Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 14, 2023

Чи можна курити стіки від IQOS?

IQOS — гаджет для нагрівання тютюну, електронна альтернатива традиційному палінню, що працює без горіння, попелу та диму. Втім, допитливість та жага до досліджень не дає спокою власникам гаджетів та штовхає їх на експерименти. У пошуках істини вони продовжуть звертатися до пошукових систем із запитом «чи можна курити стіки від IQOS?». Час розставити всі крапки над «і»! У цій статті ми розповімо, чи можна курити стіки від IQOS як звичайні сигарети.

Чим відрізняється використання IQOS від куріння сигарет?

Технологія IQOS базується на нагріванні тютюну, і це найголовніше, що відрізняє його від сигарет. Для використання IQOS потрібні спеціальні стіки з тютюном. Завдяки технології Heat Control девайс нагріває тютюн, а не підпалює його. Тому при використанны Айкос немає диму та попелу. Замість диму зі стіка випаровується аерозоль з насиченим тютюновим ароматом.

Коли ж підпалюють звичайну сигарету, температура в ній досягає 800 °C (на кінчику), і в результаті горіння утворюється дим, що містить близько 6000 різних хімічних сполук. Серед них є шкідливі для здоров’я продукти горіння: смоли, чадний газ, аміак та інші.

Повний перехід на IQOS становить менший ризик для вашого здоров'я, ніж продовжувати курити. IQOS виділяє на 95% менше шкідливих хімічних речовин в порівнянні з сигаретами.* 

Важливо: IQOS не виключає усіх ризиків.

* «95% менше» означає середнє зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Це не обов'язково дорівнює зниженню ризику на 95%. Перегляньте Важливу інформацію.

Однак усі властивості IQOS можна зрозуміти лише за правильного використання і відсутності горіння. Тобто, за використання Айкос зі стіками. Якщо намагатися підпалити стік, який технологічно для цього не призначений, та викурити як сигарету — ти не отримаєш того, що очікував від процесу нагрівання тютюну.

Чому стіки від IQOS не призначені для паління?

Попри те, що стіки HEETS візуально нагадують укорочені сигарети, вони не призначені для того, щоб їх підпалювали і курили. Так само і звичайні сигарети не підходять для використання з IQOS.

Технологія виробництва «начинки» для стіків Heets істотно відрізняється від виробництва звичайних сигарет. Зі спільного між ними — наявність тютюну та фільтру. Тепер розглянемо конструкцію стіка детальніше.

Для HEETS використовується тютюн високої якості. Спочатку його подрібнюють у порошок, просочують водою та гліцерином, потім пресують, підсушують та ріжуть на тоненькі смужки.

Тепер про фільтр. «А що ж тут фільтрувати, якщо з IQOS немає продуктів горіння?», — подумаєш ти. Так, при використанні пристрою тютюн не горить, а нагрівається, відповідно, немає диму, попелу та присмаку горілого паперу. Однак у стіках фільтр виконує іншу функцію. Його головна задача — охолоджувати аерозоль до комфортної температури та усувати з нього надлишок вологи.

Сам фільтр зроблений з органічного матеріалу — полілактиду. Це біополімер, який отримують в результаті переробки цукрової тростини та кукурудзяного крохмалю. По обидві сторони від нього знаходяться два білих ацетатних кільця, які щільно фіксують біополімерний фільтр.

Більше про те, з чого складаються стіки читай у статті: Склад HEETS: з чого зроблені стіки для IQOS.

Хитс для айкос состав

Чи вдасться підпалити стік для IQOS? Технічно це можливо, якщо довго та цілеспрямовано тримати стік у вогні. Проте підпалюватися він буде погано та швидко згасатиме. Повністю викурити його як сигарету буде складно, та жодного задоволення від цього ти не отримаєш. Ну і головне — а навіщо? Це як копати Айфоном грядки на городі — жодного задоволення та ще й біль у попереку.

Чи можна викурити сигарету з IQOS?

Ми не рекомендуємо вставляти в нагрівач звичайну сигарету. Через різницю в технології обробки тютюну ти не отримаєш бажаного ефекту — IQOS технологічно не призначений для куріння сигарет, оскільки ним неможливо їх підпалити. А у висушеному тютюні сигарети недостатньо вологі для випаровування аерозолю. Та й сам тютюн недостатньо дрібно помелений та оброблений за іншою технологією.

IQOS можна використовувати лише як пристрій для нагрівання тютюну у спеціально призначених для цього стіках. Окрім того, є ризик зламати або пошкодити нагрівальний елемент у пристрої, якщо намагатися вставити сигарету в тримач. IQOS можна використовувати виключно з призначеними для нього стіками. 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.