Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Бер 6, 2024

Які стіки підходять до lil SOLID? Чи можна використовувати HEETS із lil SOLID?

Якби ми публікували ТОП-питань від користувачів lil SOLID, питання про те, які стіки підходять до нього, напевно, було б у першій трійці.

Коротко – для lil SOLID було випущено окрему лінійку стіків Fiit, створених спеціально для цього девайсу. Але також технічно lil SOLID сумісний і зі стиками HEETS, а IQOS – з Fiit.

lil SOLID – це система нагрівання тютюну у компактному моноформаті, створена в результаті колаборації південнокорейської технологічної компанії KT&G та IQOS (PMI). Зараз у продажу ти можеш знайти модель lil SOLID Es, яка прийшла на зміну поколінням 2.0 та 1.0. Все той же пристрій формату "все в одному", але в оновленому дизайні - з плавними, округленими контурами, прихованими під корпус кнопками, без зайвих елементів і змінних панелек.

Які стіки підходять для Ліл Солід?

Спеціально для Ліл Солід була створена лінійка стіків Fiit. Як і HEETS, всі стіки Fiit, що представлені в Україні, виготовляються на фабриці PMI в Італії (місто Болонья). Їх виготовляють із подрібненого, ретельно відсортованого та обробленого за особливою технологією тютюну. Тютюн подрібнюють і злегка зволожують гліцерином. Таким чином, коли стік нагрівається до температури 300-350℃, утворюється пароподібний аерозоль з ароматом тютюну, але без диму, запаху сигарет і смаку.

Стіки HEETS були розроблені спеціально для використання з IQOS. Однак, з технічної точки зору сумісні і з lil SOLID. Візуально, якщо не дивитись на малюнок на фільтрі, від Фітів їх не відрізнити. У них однакові довжина – 4.5 сантиметри, та діаметр – 0.7 сантиметри.

Вони виробляються на одній і тій же фабриці в Італії з такого ж тютюну. Вага тютюну в кожній пачці також ідентична: по 5.3 г у стіках без ментолу та 5.4 г у стіках з ментолізацією.

Однак зверни увагу, що всі тести та дослідження для lil SOLID ми проводимо зі стіками Fiit, а для IQOS – з HEETS. Наші твердження про можливості, функції та властивості пристроїв ґрунтуються на наукових дослідженнях, проведених саме в таких комбінаціях девайсів та стіків.

Чи можна використовувати lil SOLID зі стіками BLENDS?

Однозначно ні, оскільки стіки BLENDS розроблені тільки для системи нагрівання тютюну BONDS, яка не має нагрівального елемента. Стіки Блендс з обох боків закриті фільтрами-заглушками. Якщо спробувати вставити такий стік в lil, його нижній фільтр може оплавитися від контакту з гарячою голкою.

Чи можна використовувати lil SOLID зі стіками TEREA?

Стіки TEREA також несумісні з lil SOLID. Вони призначені виключно для лінійки пристроїв IQOS ILUMA. Усередині кожного стику TEREA є одноразове нагрівальне лезо, яке IQOS ILUMA нагріває індукційним шляхом. А якщо вставити такий стік в lil SOLID він у кращому разі не тягтиметься, а в гіршому – зашкодить нагрівальному елементу. До того ж, стік TEREA запаяний фільтрами з обох боків. І нижній фільтр може оплавитись від контакту з гарячою нагрівальною голкою Ліл Соліда.

Чи можна використовувати Ліл Солід з сигаретами?

Тут і дослідження проводити не потрібно – lil SOLID, як і IQOS, несумісні з сигаретами. Навіть якщо тобі вдасться вставити сигарету в девайс, її неможливо підпалити. А для випаровування аерозолю у висушеному тютюні сигарети недостатньо вологи.

Дізнатись більше про Всі смаки стіків для IQOS та lil за смаком, кольором, міцністю.

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України "Про захист прав споживачів".

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.