Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 21, 2023

Функція в IQOS VEEV – контроль використання та обмеження на кількість затяжок/час використання

В додатку IQOS App є функція, з якою можна контролювати, скільки використовуєш IQOS VEEV протягом дня, та встановлювати обмеження на кількість затяжок або час сеансу.

Дізнатися більше про застосунок IQOS можна на офіційній сторінці IQOS App. Там зібрали всю корисну інформацію: посилання на скачування, інструкції та лайфхаки.Навіщо потрібна функція “Контроль використання” для IQOS VEEV?

Одноразові електронні сигарети та под-системи прості у використанні: вставляєш або заправляєш картридж та одразу робиш затяжки без додаткових дій. Сам формат електронної сигарети передбачає, що вона завжди під рукою, і нею можна скористатися у будь-який момент. 

В електронних сигаретах немає чітко окресленого сеансу використання. Наприклад, у IQOS час сеансу обмежений одним стіком та може тривати 14 затяжок або 6 хвилин, в залежності від того, що настане раніше. Після цього потрібно, як мінімум, зробити паузу на те, щоб дістати використаний стік, вставити новий і зачекати 20 секунд, поки тютюн нагріється. Навіть викурювання звичайної сигарети обмежене у часі та зводиться приблизно до тієї ж кількості затяжок та тривалості, що і стік IQOS.

Проте под-системи чи одноразки можна використовувати практично безперервно, поки не сяде батарея чи не закінчиться рідина.

Функція “Контроль використання” для IQOS VEEV дозволяє слідкувати, скільки використовуєш пристрій протягом дня, та налаштовувати обмеження на кількість затяжок поспіль або на час безперервного використання. Можна визначити “ліміт” на день, а девайс нагадає, коли потрібно зробити паузу.

Цю функцію можна активувати, налаштувати чи вимкнути лише через додаток IQOS App.

Як налаштувати контроль використання IQOS VEEV?

Контроль використання IQOS VEEV доступний в усіх версіях IQOS App: мобільній, на комп’ютер та веб.

Важливо: якщо функція не з’являється в додатку, онови прошивку IQOS VEEV до останньої версії. Це безкоштовно.

Підключи свій пристрій до IQOS App через блютуз чи кабелем. Додаток підказуватиме крок за кроком, що потрібно зробити. Також про всяк випадок зібрали більше деталей в статті Додаток IQOS APP з підключенням до IQOS через Bluetooth.

Далі заходимо у налаштування пристрою та обираємо Контроль використання. Встановити обмеження на використання можна двома способами: на кількість затяжок або на тривалість використання.

1. Обмеження на кількість затяжок IQOS VEEV

Можна встановити певну кількість затяжок, після якої VEEV має нагадати тобі зробити паузу або взагалі зупинитися на сьогодні. Коли досягнеш визначеної межі, пристрій коротко завібрує. Він не буде вимикатися чи блокуватися, ти зможеш продовжувати використовувати IQOS VEEV далі. Просто не забудь, заради чого встановлював собі нагадування, що час зробити перерву.

В додатку можна обрати будь-яку кількість затяжок в межах одного поду, тобто 400 – це максимум. Якщо вагаєшся, який саме ліміт встановити, то рекомендуємо переглянути свою Статистику використання за день в тому ж додатку і визначити свою “норму”.2. Обмеження часу використання IQOS VEEV

Також можна встановити обмеження не на кількість затяжок, а на час, який ти проводиш за використанням. IQOS VEEV враховуватиме лише безпосередній час використання (під час затяжок), не зважаючи не те, як довго девайс був включеним, але не використовувався.

Максимальний ліміт на час, який можна встановити – 16 хвилин та 40 секунд. Чому саме так? Це ті ж самі 400 затяжок (одного пода VEEV вистачає на ~400 затяжок), із розрахунку, що одна триває 2.5 секунди.

Для того, щоб визначити норму для себе, можеш зробити наступні кроки:

  • порахувати, скільки по часу ти робиш одну затяжку (можна скористатися таймером);
  • визначитися із оптимальною кількістю затяжок та їх тривалістю;
  • перемножити ці дані та отримати час сеансу, який потрібно встановити в додатку.

Або визнач оптимальну межу, спираючись на свій досвід.

Якщо ти вимкнеш пристрій раніше, ніж досягнеш встановленого ліміту, Айкос Вів запам’ятає, скільки ти його використовував. Тобто після включення відлік почнеться з моменту, де ти зупинився.

Зверни увагу, IQOS VEEV рахуватиме кожний новий цикл використання до того моменту, поки ти не вимкнеш функцію в IQOS App.

Більше про додаток розповідаємо на офіційній сторінці IQOS App. Скачати його можна за одним з посилань нижче:

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.