Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 13, 2024

Львів: де купити IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки?

UPD. Відкрили новий IQOS Space в ТРЦ Victoria Gardens.

Шукаєш, як і де купити стіки чи пристрої IQOS у Львові? Або де знайти сервісний центр для ремонту несправного Айкос? Зібрали на одній сторінці усю інформацію про умови покупки, оплати і доставки стіків і девайсів у Львові.

IQOS та інші пристрої, а також стіки до них продаються:


 • онлайн на iqos.ua із безкоштовною доставкою (для замовлень від 425 грн) та платною доставкою (для замовлень меншою вартістю);
 • у фірмових магазинах IQOS Space у Львові;
 • у партнерських магазинах: супермаркетах, магазинах електроніки, кіосках, заправках.

IQOS і стіки з доставкою по Львову

На офіційному сайті представлений повний та актуальний асортимент IQOS: усі моделі пристроїв та стіки до них, аксесуари та деякі сервіси для користувачів.

При покупці онлайн ти можеш отримати своє замовлення одним зі способів

 • з безкоштовною експрес-доставкою по Львову у той же день (для замовлень від 425 грн);
 • забрати самостійно в брендовому магазині IQOS Space;
 • з безкоштовною доставкою Новою Поштою по Україні (для замовлень від 425 грн).

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:  

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн.

З експрес-доставкою намагаємося вкластися у 3 години. Заздалегідь перепрошуємо, якщо через повітряні тривоги доставка займе більше часу.

Також на сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

Фірмові магазини IQOS у Львові

Айкос спейс у ЛьвовіКожен IQOS Space – це одночасно і бутік, і сервісний центр, і міні вейп шоп. У брендових магазинах IQOS представлений повний асортимент пристроїв від IQOS, стіків до них і аксесуарів, а також сервісів:

Девайси. У магазинах IQOS Space можна обрати одну з електронних альтернатив курінню: систему нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS, IQOS ILUMA, lil SOLID чи BONDS. Проведемо міні-презентацію кожного з пристроїв, розкажемо про характеристики і особливості, покажемо, як ними правильно користуватися.

Стіки. В магазинах Айкос Спейс продаються усі смаки стіків TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS, які представлені в Україні.

Аксесуари для IQOS та lil. У IQOS є велика кількість різноманітних аксесуарів: змінні ковпачки та панельки, чохли, органайзери, контейнери для використаних стіків, зарядки, палички для чистки та багато іншого.

Сервісний центр. Кожен фірмовий магазин – це одночасно і сервісний центр IQOS у Львові. З девайсом щось сталося? Експерти в магазинах безкоштовно проведуть повну діагностику, зроблять професійну чистку, оновлять прошивку, виправлять дрібні баги. Якщо це не допоможе – замінять несправний IQOS чи lil на новий за гарантією. Більше про те, як працює гарантія на IQOS, IQOS ILUMA, lil SOLID і BONDS.

Екстра гарантія. Екстра гарантія — це 1 рік додаткової гарантії для пристрою. Вона почне діяти, як тільки звичайна гарантія на IQOS закінчиться. Таким чином, девайс може залишатися на гарантії до двох років.

IQOS 360. IQOS 360 — це програма з набором сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, які ще не з’явилися в Україні.

IQOS Апгрейд. Програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.

Прінти на IQOS. Безкоштовно надрукуємо на девайсі один з принтів на вибір. Деякі з ескізів розроблені відомими українськими дизайнерами, тату-майстрами, тощо. Принось IQOS, обирай прінт та випий кави, поки ми надрукуємо його. У Львові прінти друкують у IQOS Space на Гнатюка 2 (БЦ Банк Бізнесу).

Ресайклінг бокси. Приймаємо на переробку будь-що, пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети, аксесуари, використані поди і стіки, упаковки, використані одноразки будь-яких брендів. Одразу помітиш ресайклінг-бокси у магазинах Айкос Спейс. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

Айкос ресайклінг боксиУ Львові є три магазини IQOS Space:

1. IQOS Space за адресою вул. Гнатюка, 2 (БЦ Банк Бізнесу).
Графік роботи: щодня з 09:00 до 21:00.

2. IQOS Space в ТРЦ Victoria Gardens за адресою вул. Кульпарківська, 226А.
Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.

3. IQOS Space в ТЦ Форум за адресою вул. Під Дубом, 7Б.
Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00.

Через повітряні тривоги графік роботи може трохи змінюватися, тому перед візитом краще перевірити актуальний графік на карті магазинів IQOS.

IQOS у АЛЛО, Розетка, Табакерка та інших мережах

Пристрої Айкос Оріджиналз, Айкос Ілюма та ліл Солід у Львові продаються також у партнерських магазинах: магазинах електроніки АЛЛО, Розетка, Жжук; мережах супермаркетів Сільпо та Фора; магазинах Табакерка, Фортуна, Сотка; на заправках Сокар та WOG, та у багатьох інших.

Точні адреси магазинів знайдеш на інтерактивній мапі за фільтром «IQOS» або іншим девайсом, який тебе цікавить.

Львів: стіки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS

У Львові є понад 1000 магазинів, де продаються стіки HEETS і Fiit:

 • мережі супермаркетів АТБ, Сільпо, Fozzy;
 • магазини електроніки АЛЛО, Жжук;
 • заправки WOG, OKKO, Socar, Amic;
 • магазини та вейп шопи Табакерка, Фортуна, Сотка, Tobacco Market;
 • тютюнові кіоски.

Стіки TEREA i BLENDS також вже почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок.

На інтерактивній карті позначені всі магазини, де можна купити стіки. Просто потрібно обрати фільтр в залежності від того, що ти шукаєш.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.