Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 29, 2023

Навіщо в IQOS Bluetooth?

Зараз практично будь-який девайс має в собі функцію Bluetooth. Наприклад, за допомогою неї смарт-годинник з'єднується з телефоном і передає на нього дані про фізичний стан власника, дає можливість відповідати на дзвінки або ж переглядати повідомлення. Але навіщо функція Bluetooth в IQOS? Розберемося в цій статті.

Що таке Bluetooth?

Bluetooth – це бездротова технологія передачі інформації, яка працює на основі радіосигналу (частота радіохвиль – в діапазоні 2,4-2,8 ГГц). Така частота (її називають ISM – Industry, Science & Medicine) зазвичай використовується в різних побутових приладах і бездротових мережах.

Bluetooth в IQOS

Всі моделі IQOS ILUMA та IQOS (крім IQOS ORIGINALS ONE), починаючи з IQOS 2.4 Plus, мають вбудований Bluetooth. Різниця між моделями лише в тому, що в IQOS 2.4 Plus він активується за допомогою спеціальної кнопки під індикаторами заряду. А щоб увімкнути Bluetooth в IQOS ILUMA PRIME, потрібно зробити два коротких натискання поспіль на кнопку та одне довге на 10 секунд.

В усіх інших моделях Блютуз включається автоматично після кожного перезавантаження девайсу.

IQOS App

Використовується ж Bluetooth в Айкос для однієї простої мети – підключення IQOS до додатку IQOS App на смартфонах Android та у веб-версії застосунку, яку також можна використовувати на iPhone. Але для підключення до комп’ютерної версії додатку знадобиться USB-кабель.

За допомогою цього додатку можна:

 1. Самостійно та безкоштовно оновити прошивку свого IQOS.
 2. Зробити онлайн діагностику девайсу та усунути дрібні помилки в роботі.
 3. Увімкнути смарт жести і автозапуск IQOS ILUMA.
 4. Запустити автоочистку тримача.
 5. Переглянути статистику використань.
 6. Зареєструвати IQOS у своєму профілі в кілька кліків.
 7. Переглянути FAQ, де є все інструкції по використанню IQOS і самого додатка.
 8. Знайти забутий IQOS.
 9. Заблокувати/розблокувати пристрій.
 10. Налаштувати вібросигнали та режими світлових індикаторів.

Більше про додаток Айкос, його можливості та версії для різних гаджетів на сторінці «Все про IQOS App».

Як приєднати свій Айкос до додатку IQOS App по Bluetooth?

Для початку необхідно вибрати версію додатку, якою буде зручніше користуватися в майбутньому.

Для Android потрібно:

 1. Завантажити додаток з Play Store або просто знайти його в пошуку Play Store за словом IQOS.
 2. Перевірити чи увімкнений блютуз на смартфоні.
 3. Зайти в застосунок та авторизуватися за номером телефону.
 4. Прийняти всі умови користування та дозволити синхронізацію даних додатку та твого IQOS.
 5. В меню «Пристрої» підключити Айкос до еплікейшну. Залежно від моделі девайсу, використовуй наступні інструкції:
 • Для IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE, IQOS ORIGINALS DUO та IQOS 3 DUO: вимкни IQOS (затисни кнопку зарядного пристрою на 4 секунди). Потім знову увімкни його (затисни кнопку зарядного пристрою на 4 секунди). Bluetooth включиться автоматично.
 • Для IQOS ILUMA PRIME: зроби два коротких натискання поспіль на кнопку та одне довге на 10 секунд.
 • У IQOS ORIGINALS ONE блютус відсутній, тому для підключення до додатку доведеться скористатися USB-кабелем.
 • Для IQOS VEEV: затисни кнопку пристрою на декілька секунд, щоб повністю вимкнути девайс, а потім знову увімкни його. Зверни увагу, що змінний картридж повинен бути вставлений у пристрій.
 • Для IQOS 2.4+: затисни кнопку Bluetooth на 4 секунди, поки індикатор не почне блимати блакитним.

айкос блютуз андроїд



Щоб приєднатися по блютуз до веб-версії додатку на iPhone, потрібно:

 1. Завантажити веб-браузер Bluefy або знайти його в App Store за назвою. Так як браузер Chrome на Айфонах має обмежений функціонал, а в Safari немає блютузу, браузер БлюФай — єдиний спосіб використовувати додаток IQOS App на гаджетах з iOS.
 2. Відкрити браузер Bluefy на айфоні та перейти за адресою веб-версії: https://www.iqos.com.ua/uk/webapp
 3. Натиснути «Продовжити в браузері» і авторизуватися за своїм номером телефону — тим, що використовував при реєстрації на iqos.ua.
 4. Прийняти всі умови користування та дозволити синхронізацію даних додатку та IQOS.
 5. Щоб приєднатися до браузерної версії, активуй блютуз на смартфоні та натисни «Підключити пристрій». Далі слідуй за інструкціями на екрані.

Щоб активувати блютуз на своєму Айкос, використовуй наступні інструкції:

 • Для IQOS ILUMA, IQOS ILUMA ONE, IQOS ORIGINALS DUO та IQOS 3 DUO: вимкни IQOS (затисни кнопку зарядного пристрою на 4 секунди). Потім знову увімкни його (затисни кнопку зарядного пристрою на 4 секунди). Bluetooth включиться автоматично.
 • Для IQOS ILUMA PRIME: зроби два коротких натискання поспіль на кнопку та одне довге на 10 секунд.
 • Для IQOS VEEV: затисни кнопку пристрою на декілька секунд, щоб повністю вимкнути девайс, а потім знову увімкни його. Зверни увагу, що змінний картридж повинен бути вставлений у пристрій.
 • Для IQOS 2.4+: затисни кнопку Bluetooth на 4 секунди, поки індикатор не почне блимати блакитним.
 • У IQOS ORIGINALS ONE блютус відсутній, тому для підключення до додатку доведеться скористатися USB-кабелем.

айкос блютуз айфон



Веб-версією також можна користуватися на комп’ютері чи лептопі у браузері Chrome. Однак в такому випадку ми рекомендуємо встановити спеціальну десктопну версію IQOS App та підключитися по USB-кабелю — розповідаємо як користуватися комп’ютерним додатком Айкос Еп.

Які функції IQOS доступні з Bluetooth?

Після успішної прив'язки пристрою до застосунку, через Bluetooth тобі стануть доступними такі функції:

1. Оновлення прошивки

Приблизно кожні півроку на різні моделі IQOS виходить оновлення софту, яке допомагає покращити досвід використання, пришвидшує роботу батареї та усуває невеликі баги в програмі девайсу. Встановивши нову прошивку самостійно, можна подовжити термін роботи свого Айкосу.

2. Статистика використання

У мобільному додатку для Андроїд ти зможеш слідкувати за кількістю використань протягом дня чи тижня. У веб-версії ця фіча, на жаль, недоступна.

3. Перевірка стану пристрою

Ти можеш відстежувати стан батареї зарядного пристрою та налаштовувати вібросигнали IQOS (наприклад, відключити вібрацію початку нагрівання) і світлові індикатори на зарядному пристрої. Також, якщо щось не так з твоїм девайсом, ти будеш отримувати повідомлення про помилки з рекомендаціями, як їх вирішити.

4. Управління смарт жестами і автозапуском

Нове покоління пристроїв IQOS — IQOS ILUMA має додаткові функції, якими можна керувати прямо у додатку. Увімкнувши смарт жести в Айкос Ілюма та Ілюма Прайм, ти зможеш перевірити заряд тримача або дізнатися, скільки часу залишилося до кінця сеансу за допомогою простих жестів. Функція автозапуску дозволяє автоматично розпочати сеанс з IQOS ILUMA або ILUMA PRIME, якщо вставити стік.

5. Пошук втраченого (або забутого) пристрою

Якщо ти не можеш знайти свій пристрій, то скористайся функцією пошуку в IQOS App. В андроїдній версії додаток визначить, де в останній раз було з'єднання IQOS з твоїм телефоном, відобразить це місце на карті і прокладе найкращий маршрут до нього в Google Maps. Якщо ж Айкос знаходиться в радіусі 10 метрів, зможеш запустити пошук по вібрації. У веб-версії доступним буде пошук лише через останній сценарій — якщо Айкос знаходиться поруч і з’єднання по блютуз не втрачено.

6. Налаштування повідомлень IQOS

В меню пристрою або в налаштуваннях можна повністю налаштувати всі повідомлення, які буде надсилати тобі IQOS App

Як зрозуміти, що IQOS підключений до телефону?

Ти можеш перевірити статус підключення в IQOS App. Якщо твій пристрій відображається на екрані нормально (він не прозорий), то IQOS підключений до додатку. Якщо ж ні, то тут може бути три варіанти:

 1. IQOS знаходиться поза зоною досяжності Bluetooth з'єднання.
 2. IQOS вимкнений.
 3. Bluetooth на телефоні вимкнений.

У першому випадку треба просто включити та виключити пристрій, щоб знову активувати блютус та перепідключити девайс до додатку. Щоб перезавантажити Bluetooth в Айкос Ілюма Прайм, зроби два коротких натискання поспіль на кнопку та одне довге на 10 секунд.

Зверни увагу на те, що IQOS не може зчитувати або передавати дані про геолокацію, що означає з його допомогою неможливо відстежити місце розташування людини. Передача цих даних залежить виключно від налаштувань і дозволів твого телефону. Наприклад, при використанні функції пошуку IQOS твій телефон просто вказує місце, де в останній раз було з'єднання з девайсом по Bluetooth, а не отримує жодні геодані в реальному часі. Якщо хтось забере твій IQOS з цього місця, інформація про його місцезнаходження не оновиться, оскільки це відбувається виключно при Bluetooth з'єднанні з прив'язаним до девайсу телефоном.

Як сильно Bluetooth розряджає батарею телефону?

У всіх моделях IQOS використовується енергоефективна технологія Bluetooth 4.0. Вона вкрай незначно впливає на акумулятор, так що не зможе швидко розрядити телефон.

Якщо не вдається підключити свій IQOS до телефону через Bluetooth або у вас є інші питання – пиши нам. Ми завжди готові допомогти.

Кол-центр: 4767 або 0 800 507 807

Viber-bot IQOS

Facebook

Instagram

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.