Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 22, 2024

Які стіки підходять для IQOS? Чи можна використовувати Fiit з IQOS?

По мірі того як в Україні з’являється більше систем нагрівання тютюну та різних стіків для них, користувачі все частіше ставлять питання – які марки стіків можна використовувати з IQOS, а які — ні. Нижче проходимося по популярних брендах стіків та розповідаємо, які ж з них все-таки підходять для Айкос.

Які стіки підходять для Айкос?

Більшість моделей IQOS (ORIGINALS DUO та ONE, 3 DUO, 3, MULTI, 2.4+) створені спеціально для використання зі стіками HEETS. Девайси IQOS працюють за технологією HeatControl з резистивним нагріванням тютюну. Нагрівальний елемент у вигляді леза пронизує тютюн та нагріває стік зсередини до температури 300-350ºС, утворюючи тютюновий аерозоль, без горіння, без диму, без запаху сигаретного диму, зі смаком справжнього тютюну. Тютюн у стіках злегка просочений гліцерином, щоб забезпечити краще випаровування аерозолю.

Стіки Хітс були розроблені спеціально для Айкос. Усі наші дослідження і тести для IQOS ми проводимо саме зі стіками HEETS. Тож, можемо гарантувати належний досвід використання, смак, насиченість аерозолю та переваги використання системи IQOS, про які ми повідомляємо повнолітніх споживачів саме при використанні IQOS з HEETS.

Також, IQOS з технічної точки зору сумісний зі стіками Fiit, хоча вони створені спеціально для використання з lil SOLID. Візуально Fiit і HEETS дуже схожі: мають однакову довжину — 4.5 сантиметри, та діаметр — 0.7 сантиметра. Вага тютюну теж однакова: 5.3 г у стіках без ментолу та 5.4 г у стіках з ментолом. Виробляються вони на тій же фабриці у Італії (Болонья), що і HEETS, з такого ж тютюну. 

Стіки HEETS в Україні представлені у 13 смаках та Fiit – у 6. Є тютюнові, ментолові, фруктові смаки та навіть стіки із капсулою. Більше про Всі смаки стіків для IQOS та lil за смаком, кольором, міцністю.

Які стіки не підходять для використання з IQOS?

Для використання з Айкос не підходять (навіть технічно) такі стіки з нашого портфеля:

  • BLENDS – призначені виключно для BONDS;
  • TEREA – призначені виключно для IQOS ILUMA, а також інші стіки для IQOS ILUMA (SENTIA, DELIA, LEVIA), які можуть зустрітися тобі за кордоном;
  • MiiX – призначені виключно для lil HYBRID (вже не продаються в Україні, але раптом у тебе залишилася пачка);
  • Стіки інших виробників.

Зверни увагу, для девайсів з серії IQOS ILUMA стіки HEETS не підходять. Ці пристрої працюють на базі індукційного нагрівання та потребують особливих стіків – TEREA (з вбудованим прямо у стік нагрівальним елементом).

Чи можна використовувати IQOS зі стіками BLENDS?

Ні, Блендз не підходять для IQOS, оскільки мають зовсім іншу конструкцію та призначені для пристроїв BONDS, що нагрівають тютюн від стінок нагрівальної камери. 

Пристрої IQOS та lil нагрівають тютюн у стіку за допомогою леза чи голки, що пронизують стік зсередини. BONDS нагріває стік по контуру, від стінок нагрівальної камери. Нижня частина стіка BLENDS закрита ацетатним фільтром-заглушкою тож, якщо спробуєш вставити стік Блендс в IQOS чи lil, ризикуєш зламати нагрівальний елемент. А якщо спробуєш ще й увімкнути IQOS зі стіком BLENDS, то нагрівальне лезо почне плавити фільтр-заглушку. В результаті так ти зламаєш девайс.

Що буде, якщо вставити у IQOS сигарету?

Вставляти у IQOS сигарету — погана ідея. По-перше, так ти можеш зламати або пошкодити нагрівальне лезо. Якщо звертав увагу, тютюн у стіках спресований та нарізаний поздовжніми смужками спеціально для того, щоб лезо легко проходило між ними. Тютюн в сигаретах не спресований та не укладений відповідний чином. По-друге, IQOS можна використовувати тільки з призначеними для нього стіками. Айкос технологічно не призначений для куріння сигарет, адже він нагріває тютюн, а не спалює. Навіть, якщо ти вставиш у Айкос сигарету та увімкнеш його, аерозолю не буде. Адже тютюн у сигареті, на відміну від тютюну у стіку, не зволожений гліцерином та недостатньо дрібно помелений. IQOS можна використовувати лише як пристрій для нагрівання тютюну зі спеціально призначеними для цього стіками. 

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України "Про захист прав споживачів".

Для отримання доступу до інформації, що містить цей веб-сайт, Вам повинно виповнитись 18 або більше.

Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.