусна заміна на випадок зламаного нагрівального леза. Ти можеш скористатися нею, поки діє гарантіє.
 2. Перезавантаж девайс. Якщо проблема не в поломці леза, а червоним горить будь-яка з лампочок на зарядному пристрої — спробуй перезавантажити Айкос. Для цього затисни кнопку зарядного пристрою на 10 секунд так, щоб всі індикатори заблимали двічі і погасли.

 3. Чому Айкос Дуо блимає червоним?


 4. Почисти контакти. Якщо один з маленьких індикаторів на тримачі або зарядному пристрої блимає червоним, можливо, тримач розряджений. Спробуй вставити тримач в зарядний пристрій. Не заряджається? Почисти контакти знизу. Якщо ж і це не допомогло, спробуй перезавантажити пристрій з тримачем всередині. 
 5. Перенеси Айкос у кмінатну температуру, якщо до того девайс перегрівся чи змерз. Червоні сигнали на тримачі можуть говорити про те, що пристрій знаходиться поза межами оптимальної температури експлуатації (0°C – 50°C). Тут все просто — якщо занадто спекотно, то девайсу потрібно охолонути. А якщо занадто холодно — дай пристрою «відігрітися» за кімнатної температури.

Не допомогло? Радимо звернутися до служби підтримки за номером 4767, в бот у Viber або Telegram або пройти онлайн діагностику. Спробуємо допомогти виправити несправність або за необхідності замінимо девайс на новий за гарантією.

Якщо твій Айкос блимає червоним, читай детальну інструкцію про те, як усунути цю проблему: IQOS БЛИМАЄ ЧЕРВОНИМ: ЩО РОБИТИ?

Індикатори IQOS 2.4+

Коли Айкос 2.4+ блимає білим?

Будь-який білий сигнал індикаторів означає, що девайс працює справно. Так він позначає звичайні операції: зарядку, перезавантаження або старт використання.

Чому Айкос 2.4+ блимає білим?

Індикатор на тримачі IQOS 2.4+ загоряється білим, коли ти дістаєш тримач із зарядного блоку. Це означає, що тримач заряджений на один сеанс. Лампочка заблимає і після натискання на кнопку. Так вона інформує, що тримач почав нагріватися. Через 20 секунд IQOS буде готовий до використання.

Коли Айкос 2.4+ блимає червоним?

Червоний колір індикаторів — це сигнал про проблему: збій в програмному забезпеченні, поломка леза або електроніки, проблема з контактами.

Втім, не лякайся, є і хороші новини! Більшість проблем, про які попереджають червоні лампочки, можна вирішити за допомогою перезавантаження. Якщо ж воно не допомогло, потрібно звернутися до служби підтримки для додаткової діагностики. 

Червоні сигнали можуть загорятись і на тримачі. Найпоширеніші причини: пошкодження нагрівального леза або невідповідна температура експлуатації (поза діапазоном 10°C – 40°C). У другому випадку все вирішується досить просто — девайсу потрібно охолонути або нагрітися, залежно від температури.

А от поломку нагрівального леза, на жаль, так просто не виправити, саме тому при чистці та використанні потрібно бути обережним. Якщо ж лезо таки пошкоджено, звернись до служби підтримки IQOS. Поломка леза не вважається гарантійним випадком, але у будь-якого IQOS, у якого ще не закінчився гарантійний термін, є одна бонусна заміна на цей випадок.

Як перевірити заряд Айкос?

Тут теж все «розкажуть» світлові індикатори. Для того, щоб перевірити рівень заряду пристрою, натисни на кнопку на блоці. Якщо на ньому будуть світитися всі 4 лампочки — пристрій заряджений на 100%. Якщо 3 — приблизно на 75%, 2 — на половину та менше, а якщо горить всього одна лампочка — залишилося до п'яти сеансів.

З тримачем все працює так само. Натискаємо на кнопку. Світяться обидві лампочки? У тебе в запасі два використання. Якщо індикатор не світиться, значить, тримач розряджений.

Як перезавантажити Айкос?

Для того, щоб перезавантажити IQOS ORIGINALS ONE, IQOS ORIGINALS DUO або IQOS DUO, потрібно затиснути кнопку на девайсі на 10 секунд. Всі індикатори згаснуть, потім засвітяться ще два рази та знову згаснуть. Після цього Айкос буде готовий до використання.

Як перезавантажити Айкос

На зарядному блоці IQOS 2.4+ є дві кнопки: ввімкнення та Bluetooth. Щоб перезавантажити пристрій, потрібно затиснути їх одночасно на пару секунд до блимання всіх індикаторів. Коли вони згаснуть — перезавантаження закінчилося, пристрій можна використовувати.

Як провести діагностику або отримати заміну несправного пристрою за гарантією?

Ти можеш самостійно провести онлайн діагностику девайса на сайті, у боті у Viber або Telegram та замінити пристрій за гарантією з безкоштовною доставкою.

Також можеш звернутися в будь-який офіційний магазин IQOS, адреси знайдеш на інтерактивній мапі, або зателефонувати на гарячу лінію за номером 4767 — ми проведемо діагностику девайса прямо під час розмови, перевіримо термін гарантії та замінимо девайс за необхідності. А ще можна написати нам в Instagram або Facebook.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.