Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лист 15, 2023

Одноразка VEEBA вийшла з ладу: ремонт несправностей

Як і майже всі одноразки, Віба не має гарантійного обслуговування, оскільки вона не призначена для довготривалого користування. Навряд з нею щось піде не так, та на всяк випадок розповімо про неполадки, які інколи трапляються з одноразками.

Несправності в одноразці VEEBA: причини та як це виправити

1. Індикатор VEEBA блимає

В нормі індикатор на VEEBA починає світитися у момент затяжки та гасне, коли ти закінчуєш втягувати пару. Однак характерне блимання може свідчити про проблему з девайсом. Одноразова електронна сигарета VEEBA може блимати у кількох випадках:

 • Блимає 10 разів

Якщо лампочка на VEEBA блимає 10 разів, а після цього вимикається або продовжує працювати, це означає, що батарея сідає. Ти вже використав свою одноразку до кінця і лишилося менш як 10% заряду. Можеш зробити ще кілька затяжок і брати нову VEEBA.

 • Блимає 2 рази (або декілька разів)

Можливо, це збій електроніки — таке трапляється дуже рідко. Спробуй скористатися пристроєм трохи пізніше. Якщо девайс знову блиматиме кілька разів та не даватиме пари, рекомендуємо не використовувати його. Краще взяти нову VEEBA.

disposable veeba


2. VEEBA погано чи туго тягнеться, дає мало пари, пари взагалі немає або вона слабшає у міру використання

Є три основні причини, чому одноразова електронна сигарета може погано тягнутися чи давати мало пари — у неї перекритий доступ до повітря, закінчується рідина чи «сідає» батарея.

 1. Перекриті отвори для забору повітря

Можливо, ти випадково перекрив пальцями отвори для забору повітря під час затяжки — це дві невеликі круглі дірочки по боках корпусу. Коли вони закриті, затяжка не відбувається.

 1. Сідає батарея

Ще одна можлива причина — у VEEBA закінчується заряд батареї. Можеш продовжувати використовувати одноразову електронну сигарету VEEBA, доки лампочка не заблимає 10 разів. Це означатиме, що залишилось менш як 10% заряду батареї. Краще взяти нову одноразку.

 1. Рідина майже закінчилася

Можливо, закінчується рідина. При цьому пристрій не подає жодних сигналів, але за відчуттями смак слабшає, а пара стає рідшою. Можеш вже взяти нову VEEBA або використовувати цю, доки індикатор не почне блимати 10 разів поспіль.

disposable veeba


3. Смак VEEBA слабшає по мірі використання

У одноразових електронних сигарет смак зазвичай слабшає, коли рідина починає закінчуватися або батарея поступово розряджається:

 1. Рідина майже закінчилася

Ймовірно, у VEEBA закінчується рідина. При цьому пристрій не подає жодних сигналів, але за відчуттями смак слабшає, а пара стає рідшою. Можеш вже взяти нову VEEBA або використовувати цю, доки індикатор не почне блимати (10 блимань поспіль).

 1. Сідає батарея

Можливо, батарея VEEBA сідає. Через це рідина слабше прогрівається, і смак пари стає менш насиченим. Ти можеш продовжувати використовувати одноразову електронну сигарету VEEBA, доки лампочка не заблимає 10 разів. Це означатиме, що заряд батареї майже закінчився. Тобі слід взяти нову одноразку.

disposable veeba


4. VEEBA не вмикається, не запускається, не парить

VEEBA не має кнопок та не вимагає якихось особливих дій, щоб її включити. Як і інші одноразові електронні сигарети, VEEBA автоматично вмикається, коли ти затягуєшся, та вимикається одразу після затяжки. В нормі під час затяжки індикатор VEEBA світиться блакитним. Якщо ти затягуєшся, а лампочка не світиться або пари немає, у цього можуть бути наступні причини: 

 1. Не знятий захисний ковпачок

Це навіть трохи смішно, але всяке трапляється. Перевір, чи ти точно зняв захисний ковпачок.

 1. Перекриті отвори для забору повітря

Можливо, ти випадково перекрив отвори для забору повітря під час затяжки. Слідкуй за тим, щоб випадково не закрити їх пальцями. 

 1. Дуже холодно або спекотно

VEEBA може відключатися за дуже високих чи низьких температур. Просто залиш VEEBA за кімнатної температури та дай пристрою трохи часу, щоб він зігрівся або охолов.

 1. VEEBA повністю розрядилася

Батарея одноразки повністю розрядилася — просто візьми нову VEEBA.

disposable veeba


5. VEEBA протікає, плюється

VEEBA не має протікати завдяки своїй конструкції, адже всередині пристрою немає резервуару з рідиною. Замість нього — бавовняний наповнювач, просочений ароматизованою рідиною. Але маємо кілька порад на випадок, якщо ти таки зіткнувся з протіканням або чимось подібним на нього:

 1. Зібрався конденсат

Якщо ти помітив кілька дрібних крапель рідини, коли розпакував нову VEEBA, не хвилюйся. Це просто конденсат. Витри серветкою насухо, та можеш використовувати.

 1. Фізичні пошкодження 

Якщо VEEBA має фізичні пошкодження (тріщини, отвори, зім'ятості) та протікає, не використовуй цей пристрій.

 1. Неправильне використання девайсу

Якщо VEEBA бризкає рідиною у процесі використання, дотримуйся правил використання: роби помірні й не надто сильні затяжки, оберігай одноразку VEEBA від перепадів температури та тиску.

Більше про 20 багів, з якими стикаються користувачі одноразок: чим викликані та як виправити.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.