Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Поди IQOS VEEV - FAQs

Поди IQOS VEEV

Чи містять поди VEEV нікотин? Скільки нікотину в подах IQOS VEEV?

Серед подів для IQOS VEEV є картриджі з нікотином та без нікотину. Портфель картриджів VEEV складє 23 смаки з різним вмістом нікотину від 0% до 3,5%. Концентрація нікотину вказана на упаковці поду.

У рідинах для IQOS VEEV використовується нікотин з фармацевтичним ступенем чистоти (це найвищий ступінь чистоти речовин, стандарт для медичних препаратів).

На скільки вистачає одного поду VEEV?

Чи можна заправляти под VEEV іншими рідинами для вейпів та електронних сигарет?

Чи можна замінити под, коли VEEV увімкнений?

Чи потрібно замінювати будь-які деталі в подах VEEV?

Куди звертатися з питаннями?

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.