Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лист 14, 2023

Як розібрати lil SOLID та lil SOLID Es. Та чи варто це робити?

Почнемо з головного: розбирати lil SOLID та lil SOLID Es — погана ідея. На пристрій, цілісність якого пошкоджена, просто не діятиме гарантія і, на жаль, ми не зможемо його замінити. 

Якщо з твоїм lil щось сталося та він вийшов з ладу, почни з онлайн-діагностики несправностей або скористайся порадами для самостійного ремонту.

Що знаходиться всередині lil SOLID 2.0 та lil SOLID Es?

lil SOLID — це монолітний девайс «все в одному», без притаманного IQOS поділу на тримач і зарядний пристрій. Складається із таких компонентів:

 • Нагрівальна голка
  Нагрівальна голка lil SOLID та lil SOLID ES виконує роль нагрівального елементу, що працює за принципом індукційного нагрівання за технологією Dual Heat. Коли ти вставляєш стік у ліл, голка пронизує його та рівномірно нагріває тютюн зсередини стіка. У lil SOLID 2.0 голка з металу, а у lil SOLID Es — керамічна. 
 • Нагрівальна камера
  Це круглий відсік навколо нагрівальної голки, куди вставляється стік.
 • Материнська плата
  Як і будь-який смартдевайс, ліл Солід має вбудовану електроніку, що управляє усіма процесами. Саме материнська плата контролює нагрівання тютюну до температури 250–350 °C. Цієї температури достатньо, щоб зі стіка почав випаровуватися тютюновий аерозоль, але тютюн не загорався та не тлів. 
 • Батарея
  Частину гаджета займає компактна літій-іонна акумуляторна батарея — від неї голка отримує енергію для нагрівання. Повного заряду батареї lil SOLID 2.0 та lil SOLID Es вистачає на до 25 використань, тобто більше ніж на пачку стіків. 
 • Корпус
  Ліл має цільний корпус, з пластику матових і глянцевих текстур. Корпус lil SOLID Es не розбирається (знімається тільки ковпачок). А у lil SOLID 2.0 до корпусу також кріпляться на магнітах панелі змінні бічні панелі.
 • Прихована у корпусі кнопка із LED-індикатором
  На корпусі lil SOLID 2.0 та lil SOLID Es є лише одна кнопка-індикатор, за допомогою якої здійснюється управління девайсом (увімкнення, вимкнення, перезавантеження, перевірка рівня заряду, запуск автоочистки). Світловий індикатор на кнопці сигналізує про все, що відбувається з девайсом: залишок заряду, процес зарядки чи попереднього нагрівання, режим охолодження, збій у роботі пристрою тощо. Більше про те, що означають сигнали індикатора lil SOLID Es: блимає червоним, жовтим, зеленим або синім.
 • Роз’єм для зарядки
  Для зарядки пристрою на нижній його частині передбачений роз’єм Type-C.
 • Знімний ковпачок або панель
  Усі моделі ліл мають змінні елементи для кастомізації: у lil SOLID 2.0 можна замінити ковпачок та бічну панель, а у lil SOLID Es — ковпачок.
lil SOLID

Що у lil SOLID можна розібрати?

lil SOLID 2.0 має цілісний корпус, який не розбирається. Єдині елементи, які можна від’єднати — це ковпачок та бокові панельки, що кріпляться на магнітах. Щоб зняти панельку, легенько підчепи її нігтем. А щоб зняти ковпачок, потрібно просто без зусиль потягнути його вгору.

У lil SOLID Es — можна знімати тільки ковпачок. Трошки потягни його вгору і він легко зніметься з магнітних кріплень.

У старішій моделі lil SOLID (1.0) окрім ковпачка можна було розбирати захисну кришечку нагрівальної камери.

На ковпачках у ліл Солід є рухомий елемент — кругла кришечка-засувка, під якою ховається отвір для стіка. Її можна рухати, але не розбирати.

lil SOLID Es

Чи діє гарантія на lil SOLID після самостійного ремонту?

Як ми вже зазначали вище, розбирати девайс або намагатися самостійно його полагодити — погана ідея. Порушення цілісності пристрою автоматично анулює гарантію на нього.

Якщо lil зламався, ми не ремонтуємо його, а просто замінюємо несправний пристрій на новий за гарантією. Тож немає сенсу шукати “майстрів”, чи намагатися власноруч провести ремонт — проблему можна вирішити значно простіше. Більше про гарантію на lil SOLID Es та lil SOLID 2.0.

Як замінити несправний Ліл Солід по гарантії?

Ось, що слід робити, якщо твій lil зламався чи працює не так, як має:

 1. Провести онлайн-діагностику. В першу чергу радимо пройти діагностику — це можна зробити прямо на сайті. Просто обираєш пристрій, проблему, що виникла, та дієш за покроковою інструкцією. Якщо ж це не допомогло усунути несправність, можеш відразу безкоштовно замінити несправний lil на новий за гарантією.
 2. Пройти діагностику у Telegram/Viber-боті. Обери пункт меню «Діагностика пристроїв», проблему, що виникла, та слідуй інструкціям у боті. Якщо діагностика не допоможе, тут ти також зможеш оформити гарантійну заміну з безкоштовною доставкою.
 3. Звернутись у фірмовий магазин IQOS Space. Наші експерти проведуть діагностику, і, якщо поломка гарантійна, замінять девайс на новий. Знаходь найближчий Айкос Спейс на інтерактивній мапі.
 4. Зателефонувати до кол-центру за номером 4767 або 0 800 507 807. Допоможемо розібратися з проблемою та за потреби оформити заміну несправного пристрою на новий за гарантією.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.