Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лист 21, 2023

Що означають написи на пачках стіків HEETS? Як правильно читати інформацію з пачки

Кожна пачка стіків для IQOS — це «міні-довідник» з інформацією про продукт, якщо вміти її читати. Пояснюємо з картинками, що означають написи на пачці стіків HEETS.

Лицьовий бік пачки стіків

HEETS великими літерами — це назва бренду стіків, одразу під ними — назва конкретного виду (смаку стіків). Для зручності у кожного смаку HEETS ці написи мають різне кольорове забарвлення. Так легше розрізняти стіки між собою на полиці магазину чи та на сайті. Фраза «for IQOS» означає, що ці стіки призначені для нагрівання тютюну за допомогою пристроїв IQOS.

Знизу — медичне попередження. Інформує користувачів, що продукт не виключає усіх ризиків.

Повний перехід на IQOS становить менший ризик для вашого здоров’я, ніж продовжувати курити.* IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин в порівнянні з сигаретами. **

Важливо: IQOS не виключає усіх ризиків. Аерозоль IQOS містить нікотин, що викликає залежність. 

* Виходячи з сукупності наявних доказів щодо IQOS порівняно з продовженням куріння.
** «На 95 % менше» означає середнє зниження рівнів 9 хімічних речовин, рекомендованих для зниження в сигаретному димі Всесвітньою організацією охорони здоров’я, які не включають нікотин. Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. Дивись Важливу інформацію.

Саме тому, стіки HEETS та IQOS призначені для повнолітніх курців, які б все одно продовжували курити чи вживати інші нікотиновмісні продукти. Айкос — це не спосіб кинути палити та позбутися нікотинової залежності.

пачка HEETS

Що на кришечці пачки стіків?

Кришка пачки — це кольорова смужка із назвою смаку стіків Хітс. У кожного смаку — свій колір. Це ще один спосіб відшукати свій смак на поличці.

Бічні сторони пачки стіків

«Продаж неповнолітнім заборонено», — тут усе зрозуміло. Стіки HEETS призначені виключно для повнолітніх.

Інформація про виробника — «Філіп Морріс Менюфекчурінг енд Технолоджи Болонья С.п.А.» пл. Бельджойозо 2, 20121 Мілан, Італія. Це юридична адреса фабрики в Італії, на якій виготовляються усі стіки для Айкос, що продаються в Україні.

Сертифікат відповідності ДСТУ 8738:2017 — це добровільний стандарт якості, який ми отримуємо для підтвердження якості нашого продукту перш, ніж він потрапить на полиці магазинів.

Контакти служби підтримки IQOS: 0-800-507 807 або 4767.

Що написано на задній стороні пачки

На задній стороні пачки нагадуємо, що стіки HEETS створені для нагрівання тютюну за допомогою IQOS.

На кожній пачці наклеєна паперова акцизна марка, що підтверджує сплату акцизного податку в повному обсязі та легальність імпорту товару. Тобі може зустрітися акцизна марка нового чи старого зразку. Обидві є офіційними акцизними марками, які наклеюють на оригінальні стіки після сплати акцизного податку.

пачка HEETS

Нижній бік пачки стіків

Нижня панелька пачки найбільше насичена інформацією.

  1. Кількість стіків в пачці — 20 стіків з фільтром. Це стандартне наповнення для усіх стіків HEETS та Fiit.
  2. Вага тютюну в пачці — 5,3 г або 5,4 г в ароматизованих стіках.
  3. «Тютюновмісний виріб для електричного нагрівання» — офіційне визначення стіків згідно з законодавством.
  4. Штрихкод — для продажу стіків і сканування. У штрихкоді закодована інформація про характеристики товару. Перші три цифри «762» — це префікс, який означає країну походження компанії. В даному випадку — Швейцарію, хоча стіки виробляються в Італії. Так, перші цифри не обов’язково означають країну саме виробництва. Наступні 4 цифри — ідентифікатор виробника. Далі 5 цифр з характеристиками товару.
  5. Серійний номер партії стіків (буквенно-циферний номер на чорному прямокутнику). Це виробниче маркування, що дозволяє визначити приналежність пачки до конкретної партії.
  6. Дата виробництва стіків.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.