Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 21, 2023

Як змінити налаштування IQOS VEEV? Через додаток і не тільки.

Додаток IQOS App дозволяє змінити налаштування міні-вейпу IQOS VEEV – обрати режим віброзатяжок, зменшити або збільшити об’єм пари, відрегулювати яскравість індикаторів та інше. 

Управління більшістю налаштувань відбувається за допомогою додатку, хоча деякі функції можна налаштувати напряму з девайсу. Зібрали інструкцію з усіма можливими налаштуваннями IQOS VEEV.

Як налаштувати IQOS VEEV в додатку IQOS App?

Управляти налаштуваннями IQOS VEEV можна через додаток IQOS App з телефону або ноутбуку. Зауваж, що моделі VEEV, не представлені в Україні (міні-вейп VEEV ONE та одноразова електронна сигарета VEEV NOW), не підключаються до додатку і не підтримуються ним.

Які функції Айкос Вів можна налаштовувати?

  1. Підключити IQOS VEEV до додатку (щоб мати можливість знайти загублений пристрій)

Функція, яка дозволяє відшукати свій девайс, якщо він загубився десь вдома, або навіть в іншій локації. Для того щоб можна було скористатися пошуком загубленого IQOS VEEV, обов’язково потрібно регулярно підключати пристрій до додатку.

Якщо IQOS VEEV загубився вдома (в радіусі 10 метрів) та до цього був підключений до IQOS App, додаток увімкне вібрацію Вів, щоб тобі було легше його знайти. А якщо твій IQOS VEEV залишився в іншому місці, наприклад, у закладі чи у друзів, застосунок покаже останню локацію на карті, де бачив IQOS VEEV через Bluetooth. Так, IQOS App не відстежує пересування IQOS VEEV у реальному часі, а може лише показати останню локацію, де Вів знаходився на відстані не більш як 10 метрів від телефону.

Детальна інструкція: Як знайти загублений IQOS через мобільний додаток IQOS App?

  1. Сенсорний режим (віброзатяжки)

Кожна затяжка IQOS VEEV супроводжується легенькою вібрацією. Інтенсивність вібрації поступово наростає слідом за силою тяги. Чим сильніше затягуєшся, тим сильніше відчуваються вібрація.

Вимкнути вібрацію можна через додаток або натисканням кнопки на девайсі під час затяжки.

Також можна налаштувати режими вібрацій IQOS VEEV «під себе» (всього їх 5 різновидів) через додаток IQOS App.

Детальна інструкція з картинками як змінювати режими вібрацій в IQOS VEEV.

sensory mode

  1. Оновлення прошивки IQOS VEEV

IQOS VEEV, як і смартфони, має прошивку, тобто програмне забезпечення, що регулює роботу пристрою. З кожним оновленням пристрій працює краще, термін його стабільної роботи збільшується, а дрібні баги у використанні з’являються рідше.

Прошивку IQOS VEEV можна швидко та безкоштовно оновити двома способами: самостійно через додаток IQOS App або завітавши до будь-якого з брендових магазинів IQOS Space.

Найзрозуміліша покрокова інструкція: Як оновити прошивку IQOS до останньої версії?

  1. Об’єм пари
steam volume

Хоча ми називаємо IQOS VEEV міні-вейпом, за технологією це, скоріше, под-система. Тому, на відміну від класичних вейпів відкритого типу, які при затяжці генерують дуже велику кількість пари, IQOS VEEV створює помірний об’єм аерозолю (на рівні з одноразовими електронними сигаретами та под-системами).

Але, якщо виникне бажання, кількість пари можна ще зменшити за допомогою додатку на телефоні чи ноутбуці.

Для цього потрібно підключити Вів до застосунку та в меню Пристрої натиснути на розділ «Кількість пари» — тут можна вибрати опцію побільше або поменше аерозолю. За замовчуванням в кожному новому пристрої стоїть налаштування «побільше» пари. Т

Дивись інструкцію про те, як робити затяжки з Айкос Вів так, щоб було більше пари.

  1. Яскравість індикаторів
brightness

Крім цього, в додатку Айкос можна відкоригувати яскравість індикаторів на Вів. Для цього, просто обери в розділі «Налаштування індикаторів» рівень яскравості – на всі 100% чи на 50%.

Як налаштувати кількість затяжок в Айкос Вів?

Налаштування IQOS VEEV не дозволяють прямо змінити кількість затяжок, на які вистачатиме пода, оскільки це визначається об’ємом рідини, а не технічними характеристиками пристрою.

Однак, кількість затяжок може відрізнятися в залежності від того, як використовується Айкос Вів. Якщо весь час робити глибокі інтенсивні затяжки на максимумі потужності девайсу, под може закінчитися трохи швидше, і навпаки. Також, якщо зменшити об’єм пари через налаштування у додатку, пода вистачатиме на більше, ніж 400 тяг. Дещо нагадує принцип роботи буст режиму в системах нагрівання тютюну: якщо його увімкнути, стік нагріватиметься швидше, але при цьому сам сеанс буде коротшим. Таким чином з Айкос Вів можна обирати – більше затяжок, але менш інтенсивних, або трошки менше тяг з більшою інтенсивністю.

Детально розповідаємо як використовувати Айкос Вів в інструкції з інфографікою.

indicator brightness

Як налаштувати контроль використання IQOS VEEV?

В додатку IQOS APP можна встановити ліміт на кількість затяжок або час сеансу у розділі "Контроль використання". Все просто: визначи обмеження у додатку і почни використовувати девайс, як завжди. Якщо перевищиш ліміт, пристрій почне вібрувати – а отже, час зробити паузу.

usage control

Як зареєструвати Айкос Вів та активувати гарантію?

Як і будь-який IQOS, IQOS VEEV має міжнародну гарантію, яка діє 12 місяців з моменту покупки – тут детальніше про гарантію на IQOS VEEV. Але щоб мати змогу нею скористатися, треба, аби пристрій був зареєстрований в твоєму профілі на iqos.ua. Це можна зробити кількома способами.

Якщо ти купував Вів на нашому сайті або в одному з магазинів IQOS, швидше за все, він вже автоматично додався в твій профіль. Перевірити це просто – авторизуйся на сайті, зайди в особистий профіль і в розділі Мої пристрої перевір, чи є саме цей девайс в списку. Якщо ні, натисни кнопку «Додати» та слідуй підказкам на екрані.

Якщо Айкос Вів тобі подарували, або ти купив його в іншому магазині, потрібно зареєструвати його у профілі і тим самим активувати гарантію на нього. Окрім сайту, ти також можеш зареєструвати девайс в нашому Viber-боті. Просто зайди у бот та натисни «Девайс і гарантія». 

Для зручності ми створили детальну інструкцію як зареєструвати Айкос в боті.

Також, Вів можна зареєструвати в додатку Айкос — потрібно просто підключити девайс до застосунку по блютузу або через кабель. І все — він автоматично додається в твій особистий профіль.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.