Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 10, 2023

Одеса: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди?

Як і де купити стіки, поди, пристрої від IQOS в Одесі? Де зробити ремонт чи обміняти Айкос в Одесі? Чи є в Одесі фірмові магазини IQOS Space і де вони знаходяться? Зібрали відповіді на ці та інші питання про IQOS в Одесі нижче.

Пристрої від Айкос, стіки та поди до них знайдеш:

 • онлайн на офіційному сайті iqos.ua із безкоштовною (для замовлень від 425 грн) та платною (для замовлень з меншою вартістю) доставкою;
 • у брендових магазинах IQOS Space в Одесі;
 • в супермаркетах, магазинах електроніки, вейп шопах, кіосках, на заправках.

Фірмові магазини IQOS Space в ОдесіIQOS Space – це мережа фірмових магазинів IQOS. В Айкос Спейсі ти зможеш не тільки подивитися та підібрати щось із пристроїв IQOS, а ще й знайти стіки, поди, аксесуари до них, сервісне обслуговування девайсів та багато іншого:

Весь асортимент. Повний асортимент товарів від IQOS включає в себе:

 • електронні альтернативи курінню (системи нагрівання тютюну IQOS чи lil SOLID, електронна сигарета IQOS VEEV);
 • всі смаки стіків HEETS, Fiit, подів VEEV (з нікотином і без нікотину);
 • аксесуари для девайсів (від ковпачків та чохлів до контейнерів для використаних стіків та паличок для чистки).

Все це також є на офіційному сайті, але про це пізніше.

Сервісне обслуговування. Кожен брендовий магазин працює як і повноцінний сервісний центр IQOS в Одесі. Ми безкоштовно проведемо діагностику девайсу, допоможемо усунути несправності, зробимо професійну чистку, оновимо прошивку, за потреби замінимо несправний IQOS чи lil на новий за гарантією.

Інші сервіси для користувачів IQOS:

 • Екстра гарантія – 1 рік додаткової гарантії для пристрою. Як тільки закінчиться звичайна гарантія на IQOS, почне діяти ще один рік додаткової.
 • IQOS 360 – набір сервісів для користувачів IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, запрошення на наші івенти, екстра гарантія, передзамовлення на всі пристрої Айкос, які ще не з’явилися в Україні.

Ресайклінг. Принось на переробку будь-що, пов’язане з системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети, використані стіки та поди, аксесуари, використані одноразки будь-яких брендів. В кожному Айкос Спейсі є ресайклінг-бокси, куди можна все це здати.

Презентація IQOS. В Айкос Спейс ти можеш побачити пристрої “вживу”, наші експерти проведуть міні-презентацію девайсів та дадуть відповіді на всі інші питання про стіки, поди та аксесуари.

В Одесі є 3 брендових магазини IQOS Space:

 1. IQOS Space в ТРЦ «City Center»

  Знаходиться в ТЦ Сіті Центр (пр-т Небесної Сотні, 2). Як знайти? 1 поверх, ліве крило, поруч з Navigate. Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.

 2. IQOS Space на Катерининській

  Адреса: вул. Катерининська, 9. Як знайти? Поруч з «Альфа Банк», навпроти закладу «Білий налив». Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00. 3. IQOS Space в Аркадії

  Магазин тимчасово зачинений. Знаходиться в ТРК “Аркадія” за адресою Аркадійська алея, 1 (поруч з «Львівська майстерня шоколаду», навпроти «AROMA KAVA»). Магазин працює щодня з 10:00 до 20:00.

IQOS, стіки і поди з доставкою по Одесі

Як ми i говорили, на офіційному сайті представлений весь асортимент товарів і послуг, як і в брендовому магазині IQOS Space: усі моделі пристроїв, стіки, поди, аксесуари до них, та деякі з наших сервісів.

На офіційному сайті iqos.ua можна замовити будь-що з продуктів від IQOS і отримати їх найзручнішим для тебе способом:

 • з безкоштовною експрес-доставкою по Одесі (для замовлень від 425 грн);
 • забрати замовлення самостійно у фірмовому магазині IQOS Space;
 • з безкоштовною доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн); експрес-доставка – 99 грн.

Зазвичай експрес-доставка займає 3 години, але через повітряні тривоги може тривати довше. Тому, заздалегідь перепрошуємо за це.

Також на сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

IQOS в АЛЛО, Розетка, Табакерка та інших мережах в Одесі

Пристрої Айкос та ліл Солід, стіки та поди також продаються в партнерських магазинах: мережах супермаркетів Сільпо, Фора; магазинах електроніки АЛЛО, Розетка, Жжук; магазинах та вейп шопах Табакерка, Сотка, Фортуна; на заправках Сокар, WOG; тощо.

Стіки HEETS, Fiit та поди VEEV в Одесі

В Одесі стіки HEETS та Fiit продаються у більше, ніж 1500 магазинах, а поди VEEV – у понад 500 магазинах:

 • в мережах супермаркетів Сільпо, Фора, АТБ, тощо;
 • в магазинах електроніки АЛЛО, Жжук, Розетка;
 • на заправках WOG, OKKO, Socar, Shell, Amic;
 • в магазинах та вейп шопах Табакерка, Сотка, Фортуна, Tobacco Market;
 • в тютюнових кіосках.

Щоб переглянути всі місця, де є поди та стіки в Одесі, дивись інтерактивну карту. Обирай своє місто та потрібний фільтр “Поди VEEV”, “Стіки Heets/Fiit”.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.