Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 29, 2023

Як оновити прошивку IQOS до останньої версії?

У IQOS, як і в смартфонах, є прошивка, тобто програмне забезпечення, що регулює роботу пристрою. Тут і справді все так само, як і в смартфонах — гаджет працює найкраще, коли програмне забезпечення оновлене до найсвіжішої версії. З кожним оновленням пристрій працює краще, а термін його стабільної роботи збільшується.

Сьогодні ділимося лайфхаком: як безкоштовно та швидко «освіжити» прошивку IQOS! А також розкажемо навіщо взагалі оновлювати програмне забезпечення свого девайсу та як часто потрібно це робити.


Для тих, хто не хоче читати,
одразу найголовніше про прошивку Айкос:

Де: в додатку IQOS App або в будь-якому магазині IQOS Space
Скільки коштує: безкоштовно
Що потрібно: твій IQOS, смартфон або комп’ютер (для оновлення в додатку)
Скільки часу займає: 3 хвилини
Що дає: пристрій працює швидше, краще заряджається, «не глючить»
Як часто оновлювати: щопівроку


Що таке «прошивка» IQOS та як її оновити?

Вбудоване програмне забезпечення Айкос або «прошивка» IQOS — це набір невеликих програм, які з самого початку входять в операційну систему девайсу. Простими словами, це той самий софт, завдяки якому і працює гаджет: вмикається, нагріває тютюн, подає сигнали готовності, зарядки чи помилок в роботі, а також підтримує функції bluetooth та NFC.

За випуск оновлень будь-якого електронного гаджету, і Айкос зокрема, відповідає виробник пристрою. Оновлення операційної системи ПК чи смартфону, а також будь-яких встановлених на них додатків чи програм, відбувається автоматично або з попередженням, коли пристрій під’єднується до мережі інтернет.

Оскільки IQOS не підключається до wi-fi чи мобільного інтернету, оновити його без додаткового ПЗ онлайн не вийде. Тому, щоб оновити прошивку Айкосу, можна або завітати до IQOS Space, або ж скористатися спеціальним додатком IQOS App на смартфоні чи комп’ютері.

В будь-якому Айкос Спейсі наші експерти перевірять та оновлять програмне забезпечення за 3 хвилини.

Якщо скористатися додатком IQOS App, нікуди їхати не знадобиться. Достатньо встановити застосунок на свій смартфон,а ще краще — на комп’ютер, і самостійно апгрейднути софт в IQOS за пару хвилин.

Як відбувається оновлення прошивки IQOS в додатку IQOS App?

  • На комп’ютері

Найпростіший та найшвидший спосіб самостійно оновити прошивку на Айкос — встановити додаток на ноут (Windows Mac OS) та під’єднатися до програми за допомогою USB-кабелю. Для авторизації в застосунку використовуй свій номер телефону — той, що використовуєш при вході в профіль на сайті. Додаток доступний як для компів на Windows, так і для Macbook’ів.

Якщо для Айкос доступна нова прошивка, додаток автоматично повідомить тебе сповіщенням на екрані: «Доступне нове оновлення прошивки». Крім цього, зможеш перевірити статус прошивки в меню «Налаштування пристрою» -> «Про мій пристрій».

Дивись детальну інструкцію як оновити прошивку Айкос через додаток на ноут.

  • На Android

Щоб власноруч оновити прошивку в мобільному додатку на Android, потрібно скачати його з Play Store та під’єднати Айкос по блютусу до смартфону. Рекомендуємо скористатися нашою покроковою  інструкцією для мобільного додатку.

Коли під’єднаєш айкос по блютус до епу, додаток одразу сповістить, якщо доступна нова прошивка.

Детально розповідаємо як апгрейднути програмне забезпечення Айкоса до найновішої версії через мобільний еп Андроїд.

  • На iOS

Для айфонів окремого мобільного додатку, на жаль, немає — через свої політики Apple Store не підтримує застосунок Айкос. Однак якщо в тебе iPhone, можеш скористатися веб-версією IQOS App через безкоштовний веб-браузер BlueFy — тут розповідаємо як це зробити.

Якщо коротко, завантажуєш браузер з Епл Стор, заходиш на веб-версію, авторизуєшся, підключаєш Айкос по блютус. В меню побачиш кнопку «Перевірити оновлення прошивки». Натиснеш і почнеться оновлення.

Детальніше — як оновити прошивку Айкос у веб-версії IQOS App для браузеру.

Як відбувається оновлення прошивки IQOS в IQOS Space?

У експертів Айкосу Спейсу є спеціальне програмне забезпечення на лептопі з ОС Windows. Айкос підключають до комп'ютеру через USB-кабель, далі програма зчитує всі дані про девайс — дату виробництва, серійні номери тримача та зарядки, а також чи доступна свіжіша версія прошивки саме для цієї моделі девайсу. І якщо ПЗ айкосу потребує оновлення, експерт його встановить.

Разом з оновленням прошивки, в пристрої також активується автоочистка, перезавантаження, та перевіряється стан батареї.

Усі дані, які комп’ютер зчитує з айкосу — анонімні і доступні тільки на час обслуговування. Ми не будемо їх зберігати, тож через конфіденційність можна не перейматися.

Оновлення вбудованих програм на Айкос виходить приблизно кожні 3-6 місяців. Тобто хоча б раз на півроку варто звертатися у будь-який IQOS Space для перевірки

Що конкретно дає оновлення програмного забезпечення Айкос?

Оновлення прошивки IQOS DUO допоможе подовжити період його використання — і зарядного, і тримача. Ні, це не означає, що термін гарантії буде збільшено. Але нова прошивка допоможе пофіксити дрібні баги та усунути проблеми, які виникають при використанні айкосу — наприклад, якщо тримач іноді блимає червоним і доводиться його перезавантажувати. А ще, нова прошивка покращить та пришвидшить роботу батареї IQOS — а це найголовніше в будь-якому девайсі.

До речі, оновлення прошивки — це найкращий, найпростіший та безкоштовний спосіб полагодити IQOS, що вийшов з ладу. Так, це не вирішує 100% проблем, але може миттєво усунути суттєву частину з них. Щоразу, коли ти звертаєшся по сервісну підтримку із несправним Айкосом, експерти в першу чергу роблять повноцінну діагностику пристрою: перевіряють чи є зовнішні пошкодження та чи доступне оновлення прошивки. Зазвичай такі несправності, як непрацюючий індикатор на тримачі, можна виправити за допомогою оновлення прошивки.

Що буде, якщо не оновити прошивку IQOS?

Твій Айкос працюватиме, як і раніше. Він не вийде з ладу. А відмова від оновлення прошивки не відміняє дію гарантії. Однак при наступному зверненні в брендовий магазин тобі все ж порадять перевірити чи доступне оновлення для цієї моделі та встановити його. Так пристрій усе ж працюватиме краще.

Оновлення прошивки в новому пристрої

Якщо ти щойно купив новий IQOS, експерт одразу запропонує розпакувати його та перевірити, яка в ньому версія ПЗ. І якщо для девайсу буде доступне оновлення, його одразу встановлять.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.