Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Квіт 3, 2024

Київ: де купити IQOS, BONDS і lil, стіки TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS?

UPD. Відкрили новий IQOS Space в ТРЦ Dream Yellow.

Пошук пристроїв IQOS ORIGINALS, IQOS ILUMA, BONDS, lil SOLID та стіків в Києві точно не повинен скласти труднощів. Девайси Айкос продаються у більше ніж 300 магазинах Києва, а стіки Хітс та Фіт у близько 4000 магазинах, зокрема:

 • у фірмових магазинах IQOS Space;
 • онлайн на офіційному сайті iqos.ua з безкоштовною експрес-доставкою, доставкою Новою Поштою (для замовлень від 425 грн). Для замовлень меншою вартістю доставка буде платною;
 • у партнерських магазинах.

Фірмові магазини IQOS Space в Києві

магазини IQOS Space в Києві


У Києві працює 10 брендових магазинів IQOS в різних форматах: від компактних бутіків у торгових центрах до двоповерхового флагманського магазину з коворкінгом на Хрещатику. Кожен IQOS Space – це одночасно і шоу-рум, і вейп-шоп, і сервісний центр Айкос.

IQOS Space на Хрещатику
вул. Хрещатик, 17
10:00 - 22:00

Новий двоповерховий Айкос Спейс поєднує найбільший магазин з усіма продуктами і сервісами та затишний коворкінг, оформлений під квартиру з прихожою, вітальнею, спальнею і навіть – ванною кімнатою.

IQOS Space ТЦ Sky Mall
пр-т Генерала Ватутіна, 2Т (1 поверх, центральний вхід 1А біля інфоцентру)
10:00 - 21:00

Зручна локація для тих, хто хоче поєднати декілька справ: не відволікаючись від шопінгу, обрати Айкос або поповнити запас стіків та подів.

IQOS Space ТЦ Ocean Plaza
вул. Антоновича, 176
10:00 - 22:00

Айкос Спейс в одному з найбільших торгових центрів України. Шукай нас на 1 поверсі, центральний вхід, біля магазину Max Mara.

IQOS Space ТЦ Dream Yellow
вул. Оболонський проспект, 1Б
10:00 - 22:00

Айкос Спейс на Оболоні в ТРЦ Dream Yellow (раніше відомий як Dream Town). Магазин знаходиться на 1 поверсі біля 4 входу «Китай», між магазинами MOYO та Цитрус.

IQOS Space ТЦ River Mall
Дніпровська набережна, 12
10:00 - 22:00

IQOS Space на лівому березі Києва. Магазин знаходиться на 2 поверсі торгового центру, центральний вхід, навпроти магазину New Yorker.

IQOS Space ТЦ Lavina Mall
вул. Берковецька 6Д (вихід №7 біля Galaxy Park)
10:00 - 22:00

Вибрався на шопінг у Лавину на цілий день? IQOS Space є і тут. IQOS Space можна знайти на карті торгового центру, так що ти точно не пропустиш його.

IQOS Space ТЦ Respublika Park
Кільцева дорога, 1
10:00 - 22:00

Айкос Спейс на Теремках в ТРЦ Республіка. Шукай нас на 1-му поверсі, вхід з P7, біля магазинів Сільпо та Comfy.

IQOS Space ТЦ Retroville
проспект Правди, 47
10:00 - 22:00

IQOS Space на Виноградарі в ТЦ Ретровіль. Знайдеш нас на 1-му поверсі, навпроти магазину H&M (VIII вхід).

IQOS Space ТЦ Проспект
вул. Гната Хоткевича, 1 (1 поверх, вхід до магазину Ашан)
10:00 - 22:00

IQOS Space на лівому березі. Айкос Спейс у міні-форматі знаходиться навпроти магазину Discounterra.

IQOS Space ТЦ РайON
вул. Миколи Лаврухіна, 4
10:00 - 22:00

IQOS Space на Троєщині. Магазин знаходиться на першому поверсі, між магазинами Сільпо і Цитрус.

Що можна купити та якими послугами скористатися в IQOS Space?

 • Всі продукти від IQOS. У фірмових магазинах є всі моделі девайсів від Айкос (IQOS ILUMA, IQOS ORIGINALS, BONDS, lil SOLID); аксесуари (кольорові ковпачки, чохли, змінні панельки, кільця для тримача, зарядки, палички для чистки, контейнери для використаних стіків, тощо) і всі смаки стіків TEREA, HEETS, Fiit, BLENDS;
 • Сервісний центр IQOS. Якщо у тебе зламався IQOS, тобі сюди. Наші експерти безкоштовно проведуть діагностику несправностей, оновлять прошивку, зроблять професійну чистку. Якщо це не допоможе, замінять несправний пристрій на новий за гарантією;
 • Програма IQOS 360. Це набір сервісів від IQOS на 6 чи 12 місяців: стіки та поди за ціною для підписників, екстра гарантія, передзамовлення на всі пристрої Айкос, які ще не продаються в Україні;
 • IQOS Апгрейд. Програма для користувачів IQOS, lil та BONDS, що дозволяє апгрейднути систему нагрівання тютюну IQOS, lil або BONDS, яка зносилася чи вийшла з ладу, до новішого девайса/моделі.
 • Ресайклінг-бокси. У всіх Айкос Спейсах ти можеш здати на переробку будь-що, що пов’язано із системами нагрівання тютюну та електронними сигаретами: старі девайси, аксесуари, використані стіки, поди, упаковки, одноразки будь-яких брендів. Більше про ресайклінг та еко-ініціативи IQOS.

айкос Space

IQOS та стіки з доставкою по Києву

Усі пристрої IQOS, стіки Тереа, Хітс, Фіт, Блендс, аксесуари та деякі сервіси ти можеш замовити на офіційному сайті iqos.ua. При замовленні онлайн отримати замовлення можна декількома способами:

 • з безкоштовною експрес-доставкою по Києву в той же день (для замовлень від 425 грн);
 • забрати самостійно у фірмових магазинах IQOS Space;
 • з безкоштовною доставкою Новою Поштою по Україні (для замовлень від 425 грн);
 • для замовлень меншою вартістю доставка буде платною: доставка Новою Поштою – за тарифами НП (зазвичай від 65 грн), експрес-доставка – 99 грн.

Окрім цього на сайті ти також можеш скористатися деякими сервісами від IQOS: провести онлайн-діагностику несправностей, перевірити чи працює ще гарантія на девайс, замовити програму IQOS 360 на 6 чи 12 місяців тощо.

IQOS в АЛЛО, Розетка, Табакерка та інших мережах

Пристрої усіх моделей, а також всі смаки стіків TEREA, HEETS та Fiit продаються в наших партнерських магазинах: магазинах електроніки АЛЛО, Розетка; мережах супермаркетів Сільпо, Fozzy, Фора; вейп шопах Табакерка, Сотка, Tobacco Market; заправках Сокар, WOG, OKKO тощо.

Де купити стіки в Києві?

З цим проблем виникнути не повинно. Купити HEETS, Fiit можна практично в кожному кіоску і магазині. У Києві є більше 3000 точок, де продаються стіки:

 • мережі супермаркетів NOVUS, Сільпо, АТБ, МегаМаркет, Фора;
 • магазини електроніки АЛЛО, Жжук, точки видачі Розетка;
 • магазини та вейп-шопи Табакерка, Фортуна, Сотка, Tobacco Market;
 • кіоски (продуктові і тютюнові);
 • заправки KLO, Socar, AMIC, WOG, OKKO та інші;
 • доставка Glovo Express.

Стіки TEREA і BLENDS також вже почали з’являтися у великих мережах супермаркетів, вейпшопів і заправок.

На офіційному сайті є інтерактивна карта, на якій відображені всі місця, де можна купити стіки і поди. Просто обираєш своє місто і виставляєш фільтр в залежності від того, що шукаєш.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.