Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 7, 2024

Одеса: де купити IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки?

UPD. Відкрили IQOS Space в ТРК «Аркадія».

Як і де купити стіки та пристрої від IQOS в Одесі? Де зробити ремонт чи обміняти Айкос в Одесі? Чи є в Одесі фірмові магазини IQOS Space і де вони знаходяться? Зібрали відповіді на ці та інші питання про IQOS в Одесі нижче.

Пристрої Айкос та стіки до них знайдеш:

 • онлайн на офіційному сайті iqos.ua із безкоштовною (для замовлень від 425 грн) та платною (для замовлень з меншою вартістю) доставкою;
 • у брендових магазинах IQOS Space в Одесі;
 • в супермаркетах, магазинах електроніки, вейп шопах, кіосках, на заправках.

Фірмові магазини IQOS Space в ОдесіIQOS Space – це мережа фірмових магазинів IQOS. В Айкос Спейсі ти зможеш не тільки подивитися та підібрати щось із пристроїв IQOS, а ще й знайти стіки, аксесуари до них, сервісне обслуговування девайсів та багато іншого:

Весь асортимент. Повний асортимент товарів від IQOS включає в себе:

 • електронні альтернативи курінню (системи нагрівання тютюну IQOS ILUMA, IQOS ORIGINALS, lil SOLID, BONDS);
 • всі смаки стіків TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS;
 • аксесуари для девайсів (від ковпачків та чохлів до контейнерів для використаних стіків та паличок для чистки).

Все це також є на офіційному сайті, але про це пізніше.

Сервісне обслуговування. Кожен брендовий магазин працює як і повноцінний сервісний центр IQOS в Одесі. Ми безкоштовно проведемо діагностику девайсу, допоможемо усунути несправності, зробимо професійну чистку, оновимо прошивку, за потреби замінимо несправний IQOS чи lil на новий за гарантією.

Інші сервіси для користувачів IQOS:

 • Екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для пристрою. Як тільки закінчиться звичайна гарантія на IQOS, почне діяти ще один рік додаткової.
 • IQOS 360 – набір сервісів для користувачів IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на всі пристрої Айкос, які ще не з’явилися в Україні.
 • IQOS Апгрейд. Програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.

Ресайклінг. Принось на переробку будь-що, пов’язане з системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети, використані стіки та поди, аксесуари, використані одноразки будь-яких брендів. В кожному Айкос Спейсі є ресайклінг-бокси, куди можна все це здати.

Презентація IQOS. В Айкос Спейс ти можеш побачити пристрої “вживу”, наші експерти проведуть міні-презентацію девайсів та дадуть відповіді на всі інші питання про стіки, поди та аксесуари.

В Одесі є 4 брендових магазини IQOS Space:

 1. IQOS Space в ТЦ «City Center Котовський»

  Адреса: вул. Давіда Ойстраха, 32. Магазин знаходиться на першому поверсі, навпроти головного входу в ТЦ. Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.

 2. IQOS Space в ТРЦ «City Center»

  Знаходиться в ТЦ Сіті Центр (пр-т Небесної Сотні, 2). Як знайти? 1 поверх, ліве крило, поруч з Navigate. Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.

 3. IQOS Space на Катерининській

  Адреса: вул. Катерининська, 9. Як знайти? Поруч з «Альфа Банк», навпроти закладу «Білий налив». Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00. 4. IQOS Space в Аркадії

  Знаходиться в ТРК «Аркадія» за адресою Аркадійська алея, 1 (недалеко від «Merry Berry»). Магазин працює щодня з 10:00 до 20:00.

IQOS і стіки з доставкою по Одесі

Як ми i говорили, на офіційному сайті представлений весь асортимент товарів і послуг, як і в брендовому магазині IQOS Space: усі моделі пристроїв, стіки, аксесуари до них, та деякі з наших сервісів.

На офіційному сайті iqos.ua можна замовити будь-що з продуктів від IQOS і отримати їх найзручнішим для тебе способом:

 • з безкоштовною експрес-доставкою по Одесі (для замовлень від 425 грн);
 • забрати замовлення самостійно у фірмовому магазині IQOS Space;
 • з безкоштовною доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн); експрес-доставка – 99 грн.

Зазвичай експрес-доставка займає 3 години, але через повітряні тривоги може тривати довше. Тому, заздалегідь перепрошуємо за це.

Також на сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

IQOS в АЛЛО, Розетка, Табакерка та інших мережах в Одесі

Пристрої Айкос, Айкос Ілюма та ліл Солід та стіки до них також продаються в партнерських магазинах: мережах супермаркетів Сільпо, Фора; магазинах електроніки АЛЛО, Розетка, Жжук; магазинах та вейп шопах Табакерка, Сотка, Фортуна; на заправках Сокар, WOG; тощо.

Стіки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS в Одесі

В Одесі стіки HEETS та Fiit продаються у більше, ніж 1500 магазинах:

 • в мережах супермаркетів Сільпо, Фора, АТБ, тощо;
 • в магазинах електроніки АЛЛО, Жжук, Розетка;
 • на заправках WOG, OKKO, Socar, Shell, Amic;
 • в магазинах та вейп шопах Табакерка, Сотка, Фортуна, Tobacco Market;
 • в тютюнових кіосках.

Стіки TEREA і BLENDS вже також почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок.

Щоб переглянути всі місця, де є стіки в Одесі, дивись інтерактивну карту. Обирай своє місто та потрібний фільтр “Стіки TEREA/HEETS/Fiit/BLENDS”.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.