Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 8, 2023

Як перезаправити IQOS VEEV?

UPD. Через заборону ароматизованих е-сигарет в Україні, міні-вейп IQOS VEEV і поди до нього поступово зникатимуть з продажу по мірі того, як закінчуватимуться залишки зі старих партій. Тютюнові поди VEEV (з вмістом нікотину до 2%) будуть продаватися й надалі без обмежень. Переглянути актуальний асортимент картриджів VEEV.

IQOS VEEV — це міні-вейп, що працює з одноразовими подами з рідиною. У кожному картриджі VEEV міститься 1,5 мл рідини. Одного такого пода вистачає приблизно на 400 затяжок — цього в середньому достатньо на 1,5-2 дні використання. Розповідаємо про те, що робити, коли рідина у поді закінчиться.

Тобі також може бути цікаво:

Всі смаки для IQOS VEEV: ягідні, м'ятні, фруктові, тютюнові

З чого зроблені поди для IQOS VEEV: склад, об'єм, кількість нікотину

Як перезаправити IQOS VEEV новим подом

Перезаправити IQOS VEEV новим картриджем просто:

IQOS VEEV

  1. Витягни порожній под. Для цього не потрібно нічого натискати, просто з силою потягни под на себе.
  2. Дістань новий под (картридж) з коробки, розпакуй його.
  3. Витягни жовтий захисний клапан.
  4. Встав под в IQOS VEEV до упору. Якщо картридж вставлено правильно, девайс коротко завібрує. Якщо ж под вставлений неправильно, верхній індикатор блиматиме білим.

Для заміни порожнього пода VEEV на новий не потрібно навіть вимикати міні-вейп. Картридж можна переставляти будь-якої миті: IQOS VEEV автоматично вимкнеться, коли ти витягнеш под, а коли вставиш новий, знову ввімкнеться.

Будь ласка, не викидай порожні поди у смітник, а краще принось їх на правильну та екологічну переробку до одного з фірмових магазинів IQOS Space. Адресу найближчого IQOS Space знаходь на інтерактивній мапі.

Більше про ресайклінг: R — recycling! Як здати на переробку використані поди VEEV та одноразки?

Як зрозуміти, що под VEEV закінчився

Все просто: коли рідина в поді закінчується, IQOS VEEV автоматично вимикається, а верхній індикатор на корпусі гаджета починає блимати білим.

IQOS VEEV оснащений смарт системою нагрівання та контролю температури IQOS MESH німецького виробництва. Нагрівальний елемент, виконаний у формі нагрівальної сіточки, знаходиться в безперервному контакті з рідиною. Завдяки цьому смак від затяжки до затяжки залишається незмінним і не слабшає по мірі того, як рідина закінчується. Коли рівень рідини опускається практично до нуля, IQOS MESH автоматично відключає девайс, запобігаючи сухим затяжкам.

Чи можна перезаправити под VEEV рідиною?

IQOS VEEV REFILL

Ні, перезаправляти картридж рідиною для вейпів не можна. Поди VEEV одноразові та не розраховані на те, щоб їх дозаправляли. Якщо рідина у поді закінчилася, потрібно просто замінити картридж на новий. Втім, багатьох користувачів не полишає цікавість, що буде, якщо спробувати заправити порожній под рідиною самостійно?

Ось три аргументи на користь того, що це погана ідея:

  1. Цілісність картриджа буде порушена, він може почати протікати та плюватися рідиною.
  2. Ми не можемо гарантувати коректну роботу девайсу, «зарядженого» перезаправленим подом. Використання IQOS VEEV з подами після самостійного перезаправлення може також призвести до ануляції гарантії.
  3. Більш того, ми не можемо поручитися за смак, якість та безпечність рідини, яку ти самостійно залив у под.

Всі поди VEEV виробляються в ЄС (і рідина, і ємність), відповідно до світових стандартів якості. IQOS VEEV, поди до нього та рідина пройшли через численні тестування та дослідження. За розробкою пристрою стоять 6 років досліджень та лабораторних тестів у R&D центрі IQOS у Швейцарії. 

IQOS VEEV виділяє в середньому на 95% нижчі рівні шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*
Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS VEEV не виключає усіх ризиків.>
* Середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Відповідно, використання IQOS VEEV з подами, заправленими неоригінальною рідиною, нівелює переваги, заради яких користувачі переходять на міні-вейп від IQOS.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.