Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Політика конфіденційності

УМОВИ ГАРАНТІЇ

(гарантійні зобов'язання)

від 29 січня 2024 року 

Що змінили у редакції «Умов користування сайтом» від 28 грудня 2022

- Додали до переліку сайтів, які покриваються даними умовами, vt.iqos.com.ua, veeba.com.ua, qr.veeba.com.ua.

- Розширили перелік продукції, що продається на наших сайтах, включивши електронні сигарети і аксесуари.

Ці Умови користування сайтом визначають загальні правила і умови користування Cайтом, порядок реєстрації на Сайті, питання персональних даних тощо. Звертаємо Вашу увагу на те, що жодне з положень цих умов і жоден з елементів змісту сайту не може вважатися публічною офертою ФМСД або Продавця. Інформація про характеристики продукції, ціни та інша інформація викладені на Сайті лише у довідкових цілях та у цілях надати вам можливість сформувати пропозицію Продавцю укласти договір купівлі-продажу.

  • 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

  • 2. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ТА ГАРАНТІЙНИЙ СТРОК

  • 3. НАДАННЯ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

  • 4. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

  • 5. Права інтелектуальної власності

  • 6. Зміни до цих Умов

  • 7. Заключні положення

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.