Please note this website is intended for Ukraine, in order to ensure compliance with local legal requirements we need to redirect you to the country you are located in.

Січ 30, 2024

Що означають сигнали індикаторів у системи нагрівання тютюну BONDS?

Почнемо з головного:

Якщо твій девайс зламався і ти шукаєш, як замінити його на новий за гарантією, переходь одразу в Діагностику несправностей.

Ти можеш замовити пристрій на заміну за гарантією онлайн з безкоштовною доставкою. Без дзвінків у службу підтримки чи особистих візитів у магазин.

BONDS

BONDS спілкується з користувачем за допомогою вібросигналів та світлових сигналів: інформує про час до кінця сеансу, заряд батареї, помилки в роботі тощо. BONDS має індикатор, розташований прямо на кнопці, у вигляді світлодіодної смужки з 4-ма поділками.

Розказуємо детальніше про усі можливі сигнали індикаторів, що вони означають та що робити, якщо Бондс блимає червоним/жовтим/білим або не світиться.

Індикатори BONDS горять білим

Одна чи кілька поділок індикатору BONDS світяться білим

Якщо поділки індикатору Бондс рівно світяться білим, все ОК, це свідчить про нормальну роботу пристрою. Так девайс показує рівень заряду батареї або залишок часу до кінця сеансу.

Щоб перевірити рівень заряду, просто натисни на кнопку. Якщо світяться 4 поділки, це означає, що девайс повністю заряджений і в тебе є усі 20 використань. Світяться 3 поділки ー лишилося 75% заряду, 2 ー 50%, одна ー 25% і менше.

Поділки індикаторів також світяться білим під час використання стіка. Поділки відраховують час, що залишився до кінця сеансу. На початку сеансу горітимуть всі 4 поділки, тобто ти матимеш 4 хвилини використання. Кожну хвилину одна поділка буде гаснути, показуючи таким чином, скільки часу залишилося.

BONDS блимають білим

Індикатори BONDS блимають білим

Усі індикатори BONDS одночасно блимають білим

Так Бондс може сигналізувати про одну з двох помилок:

  1. Пристрій перегрівся або переохолонув, і знаходиться поза межами робочої температури (від 0 до +40ºC). Не потрібно спеціально гріти його біля батареї/вогню або охолоджувати. Просто залиш девайс на 30-40 хв за кімнатної температури.
  2. Про збій електоніки або програмного забезпечення BONDS. Якщо з температурою все добре, але індикатори все одно блимають білим, міг статися збій в електроніці. Перезавантаж пристрій, затиснувши кнопку на 10 секунд.

Усі поділки індикатора BONDS по черзі блимають білим

Одразу скажемо, що з пристроєм все добре. Напевно, ти використав 3 стіки поспіль, тому BONDS автоматично запустив режим охолодження. Зачекай 4 хвилини, поки девайс охолоне, і можеш знову користуватися.

BONDS білим

BONDS блимає жовтим

Нижній індикатор BONDS блимає жовтим

Якщо поділка на кнопці BONDS блимає жовтим (оранжевим), це означає, що пристрій розрядився. Постав девайс на зарядку. Щоб повністю зарядити Бондс, знадобиться 150 хв. Перші 10-15 хвилин нижній індикатор блиматиме жовтим, а потім білим.

До речі, якщо хочеш терміново скористатися BONDS, не обов’язково чекати повної зарядки. Дочекайся хоча б, щоб нижній індикатор почав світитися білим.

BONDS блимає червоним

Нижній індикатор Бондс блимає червоним

Це означає, що стався збій електроніки або програмного забезпечення. Спробуй перезавантажити Бондс, затиснувши кнопку на 10 секунд. Девайс завібрує, а індикатори засвітяться білим. Дочекайся третьої вібрації ー індикатори загоряться і згаснуть.

BONDS не світиться

Якщо жодна з поділок індикатору не горить, це означає, що Бондс вимкнений або повністю розряджений. Спробуй натиснути кнопку на 4 секунди, щоб увімкнути його. Якщо нічого не відбулося, постав девайс на зарядку від розетки хоча б на 15-20 хвилин. Нижній індикатор блиматиме деякий час жовтим, а потім білим. Це означатиме, що девайс заряджається.

BONDS блимає жовтим

Інформація про продукцію на цій сторінці надається за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

logo

Ви старше 18 років і курите або використовуєте інші продукти з нікотином? Вкажіть місяць і рік народження.

select
select
Натискаючи «Підтвердити» ви також надаєте згоду на отримання інформації про продукцію, що представлена на сайті, за допомогою засобів дистанційного зв'язку згідно з ч. 2 ст. 15 Закону України «Про захист прав споживачів».

Ми про все подбаємо.

Цей веб-сайт містить інформацію про продукти без тютюнового диму, призначені для повнолітніх, які так чи інакше продовжили б курити або вживати інші нікотиновмісні продукти в Україні. Бездимні продукти PMI не є альтернативою відмови від куріння та не розроблені як такі, що сприяють його припиненню.