Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 2, 2024

Чим відрізняється IQOS ILUMA від IQOS DUO: 10 відмінностей

Айкос Ілюма та Айкос Оріджиналз Дуо мають фірмову двокомпонентну конструкцію з тримачем і зарядним пристроєм, а також схожий силует. Проте за технологією, можливостями та дизайном вони принципово різні. Розповідаємо про 10 відмінностей між девайсами.

IQOS ILUMA та IQOS ORIGINALS DUO — це бездимні альтернативи курінню, що нагрівають тютюн, а не підпалюють його. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин порівняно із сигаретами.*
Важливо: Це не обов’язково дорівнює зниженню ризику на 95%. IQOS не виключає всіх ризиків.
*«95% менше» означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

1. Технології нагрівання тютюну

IQOS ORIGINALS DUO та старіші моделі IQOS працюють за технологією резистивного нагрівання HeatControl. Електричний струм подається на контакти вбудованого нагрівального леза. Коли стік вставляється у тримач, лезо пронизує тютюн і нагріває його до випаровування аерозолю.

IQOS ILUMA працює за технологією індукційного нагрівання SMARTCORE INDUCTION SYSTEM. У пристроях лінійки Айкос Ілюма немає вбудованого нагрівального леза. Замість цього одноразовий нагрівальний елемент тепер розташований у стіках. Якщо розбереш стік TEREA, всередині тютюнового блоку побачиш тоненьку металеву смужку — це і є нагрівальний елемент. 

Коли вставляєш стік у девайс, індукційна спіраль в IQOS ILUMA починає генерувати електромагнітне поле, що розігріває металеву пластину. А та, в свою чергу, нагріває стік зсередини для випаровування тютюнового аерозолю. 

відмінсть IQOS ILUMA від IQOS DUO

2. Різні стіки: ТЕРЕА замість ХІТС

Девайси IQOS ILUMA працюють лише з призначеними для них стіками TEREA, а IQOS ORIGINALS DUO — зі стіками HEETS.

Cтіки Тереа розроблені спеціально для Айкос Ілюма. Стік з обох боків закритий фільтрами та має всередині одноразовий нагрівальний елемент — металеву пластинку. В асортименті Тереа є 13 ароматів стіків на вибір: тютюнові, ментолові та фруктові. 

На відміну від Тереа, у стіків Хітс є відкрита тютюнову частина, у яку має входити нагрівальне лезо з IQOS DUO, коли вставляєш стік у девайс. В асортименті Хітс є 13 різних ароматів, з капсулою і без. 

3. Айкос Ілюма не треба чистити. Ніколи! 

IQOS ORIGINALS DUO має вбудоване нагрівальне лезо, яке пронизує стік Хітс під час нагрівання. Тож частинки зі стіка можуть потрапляти всередину нагрівальної камери. Тому IQOS ORIGINALS DUO потребує регулярної чистки. Рекомендуємо чистити девайс щоразу після 20 використань та використовувати функцію автоочистки.

Айкос нового покоління не має вбудованого леза, а стік Тереа закритий з обох боків фільтрами, тож тютюн з нього не контактує з девайсом і не залишається у нагрівальній камері. Тому IQOS ILUMA не потрібно чистити. Взагалі. 

4. Кращий смак з IQOS ILUMA 

Айкос Ілюма взагалі не контактує з тютюном під час використання — нагрівання тютюну відбувається всередині стіка Тереа, який закритий фільтрами з обох боків. Тож часточки тютюну не залишаються в нагрівальній камері, і пристрій не брудниться. Оскільки IQOS ILUMA не треба чистити, аерозоль має чистий смак тютюну.*
*90% з 300 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії погоджуються з цим твердженням, 2022

Понад 60% споживачів погоджуються з тим, що IQOS ILUMA дає кращий смак, ніж IQOS попередніх поколінь.*
*63% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021

5. Менше запаху з IQOS ILUMA

Більшість споживачів погоджуються, що від IQOS ILUMA менше запаху, ніж від IQOS попередніх поколінь.*
*72% з 714 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021

Знову ж таки — це завдяки тому, що девайс не контактує з тютюном напряму під час використання. Електромагнітне поле нагріває металеву пластинку в стіку Тереа, який повністю закритий. Завдяки цьому тютюн зі стіка не залишається у девайсі та не створює запах при повторному нагріванні. До того ж від IQOS ILUMA менше запаху, коли дістаєш стік, ніж від IQOS попередніх поколінь.*
*84 % з 726 повнолітніх споживачів (учасників опитування) в Японії та Італії погоджуються з цим твердженням, 2020-2021

6. Новий дизайн 

Хоча за силуетом IQOS ILUMA нагадує IQOS DUO, дизайн нового пристрою суттєво відрізняється:

  • тримач з цільного алюмінію;
  • тримач повністю круглий, тож не важливо яким боком його повертати, коли вставляєш у зарядний пристрій;
  • м’яка кнопка, що не виступає за межі корпусу;
  • кнопка у колір тримача;
  • змінні кольорові кільця;
  • зарядний пристрій трохи відрізняється за розмірами;
  • нове матове софт тач покриття, що гарно контрастує з глянцевою бічною панелькою;
  • нові кольори.

Для Айкос Ілюма розробили нові аксесуари — змінні кільця на тримач, бічні панельки з різним покриттям та силіконові чохли.

Зверни увагу: аксесуари для IQOS ORIGINALS DUO не підходять для IQOS ILUMA і навпаки, бо пристрої відрізняються за формою та дизайном.

відмінсть IQOS ILUMA від IQOS DUO

7. IQOS ILUMA — наш найнадійніший пристрій

Завдяки тримачу, виготовленому з алюмінію, та ізольованій електроніці, Айкос Ілюма надійний, міцний і стійкий до пошкоджень. Також у девайсі немає леза, тож немає й пов’язаних із ним проблем. IQOS ILUMA — наш найнадійніший пристрій серед IQOS усіх поколінь.* 
* За результатами випробувань пристроїв, 2021 рік

8. Управління за допомогою смарт жестів

IQOS ILUMA — перший з пристроїв IQOS, що підтримує управління за допомогою смарт жестів. Наприклад, просто нахиливши тримач до себе, можеш перевірити, на скільки стіків у ньому залишилося заряду. Або, торкнувшись тримача двічі під час використання, можеш дізнатися, скільки часу залишилося до кінця сеансу.

Більше про смарт жести в IQOS ILUMA.

9. Автозапуск та автостоп нагрівання в IQOS ILUMA

Щоб почати використовувати IQOS ILUMA, не доведеться навіть натискати на кнопку, як було з IQOS DUO. Завдяки функції Автозапуску, тримач Айкос Ілюма розпізнає, коли ти вставляєш стік, та починає нагрівання автоматично. Так само, якщо дістанеш стік, не закінчивши сеанс, Айкос Ілюма одразу зупинить нагрівання.

10. Ціна

Девайси Айкос Оріджіналз Дуо та Айкос Ілюма мають різні технології, функціонал та дизайн, тож вони відрізняються за ціною:

  • IQOS ILUMA можна замовити онлайн на сайті або придбати в IQOS Space за 1999 грн.
  • IQOS ORIGINALS DUO можна замовити онлайн на сайті або придбати в IQOS Space за 1399 грн.

Таблицю з порівнянням Айкос Ілюма та Айкос Оріджіналс Дуо знайдеш в нашому зручному “порівняторі”.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.