Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Черв 14, 2023

З чого зроблені поди для IQOS VEEV: склад, об'єм, кількість нікотину

UPD. Через заборону ароматизованих е-сигарет в Україні, міні-вейп IQOS VEEV і поди до нього поступово зникатимуть з продажу по мірі того, як закінчуватимуться залишки зі старих партій. Тютюнові поди VEEV (з вмістом нікотину до 2%) будуть продаватися й надалі без обмежень. Переглянути актуальний асортимент картриджів VEEV.

При використанні Айкос Вів рідина в поді нагрівається до утворення пари. Аерозоль IQOS VEEV містить значно менше шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретним димом.*
Важливо: IQOS не виключає усіх ризиків. * «Менша кількість шкідливих хімічних речовин» означає ряд шкідливих хімічних речовин, що не виявлені у аерозолі IQOS VEEV, але є у димі еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

IQOS VEEV має смарт-технологію запобігання перегріву рідини, що стабільно забезпечує значне зниження рівнів шкідливих хімічних речовин порівняно з сигаретами.*
*Зниження рівнів ряду шкідливих хімічних речовин (крім нікотину) порівняно з димом еталонної сигарети. Перегляньте Важливу інформацію.

Розповідаємо детально, з чого складаються картриджі Вів, що входить до складу рідини, від чого залежать смаки подів.

Склад рідини подів VEEV

Об'єм рідини в одному поді VEEV — 1.5 мілілітрів. Відповідно, в упаковці з 2 подів — 3 мілілітри. Один под розрахований в середньому на 400 затяжок (1,5-3 дні залежно від того, наскільки активно ти користуєшся пристроєм). А упаковка з 2 подів — це близько 800 затяжок.

Склад рідини в подах VEEV вказаний прямо на упаковці:

 • пропіленгліколь;
 • гліцерин;
 • нікотин (0,9%-3,5%, в залежності від виду подів);
 • вода;
 • ароматизатори;
 • бензойна кислота;
 • молочна кислота.

Склад рідини в подах VEEV без нікотину:

 • пропіленгліколь;
 • гліцерин;
 • вода;
 • ароматизатори.

Пропіленгліколь — це прозора, трохи в'язка органічна рідина без запаху, з бактерицидним і вологоутримуючим ефектом. Використовується в харчовій та тютюновій промисловостях як безпечний консервант.

Гліцерин — це прозора, в'язка речовина без запаху, що використовується як стабілізатор у медицині та харчовій промисловості. Він часто входить до складу сиропів та спреїв від кашлю. Використовується у виробництві цукерок, зефіру, пастили, мармеладу та багатьох інших продуктів. У подах гліцерин необхідний, щоб забезпечити швидке випаровування рідини та потрібну концентрацію пари. Завдяки гліцерину вона стає більш густою та насиченою.

Нікотин — це речовина-алкалоїд, що міститься в листі, стеблах і плодах рослин сімейства пасльонових (тютюн, баклажани, картопля, помідори, перець). Для створення вейпінгової рідини VEEV використовується нікотин фармацевтичного рівня чистоти (найвищий рівень чистоти речовин, стандарт для медпрепаратів). В асортименті подів Вів є поди з різним вмістом нікотину від 0% до 3,5%. Оскільки у складі рідини є нікотин, ІQOS VEEV призначений тільки для повнолітніх курців або користувачів інших продуктів, що містять нікотин.

Харчові ароматизатори — це підсилювачі ароматів, які гарантують насиченість запаху та смаку. Для рідин у подах VEEV використовуються ті ж ароматизатори, що і в харчовій промисловості. За рахунок правильно підібраних пропорцій ароматів, у аерозолю VEEV м'які та легкі смак і запах, ненав'язливі, непересолоджені. Більше про смаки подів VEEV.

Молочна та бензойна кислота — це органічні кислоти, які при змішуванні з вільним нікотином утворюють так званий сольовий нікотин. Бензойна кислота використовується у складі консервантів для продуктів харчування та косметики, а також від природи міститься у багатьох фруктах та ягодах. Наприклад, в чорниці, вишні, сливі, журавлині, брусниці. Молочна кислота утворюється при молочнокислому бродінні цукрів, що виробляється навіть людським організмом. Сольовий нікотин забезпечує швидкий ефект насичення, подібний до того, який дають системи нагрівання тютюну або сигарети. У складі подів 0% нікотину молочної і бензойної кислот немає.

Як влаштований под VEEVПод VEEV — одноразовий картридж із рідиною для паріння. Призначений для використання з IQOS VEEV. Под VEEV складається з кількох елементів:

 1. Загубник, мундштук. Це верхня частина пода з кольоровим обідком та шпариною, через яку вдихається аерозоль.
 2. Резервуар з рідиною. Рівень рідини всередині можна відстежувати через прозоре віконце.
 3. Трубка подачі пари. Цей елемент не видно зовні, він прихований усередині камери з рідиною. Рідина в поді знаходиться в безперервному контакті з нагрівальним елементом. Пара, що утворюється при нагріванні, подається через тонку трубочку всередині прямо до верхньої частини пода.
 4. Нагрівальний елемент IQOS Mesh у формі сіточки. Якщо в системах нагрівання тютюну нагрівальний елемент — це частина електроніки самого девайсу, то в IQOS VEEV нагрівальна сіточка вбудована в кожен картридж. Завдяки конструкції Mesh VEEV знаходиться в нерозривному контакті з рідиною. Це забезпечує рівномірний і насичений смак з кожною затяжкою, а також захищає від сухих затяжок. Коли рівень рідини в поді знижується, IQOS Mesh автоматично зупиняє роботу VEEV до заміни пода на новий.
 5. Бавовняний диск (фітіль). Тонка тканинна накладка з гігроскопічної бавовни, щільно прилягає до нагрівального елемента та забезпечує рівномірне випаровування.
 6. Контакти та кріплення. Нижня частина пода — це контакти та засувки, для кріплення до IQOS VEEV. Просто встав под контактами вниз до легкого механічного клацання. Якщо под вставлений правильно, IQOS VEEV завібрує один раз.
 7. Захисний клапан. У нового, ще не використаного пода подача рідини на нагрівальний елемент перекрита гумовим захисним клапаном жовтого кольору. Перш ніж вставляти картридж у девайс, необхідно потягнути за хвостик та акуратно витягнути захисний клапан.

Всі поди для IQOS VEEV одноразові. Це означає, що після того, як у поді закінчилася рідина, використаний картридж необхідно викинути (а краще віддати на переробку), замінивши його на новий. Поди не призначені для того, щоб їх розбирати, перезаправляти та заливати рідину самостійно.

VEEV: країна виробництва

Всі поди VEEV повністю (від рецептури до рідини та фасування) виробляються в ЄС, відповідно до стандартів безпеки та якості Євросоюзу. Технологія нагрівання рідини Mesh створена у Німеччині. Склад рідини для подів розроблений у Нідерландах, а серійне виробництво відбувається у Польщі.

Що робити з використаними подами

Використані поди для IQOS VEEV можна та треба переробляти. Ми безкоштовно приймаємо їх на переробку в будь-якому фірмовому магазині IQOS Space, а також у деяких партнерських магазинах (на карті за фільтром Бокс для переробки). І не тільки поди. Ми також робимо ресайклінг старих гаджетів IQOS, що вийшли з ладу, і навіть под-систем і одноразових електронних сигарет інших брендів.

Просто не викидай порожні поди, а захопи їх із собою, коли наступного разу зберешся до IQOS Space. Або попередь службу підтримки IQOS, що хочеш здати поди, коли будеш замовляти нові з доставкою. Коли кур’єр привезе замовлення, він забере використані поди і видасть тобі спеціальний конверт. Збирай у нього поди і віддавай їх кур’єру при наступному замовленні. Більше про програму ресайклінгу IQOS: R – recycling! Як здати на переробку використані поди VEEV та одноразки?Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.