Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 31, 2023

Що робити, якщо не заряджається тримач від IQOS?

Почнемо з головного:

Якщо твій девайс зламався і ти шукаєш, як замінити його на новий за гарантією переходь одразу в Діагностику несправностей.

Ти можеш замовити пристрій на заміну за гарантією онлайн з безкоштовною доставкою. Без дзвінків у службу підтримки чи особистих візитів у магазин.Перестав заряджатися тримач у Айкос — що робити? Чи можна самостійно усунути цю несправність, просто тут і зараз? Маленький спойлер — так. Нижче розповідаємо детальніше, що до чого.

Як зрозуміти, що тримач IQOS не заряджається?

Почнемо з очевидного — якщо після кількох хвилин підзарядки всередині зарядного пристрою тримач все ще не зарядився та не готовий до використання, з процесом зарядки щось не так.

Якщо у тебе IQOS ORIGINALS DUO або IQOS DUO, зарядка тримача до одного сеансу триватиме 1 хвилини 50 секунд (або навіть швидше, якщо тримач зміг накопичити невикористаний заряд, бо попередній сеанс ти закінчив значно швидше ніж за 6 хвилин). Повна зарядка до двух сеансів триватиме 5 хвилин 15 секунд. Зарядка тримача IQOS 2.4 Plus займе 4 хвилини 10 секунд. 

Отже, якщо після зазначеного часу ти дістаєш тримач з зарядного пристрою, а він не вмикається (індикатор не світиться, коли натискаєш на кнопку), очевидно, що тримач не заряджався.

Щоб точно переконатися у тому, що тримач Айкос не заряджається, потрібно подивитися на сигнали індикаторів зарядного пристрою. Встав тримач у зарядний пристрій. Якщо зарядка почалася, індикатори на зарядному пристрої блиматимуть білим. Так, на корпусі зарядного пристрою Айкос є так звані індикатори тримача. У Айкос Дуо та Оріджиналз Дуо — це два круглих маленьких індикатора-крапочки. У Айкос 2.4 Плюс — овальний трохи видовжений індикатор. Якщо із зарядкою тримача виникла проблема, то відповідний індикатор на зарядному пристрої блиматиме червоним, або не горітиме взагалі. В обох випадках це означає одне — тримач не заряджається.

Червоні індикатори на айкос

Чому може не заряджатися тримач у IQOS?

Серед ймовірних причин, чому тримач Айкос перестав заряджатися:

 1. Контакти тримача та зарядного пристрою не прилягають достатньо щільно. Йдеться про контакти на нижній частині тримача та всередині зарядного пристрою. Можливо, вони не щільно прилягають один до одного, коли тримач вставляється в зарядний пристрій. У цьому випадку індикатори тримача на зарядному пристрої блиматимуть червоним.
 2. Контакти на кінці тримача чи всередині зарядного пристрою забруднилися. Часточки тютюну чи пил можуть заважати контактам щільно прилягати. Через це тримач не заряджається, а індикатори на зарядному пристрої також блимають червоним.
 3. Збій програмного забезпечення чи роботи електроніки. У цьому випадку також світитиметься червоним індикатор на зарядному пристрої.
 4. Батарея тримача вийшла з ладу. У цій ситуації індикатор тримача блиматиме червоним.
 5. Зарядний пристрій розряджений, тому у ньому не вистачає енергії, щоб підзарядити тримач. У цьому випадку усі індикатори на зарядному пристрої не будуть світитися.

Що робити, щоб тримач Айкос знову почав заряджатися?

То як самостійно привести Айкос до тями? Ось покрокова інструкція:

 1. Перевір, чи заряджений зарядний пристрій. Про рівень заряду можна дізнатися з індикатора зарядного пристрою. Якщо ти натискаєш кнопку включення, а індикатор не реагує — Айкос розряджений. Просто підключи пристрій до розетки. Радимо використовувати кабель та адаптер, що йдуть в комплекті.
 2. Дістань тримач та заново встав його у зарядний пристрій.
 3. Не допомогло? Спробуй почистити контакти. Якщо у тебе IQOS ORIGINALS DUO або IQOS DUO, дістань тримач із зарядного пристрою та протри контакти на тримачі сухою серветкою або тканиною без ворсу. Потім зніми бокову панель з зарядного пристрою. Знизу побачиш маленьке віконце, що відкриває доступ до контактів, до яких підключається тримач. Ці контакти також потрібно час від часу чистити.
  Скористайся паличками для чистки та обережно протри контакти всередині. На тримачі IQOS 2.4 Plus теж можна протерти контакти, але дістатися до контактів зарядного пристрою самостійно не вдасться. Детальна покрокова інструкція як чистити Айкос.


 4. як чистити Айкос

 5. Якщо це все не допомогло, можливо проблема не у контактах, а у електроніці чи програмному забезпеченні. Перезавантаж девайс. Для цього затисни кнопку на зарядному пристрої IQOS ORIGINALS DUO або IQOS DUO приблизно на 10 секунд. Коли індикатори згаснуть, утримуй кнопку ще 2 секунди. Коли відпустиш кнопку, всі індикатори швидко блимнуть білим. На IQOS 2.4 Plus одночасно натисни 2 кнопки під індикаторами стану акумулятора. Через 2 секунди всі індикатори кілька разів блимнуть білим — пристрій перезавантажено. До речі, радимо раз на півроку оновлювати прошивку IQOS. Це швидко та безкоштовно. Найсвіжіша версія прошивки дозволить уникнути збоїв у роботі електроніки. Тут розповіли детально, як оновити прошивку Айкос до найсвіжішої версії.
 6. Тримач все одно не заряджається? Можливо, таки вийшла з ладу батарея. Звернись, будь ласка, до служби підтримки IQOS, спробуємо допомогти.

За допомогою та заміною можна звернутися в будь-який офіційний магазин IQOS, адреси знаходь на інтерактивній мапі. Також можна зателефонувати на гарячу лінію за номером 4767 або скористатися ботом у Viber або Telegram. А ще можна написати нам в Instagram або Facebook.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.