Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лист 22, 2023

Чому в IQOS погано вставляється стік або не вставляється взагалі?

Не вставляється стік в Айкос? Не хвилюйся, у більшості випадків цю проблему можна вирішити самостійно, швидко і досить просто. Розповідаємо про 5 причин, чому може не вставлятися стік в Айкос, та способи усунути та запобігти цій проблемі.

В Айкос не вставляється стік або вставляється туго: причини та як це виправити

1. Ти вставляєш стік не тією стороною

Сорі, може, це й звучить смішно, але про всяк випадок перевір, чи правильно ти вставляєш стік. Потрібно робити це тютюновою частиною донизу, не тиснучи надто сильно. Вставляти до сріблястої лінії на стіку. 

2. У тримачі залишився тютюн

Можливо, у тримачі залишився тютюн з попередніх використань. Цю проблему легко усунути. Достатньо якісно почистити IQOS. Тобі знадобляться 5 хвилин часу та інструменти для чистки

Як почистити тримач IQOS від залишків тютюну у нагрівальній камері?

  1. Якщо ти щойно використовував IQOS, дай йому хоча б 30 секунд, щоб лезо охололо.
  2. Зніми ковпачок, переверни тримач та постукай по ньому, щоб витрусити застряглі часточки тютюну. Можеш навіть постукати тримачем об стіл.
  3. Відкрий двосторонній інструмент для чистки зі сторони круглої щіточки. Встав її в тримач так, щоб вона вперлася у дно нагрівальної камери. Обережно прокрути 3 рази в одному напрямку, не натискаючи. Вийми щіточку та ще раз постукай по тримачу, щоб витрусити залишки тютюну.
  4. Тепер відкрий інструмент зі сторони насадки для леза. Обережно встав її у тримач так, щоб лезо розташувалося рівно між ними зубцями та понахиляй насадку з боку в бік кілька разів. Не тисни занадто сильно.
  5. Візьми паличку для чистки IQOS та встав її у тримач та круговими рухами обережно очисть дно нагрівальної камери. 

Готово! Спробуй вставити стік у тримач, тепер все має бути ок. Якщо чистка не допомогла, спробуй звернутися до IQOS Space по діагностику і професійну чистку. Адресу найближчого Айкос Спейс знаходь на інтерактивній мапі.

На майбутнє — не забувай чистити Айкос після кожних 20 стіків. Це найкраща профілактика для підтримання чистоти пристрою. 

Також радимо подивитись відеоінструкцію як чистити IQOS.3. У ковпачок набився тютюн

Можливо, тютюн залишився у ковпачку. Тож, не забудь почистити і його. Встав у ковпачок щіточку для чистки, прокрути 2–3 рази та витруси залишки тютюну. Насамкінець протри ковпачок зсередини паличкою для чистки.

Щоб запобігти цьому у майбутньому, не забувай підіймати ковпачок перед тим, як дістати використаний стік після сеансу. Також рекомендуємо оновлювати ковпачок кожні 3-4 місяці.

4. Ковпачок на тримачі пошкоджений

Стік може не вставлятися або туго входити в IQOS через пошкодження ковпачка. Наприклад, на ньому з’явилася тріщина. Найпростішим рішенням буде просто замовити новий.

Зламалось нагрівальне лезо

5. Зламалось нагрівальне лезо

Можливо, стік не вставляється через пошкодження нагрівального леза. Дістань стік та зазирни всередину тримача. Якщо лезо зламане, ти, скоріше за все, це помітиш. До речі, індикатори на IQOS в такому випадку світитимуться червоним.

Поломка нагрівального леза, на жаль, не покривається гарантією, але ти можеш пройти швидку онлайн діганостику та перевірити, чи залишилась у тебе бонусна негарантійна заміна (саме на випадок поломки леза). Якщо так, зможеш одразу безкоштовно замінити несправний Айкос на новий.

6. Ти використовуєш стік, що не призначений для IQOS

Зауваж, що IQOS призначений для використання з тютюновими стіками HEETS, також суміний з Fiit. Але Айкос в жодному разі не можна викорстовувати з несумісними стіками (Bonds, Miix, зі стіками інших виробників).

Ще парочка лайфхаків, щоб стік вставлявся в IQOS легко

  1. Легенько розімни стік перед використанням. Інколи стік складно вставити у тримач через те, що тютюн у ньому спресований занадто щільно. Акуратно розімни стік пальцями, щоб пластинки тютюну перерозподілилися всередині нього. Так він вставлятиметься легшео та краще тягнутиметься.
  2. Увімкни тримач перш ніж вставляти стік. Затисни кнопку увімкнення і вставляй стік вже коли почався нагрів. Завдяки тому, що лезо вже буде розігріте, стік увійде легко, а лезо відразу почне його нагрівати. Стік тягнутиметься краще, а аерозолю буде достатньо.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.