Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Квіт 16, 2024

Як використовувати IQOS ILUMA. Гайд для екс-користувачів одноразок і електронних сигарет

Бачимо, ти підготувався до змін та придбав свій перший IQOS ILUMA. У липні 2024 одноразки, под-системи та інші електронні сигарети з ароматизованими рідинами остаточно зникнуть з продажу.

Дізнатися більше: 10 фактів про новий закон щодо IQOS, стіків, електронних сигарет, сигарет з капсулами та інших продуктів з нікотином.

Тож, системи нагрівання тютюну та ароматизовані стіки — це, мабуть, найближчий замінник для користувачів електронних сигарет.

Тепер у тебе є IQOS ILUMA. Хороший вибір, адже це наш найдосконаліший девайс в усіх сенсах: за технологією, дизайном, функціями, користувацьким досвідом та смаком.

Як працює IQOS ILUMA

З погляду технології IQOS ILUMA — це система нагрівання тютюну, що за принципом роботи дещо відрізняється від електронних сигарет. Якщо останні нагрівають та випаровують ароматизовану нікотиновмісну рідину, то IQOS нагріває тютюнові стіки (ароматизовані або ні) до утворення аерозолю.

Для використання девайсу знадобляться власні «розхідники» — стіки з тютюном. IQOS ILUMA працює зі стіками TEREA. HEETS, Fiit, BLENDS і інші бренди, які тобі можуть зустрітися, не підходять.

IQOS моделей ILUMA та ILUMA PRIME складається з двох компонентів — тримача та зарядного пристрою.

Тримач Айкос — це мініатюрний гаджет, розміром з одноразку, в який вставляється стік. Тримач має такі форму та розмір, щоб його зручно було тримати в пальцях.

Зарядний пристрій Айкос — це як зовнішня батарея, павербанк чи зарядний кейс для тримача. Між використаннями тримач підзаряджається у ньому.

IQOS моделі ILUMA ONE — це монодевайс, без поділу на тримач і зарядний пристрій. Ця модель — це ніби тримач з одразу вбудованою потужною батареєю. Якщо користувався одноразками з великими ємностями чи з можливістю підзарядки, розумієш про що ми.

Чого очікувати від першого використання IQOS ILUMA в порівнянні з електронними сигаретами

Прочитай це, перш ніж перейти до використання. Відчуття, смак і ритуал з IQOS ILUMA дещо відрізнятимуться від тих, до яких ти звик. Вони не будуть гіршими, просто трохи іншими.

Найперше — якщо хочеш розпробувати цей девайс, то хоча б протягом тижня не міксуй IQOS та інші продукти для курців. Дай собі час звикнути до нової технології, використання і смаку: смаковим рецепторам розпробувати Айкос, а собі — прилаштуватися до нового ритуалу. 

  1. У смаку аерозолю завжди відчуватимуться нотки тютюну. Навіть у найбільш ароматизованих стіках нотки тютюну залишаються, адже аерозоль утворюється в результаті нагрівання тютюну.
  2. Один сеанс використання триватиме 14 затяжок або 6 хвилин (що настане раніше). Навіть, якщо ти зробиш всього 1 тягу та відкладеш Айкос, через 6 хвилин він все одно вимкнеться та перестане нагрівати стік. Чому так? Бо першопочатково в Айкос ми намагалися відтворити тривалість викурювання сигарети. Знаємо, після одноразок з необмеженою тривалістю використання незвично.
  3. Аерозоль від Айкос здаватиметься значно теплішим за пару електронних сигарет. На думку деяких користувачів, це, скоріше, приємне відчуття, проте після одноразок і подів може бути незвичним.
  4. Айкос тягнеться дещо інакше ніж електронні сигарети. Як саме — залежить від того, з чим порівнювати. Легше ніж, наприклад, под-система IQOS VEEV, але більш туго ніж одноразки.
  5. Кожен сеанс використання IQOS ILUMA вимагає пари додаткових рухів, порівняно з одноразками. Для початку сеансу потрібно вставити стік, а в кінці — дістати. Але на цьому все. Усе інше IQOS ILUMA зробить сам — автоматично увімкнеться, нагріє стік і вимкнеться, коли закінчаться 6 хвилин або 14 затяжок.

Інструкція з використання IQOS ILUMA

У лінійці пристроїв IQOS ILUMA є 3 різні моделі, що відрізняються за дизайном і деякими функціями, проте працюють за однаковим принципом. Отже, почнемо.

Вмикаємо. Для цього затискаємо кнопку на зарядному пристрої на кілька секунд. Індикатори мають засвітитися. Якщо лампочки не заблимали, ставимо Айкос Ілюма на зарядку. Якщо девайс достатньо заряджений, дістаємо тримач із зарядного пристрою або відсуваємо кришечку-засувку (у монодевайса IQOS ILUMA ONE).

Вставляємо стік TEREA. Важливо, підходить лише стік Тереа. З Хітс, Фіт, Блендс, Нео, Кент і іншими стіками IQOS ILUMA не працюватиме. Стік вставляємо до лінії на фільтрі, написом ТEREA догори.

Починаємо нагрівання. Моделі Айкос Ілюма і Айкос Ілюма Прайм мають функцію автозапуску. Коли вставиш стік, нагрівання розпочнеться автоматично. Якщо щось пішло не так і автозапуск не спрацював, або ти самостійно відключив його в додатку, затисни кнопку на тримачі, щоб розпочати. 

Для початку сеансу з Айкос Ілюма Ван, одразу затисни кнопку на бічній панелі на 4 секунди до вібрації.

Починаємо використання. Одного стіка вистачає на 14 затяжок або 6 хвилин використання — залежно від того, що настане швидше. Роби плавні затяжки з невеликими паузами між ними (хоча б 4–5 секунд), щоб тютюн встигав прогріватися. Якщо захочеш перевірити, скільки часу залишилося до кінця сеансу, торкнися тримача двічі. Тільки не забудь, що цей смарт жест потрібно буде активувати у додатку IQOS App.

Закінчуємо сеанс. За 30 секунд або за 2 затяжки до кінця сеансу тримач завібрує і почне блимати. Коли сеанс закінчиться, індикатори на тримачі згаснуть. До речі, якщо захочеш закінчити сеанс раніше, просто вийми стік і Айкос Ілюма автоматично зупинить нагрівання. Після закінчення сеансу дістань стік, просто потягнувши його вгору.

Ще більше про те, як користуватися девайсами IQOS ILUMA, зможеш дізнатися з покрокових інструкцій:

Як користуватися IQOS ILUMA PRIME?

Як використовувати IQOS ILUMA?

Як користуватися IQOS ILUMA ONE?

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.