Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Лип 30, 2023

Дніпро: де купити IQOS, lil, BONDS, стіки TEREA, HEETS, Fiit та BLENDS?


UPD: Відкрили новий IQOS Space в ТРЦ Караван.

У Дніпрі знайдеш пристрої IQOS ORIGINALS, IQOS ILUMA, lil SOLID, BONDS, стіки, аксесуари до них, а також сервісний центр для ремонту несправних девайсів:

 • у брендовому магазині IQOS Space;
 • онлайн на офіційному сайті з доставкою. Безкоштовна доставка для замовлень від 425 грн. Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною;
 • в партнерських магазинах: магазинах електроніки, супермаркетах, вейп шопах, на заправках, тютюнових кіосках.

Фірмові магазини IQOS Space в Дніпрі

IQOS Space – це брендовий магазин IQOS. У фірмових магазинах представлений повний асортимент усіх наших пристроїв, стіків, аксесуарів до них, та сервісів. Що ти можеш зробити в брендовому магазині?

 • Розглянути, познайомитися і потримати в руках пристрої чи аксесуари IQOS

В Айкос Спейс представлені всі моделі пристроїв, аксесуари до них (змінні ковпачки та панельки, накладки, кільця, чохли, контейнери для використаних стіків, зарядки, палички для чистки, тощо), всі смаки стіків TEREA, HEETS та Fiit.

 • Підібрати модель девайсу

Наші експерти розкажуть і покажуть як працює Айкос та Айкос Ілюма, як ними користуватися, які смаки стіків існують. Отримаєш відповіді на всі запитання і зможеш зважено обрати модель пристрою, що відповідатиме твоїм вимогам.

 • Отримати сервісне обслуговування та діагностику IQOS

Кожен магазин працює також як сервісний центр IQOS у Дніпрі. Звертайся, якщо IQOS зламався або не працює належним чином. Ми безкоштовно проведемо діагностику несправностей та оновимо прошивку. Якщо усунути несправність не вийде, замінимо Айкос на новий за гарантією. 

 • Придбати IQOS 360

IQOS 360 – це набір сервісів для користувачів Айкос: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на девайси, які ще не з’явилися в Україні.

 • Здати на переробку одноразки, Айкос, використані стіки та поди

В кожному IQOS Space є ресайклінг бокси, куди можна здати на екологічну переробку все, що пов’язано з системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами. Це і старі девайси, і використані стіки, поди та їхні упаковки, і аксесуари, і використані одноразки будь-яких інших виробників.

айкос дніпро

IQOS Space у Дніпрі:

 • ТРЦ Караван (вул. Нижньодніпровська, 17). Знаходиться на 1 поверсі, центральний вхід, між магазинами Intertop і VOVK. Магазин працює щодня з 10:00 до 21:00.
 • ТРЦ Passage (пр-т Дмитра Яворницького, 50). Розташований на 1 поверсі, вхід зі сторони каруселі, 2 магазин справа. Магазин працює щодня з 10:00 до 20:00.
 • ТРК МОСТ-сіті (вул.Королеви Єлизавети ІІ, 2). Розташований на 1 поверсі, біля фонтану. Магазин працює щодня з 10:00 до 22:00.

IQOS, lil SOLID, BONDS та стіки з безкоштовною доставкою по Дніпру

Девайси IQOS, стіки, аксесуари, деякі сервіси можна замовити на офіційному сайті iqos.ua і отримати у декілька способів:

 • з безкоштовною експрес-доставкою (для замовлень від 425 грн);
 • забрати самостійно з фірмового магазину IQOS Space;
 • з безкоштовною доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн);
 • для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн), експрес-доставка – 99 грн.

З експрес-доставкою намагаємось вкластися у 3 години. Під час повітряних тривог наші кур’єри та співробітники зупиняють роботу, тому доставка може займати трохи більше часу. 

На сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

Окрім брендового магазину і офіційного сайту, девайси та стіки продаються у наших партнерських магазинах: супермаркетах Сільпо, Фора, АТБ; магазинах електроніки АЛЛО, Жжук, Розетка; на заправках WOG, OKKO, Socar, Amic; магазинах та вейп шопах Табакерка, Фортуна, Сотка; тютюнових кіосках та гастрономах.

Де купити стіки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS в Дніпрі?

У Дніпрі більше 1000 магазинів, де продаються стіки HEETS та Fiit. Вони є практично по всьому місту:

 • в магазинах електроніки АЛЛО, Жжук;
 • в мережах супермаркетів АТБ, Сільпо, Фора, тощо;
 • в магазинах та вейп шопах Табакерка, Сотка, Фортуна, Tobacco Market;
 • на заправках OKKO, WOG, Socar;
 • в тютюнових кіосках.

Стіки TEREA i BLENDS також вже почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок.

Знайти найближчу точку продажів товарів IQOS можна за допомогою інтерактивної карти. Головне – правильно встановити фільтр пошуку в залежності від того, що саме ти шукаєш. 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.