Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 27, 2024

Автоочистка IQOS: як це працює

Моделі IQOS ORIGINALS DUO та ONE, 3, DUO, MULTI, 2.4 Plus мають функцію автоочистки. Розповідаємо детальніше про те, що це таке, як працює автоочистка та як її увімкнути.

Що таке автоочистка в Айкос

Автоочистка — це функція автоматичного очищення за високою температури, яка є у багатьох моделей IQOS (IQOS 2.4 Plus, IQOS ORIGINALS DUO/ONE/3/DUO/MULTI). Автоочистка відбувається завдяки накалюванню леза: коли тримач знаходиться всередині зарядного пристрою, девайс нагріває лезо всередині тримача до дуже високої температури. В результаті, залишки тютюну, що могли залишитися всередині тримача, підсихають та відпадають. Тривалість автоочистки — приблизно 1 хвилина. Коли вона закінчиться, краще витрусити з тримача дрібні часточки тютюну.

У яких моделях Айкос є функція автоочистки

Автоочистка є майже у всіх моделях Айкос — IQOS 2.4 Plus, 3, DUO, MULTI, ORIGINALS DUO та ONE. 

У нових пристроїв лінійки IQOS ILUMA немає функції автоочистки, оскільки ці девайси взагалі не потребують чистки. Ані ручної, ані автоматичної. У IQOS ILUMA нового покоління немає вбудованого нагрівального леза. Замість цього нагрівальний елемент знаходиться прямо всередині стіка. Сам стік закритий фільтрами з обох боків, тож тютюн взагалі не контактує з девайсом і не забруднює його. 

Автоочистка Айкос

Як увімкнути автоочистку в IQOS

У IQOS ORIGINALS DUO та ONE, DUO, 3, MULTI автоочистка запускається автоматично після кожних 20 використаних стіків. 

У IQOS 2.4 Plus автоочистка вмикалася після кожних 20 стіків, але також її можна було увімкнути вручну, затиснувши дві кнопки на боковій частині зарядного пристрою, коли тримач знаходився всередині. 

У IQOS 2.4 навіть була окрема кнопка для запуску автоочистки. Ця функція активувалася тільки вручну. 

Також автоочистку можна запустити вручну через застосунок IQOS App. Для цього просто натисни кнопку «Автоочистка» у головному меню.

Автоочистка Айкос

Як зрозуміти, що відбувається автоочистка

Це можна відслідкувати по сигналам індикатора — він блиматиме білим так само як і під час зарядки. Якщо в цей момент дістати тримач із зарядного пристрою, автоочистка припиниться і тримач можна буде використовувати як завжди. 

Зважай, що одразу після закінчення автоочистки лезо ще гаряче. Тож, якщо захочеш почистити девайс щіточкою, дай йому кілька хвилин, щоб охолонути.

Важливо: автоочистка не замінює звичайну чистку, а лиш доповнює її. Айкос слід чистити після кожних 20 використань. А можна і частіше, якщо відчуваєш, що зі смаком чи ароматом щось не так, або у тримачі щось застрягло. Звісно ж, IQOS ILUMA це не стосується!

Більше про те як чистити IQOS правильно.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв’язку згідно із ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.