Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Трав 7, 2023

Харків: де купити IQOS, lil SOLID, IQOS VEEV, стіки та поди

Шукаєш як і де купити IQOS, стіки та поди в Харкові? Усі моделі пристроїв Айкос та ліл, аксесуари до них, стіки HEETS, Fiit та поди VEEV можна придбати:

 • онлайн на офіційному сайті з безкоштовною доставкою (для замовлень від 425 грн) або платною (для замовлень меншою вартістю) доставкою;
 • у брендових магазинах IQOS Space;
 • в магазинах електроніки, супермаркетах, кіосках, вейп шопах, на заправках.

Брендовий магазин IQOS в Харкові

Фірмові магазини IQOS називаються IQOS Space. Щоб побачити пристрій “вживу” перед покупкою, підібрати смак, отримати відповіді на питання та обрати девайс, стіки, поди та аксесуари до нього, завітай в Айкос Спейс.

У Харкові є два брендових магазини IQOS:

 • IQOS Space в ТРЦ Французький Бульвар (вул. Академіка Павлова, 44Б). Як знайти? 1 поверх, вхід з парковки, 3-й магазин справа. Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00
 • Другий магазин, який знаходиться в ТРЦ Караван (вул. Героїв Праці, 7), зараз, на жаль, не працює.

В магазині Айкос представлений повний асортимент пристроїв від IQOS, стіків та подів до них, аксесуарів, а також сервісів:


 1. Повний асортимент товарів. Всі моделі IQOS (системи нагрівання тютюну IQOS ORIGINALS DUO, IQOS ORIGINALS ONE, lil SOLID 2.0 та електронна сигарета (под-система) IQOS VEEV), всі смаки стіків HEETS і Fiit та подів VEEV (з нікотином і без нікотину), та всі аксесуари: ковпачки, чохли, змінні панельки, зарядки, палички для чистки, контейнери для використаних стіків тощо.
 2. Презентація IQOS. Експерти в IQOS Space проведуть коротку презентацію девайсів перед покупкою: ти зрозумієш, як працює пристрій, які існують смаки стіків і подів, та зможеш обрати те, що найкраще підходить.
 3. Діагностика та заміна IQOS. Айкос Спейс працює як сервісний центр IQOS. Якщо з пристроєм виникли проблеми, звертайся. Проведемо діагностику несправностей, та за потреби безкоштовно поміняємо старий пристрій на новий за гарантією.
 4. IQOS 360. Це набір сервісів для користувачів Айкос: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, які ще не з’явилися в Україні, запрошення на всі наші івенти.
 5. Ресайклінг бокси. Здавай на переробку будь-що, пов’язане із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі гаджети, аксесуари, використані поди і стіки, упаковки, використані одноразки будь-яких брендів. Для цього в кожному Айкос Спейс стоять ресайклінг-бокси. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

магазин Айкос спейс ХарківIQOS, стіки та поди з доставкою по Харкову

Ще один спосіб купити девайси, стіки, поди, аксесуари – зайти на офіційний сайт iqos.ua та замовити їх з безкоштовною експрес-доставкою чи доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн).

Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною:

 • доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн);
 • експрес-доставка – 99 грн;
 • самовивіз – безкоштовно.

З експрес-доставкою намагаємося вкластися у 3 години, але, на жаль, зараз це не завжди залежить від нас. Наші співробітники та кур'єри зупиняють роботу під час повітряної тривоги.

Також на сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

Де ще можна купити? В партнерських магазинах – магазинах електроніки Розетка, АЛЛО, Жжук; мережах супермаркетів Сільпо, Фора; магазинах Табакерка, Фортуна, Сотка; на заправках WOG та Сокар, та багатьох інших. Точні адреси магазинів знайдеш на інтерактивній мапі за фільтром «IQOS» або іншим девайсом, який тебе цікавить.

Стіки Heets та Fiit, поди VEEV у Харкові

Стіки Heets та Fiit продаються у більше ніж 1000, а поди VEEV – у більше ніж 200 магазинах в Харкові:


 • в магазинах електроніки АЛЛО, Жжук;
 • в мережах супермаркетів АТБ, Сільпо, Фора, тощо;
 • в магазинах та вейп шопах Табакерка, Сотка, Фортуна, Tobacco Market;
 • на заправках OKKO, WOG, Socar;
 • в тютюнових кіосках.

Щоб переглянути всі місця, де є поди та стіки в Харкові, дивись інтерактивну карту. Обирай своє місто та потрібний фільтр “Поди VEEV”, “Стіки Heets/Fiit”.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.